Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Här är vi som åkte Tjejvasan

Annons

1 Emelie Öhrstig, Stockviks Skidförening 01.30.15

2 Antonina Ordina, Brunflo IF 01.30.24

3 Anna Elffors, Bergeforsens SK 01.30.50

4 Sofia Lind, Åsarna IK 01.31.40

5 Jenny Limby, IFK Mora SK 01.32.17

6 Kina Svidén, Umedalens IF 01.32.25

7 Elin Nilsen, Norge 01.33.00

8 Jenny Wissting, Stockviks Skidförening 01.33.23

9 Ida Olsson, Åsarna IK 01.33.29

10 Kicki Eskilsson, Bodens SK 01.33.41

11 Sofia Domeij, Husums IF 01.33.46

12 G Fredriksson, Stockviks Skidförening 01.33.49

13 Helena Kallander, IFK Mora SK 01.33.51

14 Mariana Handler, Åsarna IK 01.34.06

15 Julia Limby, IFK Mora SK 01.34.50

16 Linda Lejdström, IFK Mora SK 01.35.10

17 Constanze Blum, Tyskland 01.35.39

18 Karin Öhman, Bodens SK 01.35.45

19 Sara Larsson, Ekshärads SF 01.35.50

20 Carina Lagerlöf, Kvarnsvedens GoIF SK 01.35.53

21 Sara Fyhr, IFK Mora SK 01.36.55

22 Pia Adolfsson, Delsbo IF 01.37.15

23 Stina Strömstedt, Vansbro AIK 01.37.18

24 Isabell Andersson, IFK Mora SK 01.37.24

25 Sara Lindborg, Östersunds Skidlöparekl 01.37.26

26 Jenny Hansson, Gellivare Skidall. IK 01.37.26

27 Sofia Bleckur, IK Jarl Rättvik 01.37.33

28 Erika Brännström, Arvidsjaur Ski Team 01.37.44

29 Anna-Karin Mäki, Bodens SK 01.38.18

30 Stina Thunman, Stockviks Skidförening 01.38.52

31 Elin Simonsson, Landöns IF 01.39.01

32 Christina Svensson, Sälens IF 01.40.02

33 Maria Bergkvist, IFK Mora SK 01.40.26

34 Marie Simonsson, Delsbo IF 01.40.35

35 Linda Bengtsson, SK Bore 01.40.35

36 Sofie Masapärs, Högbo GIF 01.40.54

37 Sofia Pettersson, IFK Sala 01.41.02

38 Hanna Wikberg, Tärna IK Fjällvinden 01.41.10

39 Linda Pettersson, Östersund 01.41.19

40 Maria Saari, Ramsjö SK 01.41.38

41 Gunhild Groseth, Norge 01.41.39

42 Louise Woxlin, Edsbyns SK 01.41.47

43 Anna Eriksson, Malungs IF 01.42.28

44 Christina Mattsson, Delsbo IF 01.42.42

45 Maria Lundgren, Sävast Ski Team 01.42.46

46 Lena Eriksson Höjlind, Älvdalens IF 01.42.49

47 Marika Engström, IFK Mora SK 01.42.55

48 Sofia Byhlinder, Orsa SK 01.43.15

49 Helena Johansson, Dala-Järna IK 01.43.23

50 Maria Malmin, Kågedalens SK 01.43.47

51 Maj-Lis Wikström, Ängebo IK 01.44.49

52 Susanne Hedlund, Granbergsdals IF 01.45.09

53 Åsa Eklund, FörsvarsmaktsVasan* 01.45.16

54 Eva Nyström, Domnarvets GoIF 01.45.35

55 Emma Lumrén, Högbo GIF 01.46.29

56 Eva Peterson, IFK Mora SK 01.46.40

57 Sara Olsson, Malungs IF 01.46.46

58 Jenny Björklund, IK Jarl Rättvik 01.47.11

59 Kristina Persson, Tärna IK Fjällvinden 01.47.30

60 Maria Solin, IFK Mora SK 01.47.37

61 Maria Persson, Tärna IK Fjällvinden 01.47.38

62 Camilla Moris, Domnarvets GoIF 01.47.45

63 Karin Hult, Arvika IS 01.47.51

64 Sofie Mattes, Edsbyns SK 01.47.55

65 Eva Lindkvist, IFK Mora SK 01.48.04

66 Anna-Lena Junes, IFK Umeå 01.48.13

67 My Buskqvist, IK Stern 01.48.16

68 Hanna Eriksson, Bodens SK 01.48.22

69 Åsa Nilsson, Club Vemdalen 73 01.48.39

70 Lena Koskinen, Sågmyra SK 01.48.41

71 Cathrine Mörk, Älvdalens IF 01.48.44

72 Ulrika Wånggren, Motala AIF skidklubb 01.48.53

73 Helena Gezelius Björkman, IFK Mora SK 01.48.55

74 Joanna Gräf Norberg, IFK Mora SK 01.49.32

75 Jenny Kling, Brunflo IF 01.49.40

76 Julia Hamre, Norrala IF

77 Tove Ragnhild Sparby, Norge 01.49.55

78 Annika Jansson, Storfors SK 01.49.57

79 Elin Helmersson, Wedevågs IF 01.50.07

80 Anneli Persson, IFK Mora SK 01.50.19

81 Tara Örback, Malungs IF 01.50.20

82 Cecilia Kero, Bodens SK 01.50.29

83 Elin Woxlin, Edsbyns SK 01.50.35

84 Carola Larsson, Hedesunda IF 01.50.36

85 Ingela Johansson, Jalles TC Umeå 01.50.55

86 Johanna Johansson, Lima IF 01.51.09

87 Catharina Schelin, Sunne SLF 01.51.18

88 Marit Bohlin, Älvdalens IF 01.51.26

89 Malin Andersson, Tranemo IF 01.51.28

90 Linda Ohlsson, Hägersta GF 01.52.09

91 Marianne Björklund, Bjursås OK 01.52.11

92 Annemari Johansson, Bergnäsets AIK 01.52.20

93 Eva Ihme, Banafjäls IF 01.52.22

94 Lena Sundstedt, Gimo IF Skidklubb. 01.52.23

95 Alexandra Porokhova, Ryssland 01.52.34

96 Erika Rönnegård, IFK Mariefred 01.52.45

97 Maria Jonsson, Hybo AIK 01.52.49

98 Eva Lif, Sälens IF 01.52.51

99 Karin Östling, Bolidens SK 01.53.08

100 Margitha Juhlin, IFK Mora SK 01.53.14

101 Maria Henriksson, Bergeforsens SK 01.53.27

102 Kristin Karls, IK Jarl Rättvik 01.53.33

103 Ellen Cathrine Burchardt, Norge 01.53.43

104 Mimmi Jemth, Orsa IF Alpina 01.53.52

105 Karin Vemhäll, Dalahästens Skidklubb 01.53.56

106 Lena Holfve Ollars, Brudpiga RK 01.54.00

107 Annika Gunnarsson, Östervåla IF 01.54.07

108 Maria Clevnert, Spårvägens SK 01.54.14

109 Sara Skyttner, Hybo AIK 01.54.29

110 Anna Petersson, Kexholms SK 01.55.01

111 Tina Kristin Kolboholen, Norge 01.55.06

112 Sigrid Lindkjölen, Norge 01.55.19

113 Irene Larsson, IF Strategen 01.55.21

114 Britt-Marie Erlandsson, Gustavsfors IF 01.55.24

115 Maria Forsberg, Högbo AIK 01.55.41

116 Birgitta Bruce, Orsa SK 01.55.46

117 Annlouise Gustafsson, IFK Mora OK 01.55.54

118 Carina Lövgren, Lesjöfors SK 01.55.54

119 Karin Jansson, IK Rex 01.56.00

120 Annika Ardell, Gimo IF Skidklubb. 01.56.04

121 Maria Robertsson, Dalarnas Förs.Bolag IF 01.56.14

122 Cecilia Johnsson, Hällbybrunns IF 01.56.18

123 Petra Lind, Selångers SOK 01.56.26

124 Ingela Kälvedal, Hällefors SK 01.56.29

125 Victoria Åslund, Granbergsdals IF 01.56.42

126 Lena Having, Göteborgs Skidklubb 01.56.44

127 Rebecka Berg, Karlslunds IF 01.56.45

128 Ewa Edejern, IFK Bergvik 01.56.52

129 Linda Eriksson, Brovallens IF 01.56.54

130 Marit Tunaal, Norge 01.56.55

131 Ingela Andersson, Hedesunda IF 01.56.59

132 Johanna Eriksson, Zinkgruvans IF 01.57.14

133 Marie Hasselgren, Gävle Skidkamrater 01.57.23

134 Hild Perly Martinsen, Norge 01.57.25

135 Erika Holmgren, Tynderö IK 01.57.32

136 Carola Engstrand, Landsbro IF 01.57.34

137 Pernille Norrman, Funäsdalens IF 01.57.59

138 Madelene Persson, Älvdalens IF 01.58.13

139 Catarina Eklund, SK Bore 01.58.18

140 Madelene Johansson, Lima IF 01.58.26

141 Mari Troeng, Storviks IF 01.58.31

142 Matilda Buske, Säters IF:s Skidklubb 01.58.43

143 Hanna Remonen, Ställbergs IK 01.58.48

144 Carola Eriksson, Arlanda-Märsta SK 01.58.52

145 Anna Erlandsson, Rödön SK 01.58.58

146 Gudrun Hedlund, Falu IK 01.59.01

147 Micaela Görlin, Domnarvets GoIF 01.59.10

148 Ingrid Öhlén, Surahammars SOK 01.59.11

149 Sara Karlsson, IFK Mora SK 01.59.20

150 Kristina Lia, Norge 01.59.21

Alla dala namn i eliten

5 Jenny Limby, IFK Mora SK 01.32.17

13 Helena Kallander, IFK Mora SK 01.33.51

15 Julia Limby, IFK Mora SK 01.34.50

17 Constanze Blum, Tyskland 01.35.39

20 Carina Lagerlöf, Kvarnsvedens GoIF SK 01.35.53

21 Sara Fyhr, IFK Mora SK 01.36.55

23 Stina Strömstedt, Vansbro AIK 01.37.18

24 Isabell Andersson, IFK Mora SK 01.37.24

27 Sofia Bleckur, IK Jarl Rättvik 01.37.33

32 Christina Svensson, Sälens IF 01.40.02

33 Maria Bergkvist, IFK Mora SK 01.40.26

43 Anna Eriksson, Malungs IF 01.42.28

46 Lena Eriksson Höjlind, Älvdalens IF 01.42.49

47 Marika Engström, IFK Mora SK 01.42.55

48 Sofia Byhlinder, Orsa SK 01.43.15

49 Helena Johansson, Dala-Järna IK 01.43.23

50 Maria Malmin, Kågedalens SK 01.43.47

54 Eva Nyström, Domnarvets GoIF 01.45.35

55 Emma Lumrén, Högbo GIF 01.46.29

56 Eva Peterson, IFK Mora SK 01.46.40

57 Sara Olsson, Malungs IF 01.46.46

58 Jenny Björklund, IK Jarl Rättvik 01.47.11

60 Maria Solin, IFK Mora SK 01.47.37

62 Camilla Moris, Domnarvets GoIF 01.47.45

65 Eva Lindkvist, IFK Mora SK 01.48.04

70 Lena Koskinen, Sågmyra SK 01.48.41

71 Cathrine Mörk, Älvdalens IF 01.48.44

74 Joanna Gräf Norberg, IFK Mora SK 01.49.32

80 Anneli Persson, IFK Mora SK 01.50.19

81 Tara Örback, Malungs IF 01.50.20

86 Johanna Johansson, Lima IF 01.51.09

88 Marit Bohlin, Älvdalens IF 01.51.26

91 Marianne Björklund, Bjursås OK 01.52.11

98 Eva Lif, Sälens IF 01.52.51

100 Margitha Juhlin, IFK Mora SK 01.53.14

102 Kristin Karls, IK Jarl Rättvik 01.53.33

104 Mimmi Jemth, Orsa IF Alpina 01.53.52

105 Karin Vemhäll, Dalahästens Skidklubb 01.53.56

106 Lena Holfve Ollars, Brudpiga RK 01.54.00

116 Birgitta Bruce, Orsa SK 01.55.46

117 Annlouise Gustafsson, IFK Mora OK 01.55.54

121 Maria Robertsson, Dalarnas Förs.Bolag IF 01.56.14

125 Victoria Åslund, Granbergsdals IF 01.56.42

129 Linda Eriksson, Brovallens IF 01.56.54

138 Madelene Persson, Älvdalens IF 01.58.13

140 Madelene Johansson, Lima IF 01.58.26

146 Gudrun Hedlund, Falu IK 01.59.01

147 Micaela Görlin, Domnarvets GoIF 01.59.10

149 Sara Karlsson, IFK Mora SK 01.59.20

152 Christina Bergqvist, Domnarvets GoIF 01.59.32

153 Anna-Carin Hortlund, Stora Tuna IK 01.59.38

155 Åsa Morelius, Långshyttans AIK 01.59.43

156 Helen Östensson, Sälens IF 01.59.45

158 Lisbeth Stark, Sälens IF 01.59.51

159 Sabina Hammare, Orsa SK 02.00.04

163 Anna-Maria Rylander, Mora Armatur SF 02.00.53

164 Linnea Nordkvist, IFK Mora OK 02.00.58

167 Malin Bohm, IFK Mora SK 02.01.33

168 Hanna Höij, Högbo GIF 02.01.33

169 Emma Andersson, IFK Mora SK 02.01.38

170 Ing-Marie Mattsson, Venjans AIK 02.01.44

172 Sofia Bergqvist, Domnarvets GoIF 02.01.50

173 Elisabet Öjeskog, Orsa SK 02.01.53

178 Åsa Eriksson, Älvdalens IF 02.02.20

182 Susann Larsson, Procordias Vasaloppsför 02.02.53

184 Sara Elfberg, Älvdalens IF 02.03.08

185 Åsa Rundfelt, Härdade Yngl. Fostr. SK 02.03.11

187 Carin Bodare, IFK Grängesberg 02.03.24

188 Johanna Enström, Brovallens IF 02.03.30

192 Britt-Marie Dyvik, Skidklubben Leksand 02.03.48

193 Marina Johansson, IFK Mora SK 02.03.50

197 Britta Nilsson, Sälens IF 02.04.14

198 Petra Wikström, IK Jarl Rättvik 02.04.18

199 Rebecka Persson, Vassunda IF 02.04.35

200 Birgitta Pettersson, Älvdalens IF 02.04.41

204 Helén Näsén, IFK Mora SK 02.05.01

205 Sofia Norgren, Norrbärke SK 02.05.05

209 Ann-Marie Björk, IFK Våmhus 02.05.18

218 Karin Limby, Orsa SK 02.05.49

219 Britt Lindh, Orsa SK 02.05.56

223 Britty Forsman, Söderbärke GoIF 02.06.46

224 Eva Danielsson Smeds, IFK Mora SK 02.06.55

230 Agneta Adriansson, OK Kåre 02.07.19

234 Pernilla Brandt, Procordias Vasaloppsför 02.07.38

235 Annika Karlsson, IFK Mora SK 02.07.39

236 Kristina Karlsson, IFK Mora SK 02.07.40

243 Helene Algotsson, Lima IF 02.08.08

244 Carina Håkansson, IFK Mora SK 02.08.21

245 Ida Mattsson, Sunnansjö IK 02.08.24

247 Veronica Andersson, Valhall IK 02.08.26

258 Ulla Jorild Ekholm, IK Jarl Rättvik 02.09.42

259 Helen Bojort, Idre SK 02.09.46

262 Anita Boman Daniels, IK Jarl Rättvik 02.10.04

264 Anna Nordanskog, Falu IK 02.10.07

267 Anneli Stenberg, Karlsbyhedens IK 02.10.17

268 Martina Nilsson, Falu IK 02.10.31

269 Veronica Blomstedt, IFK Mora SK 02.10.37

271 Maria Carlén, IFK Mora SK 02.10.47

272 Anna Pers, IFK Mora OK 02.11.00

273 Laila Westerbäck, IFK Mora SK 02.11.13

274 Britt-Marie Pers, Sparbankens IF Leksand 02.11.17

279 Birgit Söderberg, IK Jarl Rättvik 02.11.44

280 Sofia Andersson, Venjans AIK 02.11.49

281 Helene Larsson, Gustafs GoIF skidor 02.12.05

283 Lina Hård, Evertsbergs SK 02.12.23

284 Anna Sahlander, Korsnäs IF Skidklubb 02.12.27

286 Sarah Hayman, Canada 02.12.34

291 Ylva Axelsson, Nås IF 02.12.45

298 Gun Olander, IK Jarl Rättvik 02.13.38

308 Anna Johansson, IFK Våmhus 02.14.41

310 Emma Trofast, Lekeryd-Svarttorp SK 02.14.54

313 Kristin Ljungkvist, Rembo IK 02.15.11

316 Ann-Cristin Evaldsson, Malungs IF 02.15.26

317 Eva Hedman, IFK Mora SK 02.15.27

319 Berit Gummus, IFK Mora OK 02.15.38

320 Christina Börjes, IK Jarl Rättvik 02.15.41

323 Berit Nordahl, Dalarnas Förs.Bolag IF 02.15.57

325 Lotta Nilsson, Malungs IF 02.16.19

327 Karin Svensson, Sälens IF 02.16.23

328 Karin Larsson, Hagaby GoIF 02.16.26

338 Åsa Armanius, IFK Mora SK 02.16.58

340 Eva-Britt Mattsson, Venjans AIK 02.17.30

344 Ingela Eriksson, Gävle OK 02.17.40

347 Wiveca Sörlin, Sågmyra SK 02.17.50

349 Elin Johansson, Avesta OK 02.17.56

352 Susanna Mårtensson, Stora Tuna IK 02.18.14

357 Linda Sjögren, IFK Hedemora OK 02.18.33

360 Marja Jansson, Evertsbergs SK 02.18.56

364 Monica Dahl Wiklund, Falu IK 02.19.19

366 Ann-Cristin Palander, Kvarnsv. GoIF SK 02.19.25

367 Gunvor Petersson, IFK Mora SK 02.19.31

374 Carina Sörlander, IFK Mora SK 02.20.01

375 Lisbeth Halses Sivertsen, Sälens IF 02.20.03

381 Maria Nilsson, Venjans AIK 02.20.26

383 Helena Blom, Dala-Järna IK 02.20.33

388 Katarina Hoffsten Sundqvist, OK Kåre 02.20.47

389 Maria Lundmark, Kvarnsvedens GoIF SK 02.21.06

392 Maria Engberg, Insjöns IF 02.21.15

395 Frida Hall, Rembo IK 02.21.23

401 Katarina Magnusson, Lima IF 02.22.04

404 Jenny Stengårds, Malungs IF 02.22.21

407 Emma Nilsson, Sälens IF 02.22.33

408 Inger Glad, IK Jarl Rättvik 02.22.37

411 Annica Ström, Vansbro AIK 02.23.11

414 Karin Peterson, Sälens IF 02.23.24

421 Marianne Vemhäll, Rembo IK 02.23.56

428 Madeleine Johansson, Envikens IF 02.24.44

434 Annette Mattsson, Nusnäs IF 02.25.21

436 Madelene Rystedt, Stora Tuna IK 02.25.25

437 Eva Tranberg, Malungs IF 02.25.38

449 Margareta Östensson, Sälens IF 02.26.20

452 Ann-Marie Carltegen, Siljansnäs IF 02.26.35

453 Jessica Eriksson, Domnarvets GoIF 02.26.40

455 Helena Grev, Orsa IF 02.26.52

456 Nina Rosén Knuts, IFK Djura 02.26.56

458 Ann-Christin Danielsson, Creator SK 02.27.14

459 Lena Kruse, Malungs IF 02.27.14

460 Karin Snis-Gustafsson, IK Jarl Rättvik 02.27.24

462 Inger Carlsson, Siljansnäs IF 02.27.54

469 Kerstin Izumi, Korsnäs IF Skidklubb 02.28.41

470 Anna Brusewitz, IK Jarl Rättvik 02.28.55

472 Catrin Ström, IFK Grängesberg 02.29.02

479 Anna-Lena Karlsson, Stora Tuna IK 02.29.59

484 Helena Nordkvist, Gagnefs OK 02.30.44

509 Maria Hellström, Stora Tuna IK 02.33.06

517 May Johansson, Lima IF 02.33.53

523 Gerd Ohlsson, Dala-Järna IK 02.34.16

524 Anette Eklund, Bjursås IK 02.34.23

525 Anne-Marie Richardsson, IFK Mora SK 02.34.25

527 Sonja Kind, IK Jarl Rättvik 02.34.27

531 Terece Harrysson, Domnarvets GoIF 02.34.51

532 Maj-Britt Flood, IFK Mora SK 02.34.54

542 Maria Daniels, Insjöns IF 02.37.07

567 Kristina Hellberg, Långshyttans AIK 02.40.54

576 A Ekman-Simonsson, IFK Grängesberg 02.42.07

580 Ingalill Blom, Garsås IF 02.42.14

581 Elisabeth Gilén, Korsnäs IF Skidklubb 02.42.20

597 Helena Andersson, IFK Mora SK 02.45.07

608 Britt-Marie Nykvist, Älvdalens IF 02.47.30

611 Evy Hansjons Udd, Insjöns IF 02.48.21

618 Christina Wester, Creator SK 02.49.42

620 Sonja Pers, IFK Mora SK 02.49.57

621 Marie Matsson, Venjans AIK 02.49.57

627 I-B Olsson Holmberg, Kvarnsv. GoIF SK 02.50.28

631 Margareta Åkerblom, Skidkl. Leksand 02.51.42

652 Anna Nilsson, Venjans AIK 02.55.11

653 Ann-Britt Gustafsson, Söderbärke GoIF 02.55.21

658 Johanna Bohs, IFK Mora OK 02.58.32

659 Inger Nordfors, Stora Tuna IK 02.58.36

686 Efva Hedin, Malungs IF 03.09.38

693 Carina Lindgren, Venjans AIK 03.12.16

695 Karolina Gilén, Korsnäs IF Skidklubb 03.13.19

714 Iris Hammer, Korpilombolo GOIF 04.11.00

Alla dala namn i motion

Agneta Andersson, Vansbro 02.23.32

Agneta Jans, Borlänge 03.10.30

Agneta Leufvén, Falun 03.52.58

Agneta Sundin, Falun 03.21.32

Agneta Sundin, Vikarbyn 03.34.57

Agneta Åhs-Sivertsen, Sälens IF 03.38.13

Aina Danielsson, IFK Mora SK 03.20.46

Aina Eriksson, Stora Tuna IK 02.57.47

Aina Gustavsson, IK Jarl Rättvik 03.21.30

Alexandra Andersson, Borlänge 03.05.42

Alice Norman, Sundborn 03.30.18

Alsy Nilsson, Ludvika 03.06.09

Anette Ekman, Falun 03.27.45

Anette Engström, IFK Våmhus 02.25.40

Anette Hellström, Tällberg 02.41.22

Anette Jonasson, Älvdalens IF 03.24.26

Anette Nilsson, Mora Armatur SF 03.20.05

Anette Ås Backlund, Vikarbyn 02.53.54

Anita Andersson, Sundborn 02.41.09

Anita Franzon, WM-data IF 02.29.00

Anita Grudin, IFK Mora SK 02.51.31

Anita Jones, WM-data IF 03.22.04

Anita Nilsson, Mora 03.07.29

Anita Ohlson, Borlänge 03.52.53

Anita Olsson, Dalajärna 04.12.50

Anita Osbeck, Ludvika 03.38.15

Anita Sjöberg, Falun 03.23.29

Anita Villman, Vansbro 03.22.17

Ann Andersson, Orsa IF 03.04.38

Ann Hedlund, Leksand 02.18.01

Ann Johansson, Hedemora 02.33.26

Ann Margrete Nissdal, Malungsfors 03.19.45

Ann Turunen, Finland 03.40.13

Ann-Britt Bonde, Stora Tuna IK 02.58.02

Ann-Britt Åsebol, Falun 03.46.36

Ann-Catrin Markusson, Falun 03.11.58

Ann-Charlotte Ericson, Avesta 03.00.12

Ann-Christin Gisslar, Orsa 03.12.33

Ann-Katrin Plahn, Falun 02.44.18

Ann-Kristin Wiklund, Karlsbyhedens IK 02.42.07

Ann-Marie Blomberg, Borlänge 03.12.08

Ann-Marie Lindgren, Orsa 03.26.24

Ann-Sofie Andersson, Avesta 03.48.56

Ann-Sophie Göthlin, Orsa 03.38.46

Anna Andersson, Älvdalens IF 02.54.25

Anna Eriksson, Falun 02.57.43

Anna Fengnell, Ludvika 03.31.50

Anna Garmo, Korsnäs IF Skidklubb 02.45.45

Anna Gustavsson, Åmotfors IF 02.38.16

Anna Hedh, IFK Mora SK 02.29.43

Anna Holmlund, Krylbo 02.35.38

Anna Karin Berg Knuts, Leksand 02.26.12

Anna Karlsson, Falun 02.22.43

Anna Lind, Tällberg 02.57.35

Anna Lindén, Falun 04.17.59

Anna Lindström, Bjursås IK 03.11.10

Anna Malm, Mora 03.44.03

Anna Maria Busk, Malung 03.30.29

Anna Maria Hårdén, Orsa SK 02.17.44

Anna Nordlund, Insjön 02.42.58

Anna Olsson, Falun 03.17.18

Anna Svantesson, Falun 02.43.36

Anna Teledahl, Slätta Mountainbikeklub 03.30.29

Anna Toresson, Falun 03.37.26

Anna-Britta Pollack, Dala-Järna IK 02.45.50

Anna-Carin Ingels, Leksand 02.26.56

Anna-Karin Johansson, Falun 05.36.07

Anna-Karin Lindblad, Mora 02.54.27

Anna-Karin Lisell, Rättvik 03.32.23

Anna-Karin Mabergs, Malung 02.20.03

Anna-Lena Berg, Älvdalen 02.59.25

Anna-Lena Berglund, Orsa 03.17.53

Anna-Lena Eriksson, Domnarvets GoIF 03.05.15

Anna-Lena Grubb, Älvdalens IF 02.51.34

Anna-Lena Lindström, Bjursås IK 02.20.29

Anna-Lena Sonesson, Äppelbo 03.24.36

Anne Kessling, Mora 03.07.02

Anne Lindström, Malung 03.31.47

Anne-Marie Allringer, Mora 03.47.59

Anne-Marie Ingels-Andersson, Dala-Floda IF 03.37.27

Annekristin Niska, Gagnefs IF 02.33.24

Anneli Andersson, Ludvika 03.45.42

Anneli Bröms, IFK Mora OK 02.26.11

Anneli Edlund, IFK Mora SK 03.28.24

Anneli Emretson, Tällberg 02.35.09

Anneli Liljedahl, Orsa 03.37.25

Anneli Stigers, Falun 02.56.11

Annelie Bergman, Gagnef 03.42.26

Annelie Haglind, Borlänge 02.42.13

Annelie Hamrin, Falun 03.46.11

Annelie Lidström, Söderbärke 04.47.00

Annethe Nordström, Sälens IF 03.33.45

Annette Backman, Mora 02.55.25

Annette Mattsson, Borlänge 04.21.38

Annica Hanser, Mora 02.50.11

Annie Nordkvist, Mora 03.46.55

Annika Forsell, Falun 03.02.48

Annika Lundh, Leksand 03.21.03

Annika Nordström, Falun 02.36.08

Annika Olsson, Nås 03.28.50

Annika Ågren, Borlänge 03.03.14

Annmarie Weber, Orsa 03.31.18

Back Britta Johansson, Siljansnäs 02.34.23

Back Martina Lundin, Siljansnäs IF 02.21.35

Barbro Nygårds, Insjön 02.51.30

Barbro Skogs, Nusnäs IF 02.39.38

Barbro Wängelin, Mora 03.07.23

Berit Berger, Sundborn 03.15.51

Berit Blanck, Garsås 03.26.40

Berit Dotzsky, Falun 04.32.45

Berit Nyhlén, Avesta 02.53.49

Berit Olars, IFK Mora SK 03.40.12

Berit Sisell, IFK Mora OK 03.48.34

Berit Witasp, Slätta Mountainbikeklub 03.10.41

Berith Berglund, Borlänge 02.59.31

Birgit Axelsson, Älvdalen 02.27.50

Birgit Olsson, Stora Tuna IK 02.51.28

Birgit Tegnér, Älvdalens IF 02.45.44

Birgitta Andersson, Svärdsjö 03.47.02

Birgitta Blomberg Quintino, Orsa 02.55.10

Birgitta Danielsson, Ludvika 03.50.46

Birgitta Davidsson-Bengts, Borlänge 02.42.48

Birgitta Grubb Johansson, SK Vargarna 02.59.30

Birgitta Gustafsson, Ludvika Kommuns IF 03.07.39

Birgitta Hammarqvist-Steger, Gagnef 02.21.20

Birgitta Johansson, Borlänge 03.07.49

Birgitta Karlsson, Borlänge 03.44.38

Birgitta Knutes Petersson, Sundborn 02.47.54

Birgitta Levin, Malungs IF 03.19.20

Birgitta Lindgren Bergh, Falun 02.46.47

Birgitta Lundgård, Färnäs 02.50.24

Birgitta Nygren, Borlänge 03.19.50

Birgitta Sacrédeus, Mora 02.26.04

Birgitta Sandgren, Malung 03.14.47

Birgitta Spånberg, Dala-Floda IF 02.50.51

Birgitta Thång, Dalahusby 02.43.06

Birgitta Törne, Gagnef 03.04.04

Britt Andersson, Älvdalen 02.39.48

Britt Björklund, Bjursås OK 02.35.03

Britt Hohl, Gagnef 04.14.19

Britt Lindberg, Hedemora 03.45.37

Britt Tolförs, Leksand 02.54.31

Britt-Mari Bjernhede, Falun 03.23.01

Britt-Marie Svärd, Älvdalen 02.46.02

Britta Brömses, Borlänge 02.53.44

Britta Isberg, Falun 03.13.08

Britta Öborn Falkman, Mora 03.02.49

Brittmarie Sahlander Arnberg, Falun 03.07.22

Camilla Granlund, Falun 02.32.15

Camilla Leandersson, Älvdalen 03.00.48

Camilla Swälas, WM-data IF 02.16.21

Carin Ahlgren, Gagnefs IF 02.30.58

Carina Beronius, Brunnsbergs IF 03.36.41

Carina Bjurström, Vansbro 04.35.39

Carina Björk, Krylbo 02.44.08

Carina Conradsson, Orsa 03.17.54

Carina Gustafsson, Avesta 03.11.59

Carina Gustafsson, Sälen 03.47.52

Carina Gustavsson, Avesta 03.09.04

Carina Holding Eriksson, Siljansnäs 02.30.59

Carina Knapp, Falu IK 02.44.29

Carina Losbjer, Mora 03.00.55

Carina Lundkvist, Borlänge 04.51.28

Carina Nybons Andersson, Falun 03.18.10

Carina Olsson, Mora Armatur SF 03.06.51

Carina Qvist, Tällberg 03.53.46

Carina Ravnsborg, Länna 04.10.47

Carina Signell, Bjursås IK 02.51.21

Carina Solhag, Borlänge 03.15.31

Carina Sundén, Fredriksberg 03.16.53

Carina Vattulainen, Grycksbo IF OK 02.55.39

Caroline Lindberg, Siljansnäs 04.03.11

Caroline Rieem, Stora Tuna IK 02.28.52

Catarina Jonasson, IFK Mora SK 02.32.13

Catarina Tuveson, Ludvika 02.48.38

Cathrin Alm, Öhrlings Svealand IF 03.07.40

Cathrine Almroth, Avesta 03.15.39

Cathrine Funk, Vikarbyn 02.44.52

Cecilia Halfvarsson, Falun 02.32.23

Cecilia Pursche, Borlänge 03.36.59

Cecilia Vinghammar, Falun 04.18.45

Christin Bergkvist, Rättvik 02.30.40

Christina Andersson, IFK Mora SK 05.59.14

Christina Carlsson, Avesta 03.43.20

Christina Erlandsson, Borlänge 03.02.04

Christina Hellström, Stora Tuna IK 02.27.51

Christina Holback, Selja-Långlets IK 02.06.14

Christina Larsson, Mora 03.18.36

Christina Liljendahl, Mora 03.15.33

Christina Lind, Sollerö IF 02.32.03

Christina Nyström, Falun 02.17.06

Christina Rehnberg, Falun 03.52.46

Christina Skogli, Grycksbo 02.47.41

Christina Slott, Borlänge 04.17.00

Christina Wahlén, Svärdsjö 02.49.52

Christina Winnhed, Ludvika Kommuns IF 03.41.02

Christina Wuopio, Falun 02.43.36

Eha Helmvee, Grängesberg 03.30.37

Eleonor Andersson, Falun 03.37.06

Elisabet Arbman, Falun 02.51.33

Elisabet Axelsson Brandt, IFK Mora SK 03.02.04

Elisabet Clason, IK Jarl Rättvik 02.47.31

Elisabet Wiksell, Stora Tuna IK 03.06.21

Elisabeth Af Geijerstam, Falun 04.00.21

Elisabeth Algeborg, IFK Kättbo 04.39.32

Elisabeth Birgersdotter, Malung 03.18.13

Elisabeth Hellberg, Procordias Vasaloppsför 03.55.36

Elisabeth Norberg, Falun 03.08.42

Elisabeth Nord, IFK Mora SK 02.44.33

Elisabeth Nygårds, Leksand 02.39.23

Elisabeth Persson, Falun 03.29.43

Elisabeth Rytter, SK Vargarna 02.47.55

Elisabeth Skoglund, Leksand 03.43.49

Elisabeth Steffansson, Procordias Vasaloppsför 02.13.00

Elisabeth Åkerström, IFK Mockfjärd 03.12.33

Elsa Höglund, Korsnäs IF Skidklubb 02.33.24

Elsbeth Wikström, Orsa 03.06.40

Elsie Mattsson, Furudal 02.26.30

Elsy Täfvander, Ludvika Kommuns IF 03.26.03

Emelie Arnberg, Falun 03.01.21

Emma Flogren, Falun 03.27.38

Erica Skinnar Håll, Dala-Järna IK 03.06.56

Erika Beronius, Brunnsbergs IF 02.41.43

Erika Klockar, Färnäs 02.43.37

Eva Berglund, Sågmyra 02.54.02

Eva Bojort Gustafsson, Bjursås 02.51.47

Eva Eriksson, IFK Mora SK 02.38.37

Eva Fredin, Borlänge 02.38.29

Eva Gummus, Mora 03.10.56

Eva Gunnarsson, Leksand 03.13.31

Eva Jacobsson, Falun 03.45.58

Eva Johansson, Ludvika Kommuns IF 03.23.44

Eva Jonsson, IFK Mora SK 02.45.05

Eva Kleveholt, Mora 03.32.33

Eva Nygren, Säter 03.35.56

Eva Nyström, Falun 03.31.29

Eva Olander, IFK Våmhus 02.44.46

Eva Olsson, Dalajärna 04.43.26

Eva Pettersson, Dalarnas Förs.Bolag IF 02.38.13

Eva Tjernberg, Falun 03.53.34

Eva Tujulin, Orsa 02.49.23

Eva Törnkvist, Horndal 04.02.17

Eva-Britt Bertilsson, IFK Mora SK 03.01.10

Eva-Britt Isacsson, Avesta 03.12.46

Eva-Lena Paläng Yngvesson, Avesta 02.40.19

Evalena Dahlkvist, Gagnefs IF 02.38.04

Evy Kristoffersson, Borlänge 03.07.36

Fredrika Söderberg, Djura 03.46.51

Frida Larsson, Mora 02.28.50

Gerd Asker, By Kyrkby 04.01.34

Gertie Karlbom, Orsa SK 03.19.43

Gittan Matsson, Falun 02.18.10

Greta Ericsson, Mora 03.31.14

Greta Hemstad Hård, Sälens IF 03.18.22

Gudrun Persson, Nyhammar 03.30.21

Gudrun Tapper-Duchén, Falun 04.17.53

Gullan Björ, Rättvik 03.58.17

Gun Forsberg, Falun 03.14.54

Gun Landén-Slars, IK Jarl Rättvik 02.44.58

Gun-Britt Persson, Sollerön 02.41.33

Gun-Lis Brang, Borlänge 03.01.48

Gunborg Bredesson, Evertsbergs SK 03.11.07

Gunhild Hornberg, Orsa 02.42.58

Gunilla Berglind, Borlänge 04.24.17

Gunilla Engerfelt, Borlänge 03.07.13

Gunilla Gustavsson, Borlänge 03.20.32

Gunilla Gärdsback Wedin, Falun 02.51.01

Gunilla Jonsson, Falun 03.27.51

Gunilla Larsson, Krylbo OK 02.35.35

Gunilla Lundquist, Ludvika 03.30.35

Gunilla Nilsson, Dala Kraft IF 03.23.26

Gunilla Nyhlén-Johansson, Krylbo 02.48.47

Gunilla Sjödin, Stora Tuna IK 02.43.54

Gunilla Ås, Vikarbyn 03.42.56

Gunnel Berg, Falun 03.22.20

Gunnel Broman, IFK Mora SK 02.54.47

Gunnel Hedin, Mora 02.43.35

Gunnela Almgren, Falun 02.51.41

Hanna Nygren, Mora 02.34.26

Helena Bäck, Falun 02.18.44

Helena Edlund, IFK Mora SK 03.01.42

Helena Einarsson, Ludvika 03.33.47

Helena Ekström, Falun 02.57.56

Helena Ernlund, Falun 03.14.05

Helena Henriksson, Borlänge 02.41.22

Helena Jonsson, Bjursås 03.11.12

Helena Larsson, Ludvika Kommuns IF 03.06.12

Helena Mas, Enviken 02.36.50

Helena Nordström, OK Kåre 03.15.02

Helena Rombin, Mora 03.36.53

Helena Runesson, Mora 02.25.36

Helena Sjölander, Dalarnas Förs.Bolag IF 03.21.17

Helena Ström, IFK Mora SK 03.46.53

Helena Wennström, Falun 02.24.14

Helene Orsbo, Falun 03.46.58

Helene Zachrisson, Mora 03.14.18

Henny Möhlnhoff, Falun 03.48.44

Hilde S Rönningen, Sälen 02.45.06

Ida Hermansson, Mora 02.57.46

Ing-Mari Forsberg, Wibe IF 03.14.01

Ing-Mari Thunell, Falun 02.55.24

Ing-Marie Berling, IFK Mora SK 02.11.55

Ing-Marie Eriksson, Dalarnas Förs.Bolag IF 02.38.19

Ing-Marie Mozelius, Borlänge 02.45.50

Inga Jansson, Borlänge 04.01.48

Inga Lill Matsson, Falun 02.46.54

Inga Persson, Rättvik 03.35.32

Inga Wickman, Malung 03.43.35

Inga-Britt Mårs, Rättvik 03.21.49

Inga-Britt Nilsson, Mora 03.51.47

Inga-Lill Brus, IFK Mora SK 02.44.09

Inga-Lill Packalén, Borlänge 03.43.37

Ingegerd Berglund, Falun 02.58.10

Ingegerd Bergström, Livsnerven* 03.06.51

Ingegerd Malmberg, Orsa 03.36.57

Ingegerd Morell, Mora 02.56.05

Ingela Backman, IFK Djura 03.49.16

Ingela Berglund, Procordias Vasaloppsför 02.48.59

Ingela Bodin Hansen, Leksand 03.07.59

Ingela Olsson, IFK Mora SK 02.18.41

Ingela Walfridsson, Nås 03.13.05

Inger Askfjärden, Orsa 02.49.38

Inger Axelby, Mora 02.57.34

Inger Backman, Ludvika 02.39.02

Inger Danielsson, Falun 02.47.41

Inger Jansson, IFK Mora SK 03.19.27

Inger Kjellgren, Sollerön 04.11.08

Inger Larsson, Falun 02.48.56

Inger Mattsson, Sunnansjö IK 02.43.30

Inger Mårthen Dahlrot, Mora 03.06.57

Inger Norell, Gagnef 03.27.04

Inger Norén, Borlänge 02.59.30

Inger Nybrodahl, Falun 03.26.51

Inger Pers, IFK Mora OK 03.06.54

Inger Pettersson, Vansbro 03.15.16

Inger Söderlund, Säter 03.37.59

Ingrid Bohlin, Borlänge 02.41.00

Ingrid Forssell, Falun 02.45.06

Ingrid Jernhall, IFK Mora SK 03.01.18

Ingrid Klarcke-Leck, Falun 05.15.10

Ingrid Norgren, Sundborn 03.58.26

Ingrid Stenvall, Karlsbyhedens IK 02.26.53

Irene Andersson, Mora 02.34.31

Irene Eklund, Mora 02.23.21

Irene Halfvars, Transtrand 03.00.58

Irma Bjärud, Ludvika Kommuns IF 02.50.07

Irmeli Fredriksson, Ludvika 02.58.29

Isabelle Bladh, IFK Mora OK 03.23.38

Jaana Börjesson, Ludvika 03.49.27

Jeanette Eklund, Avesta 03.40.30

Jeanette Lindberg, Falun 02.37.54

Jeanette Lundin, Borlänge 03.15.20

Jenni Van Speyck, Borlänge 02.54.22

Jenny Grannas, Mora 04.29.54

Jenny Sundberg, Falun 02.39.21

Jessica Haglöf, Falun 02.43.31

Johanna Hermansson, Borlänge 03.22.30

Johanna Johansson, Falun 03.29.17

Johanna Morelius, Långshyttans AIK 02.45.48

Johanna Olsson, Avesta 02.43.55

Johanna Stern, Falun 02.47.52

Karin Andersson, Ludvika 03.20.57

Karin Backman, Domnarvets GoIF 04.48.18

Karin Bengtsson, IFK Våmhus 02.43.34

Karin Birgersdotter, Malung 03.16.26

Karin Bond, Sollerö IF 03.42.30

Karin Brandberg, Falun 02.23.13

Karin Byström, Oxbergs IF 02.11.36

Karin Bäck, Falun 02.36.23

Karin Ek Lissbol, Malungsfors 03.47.00

Karin Graaf, Mora 03.45.01

Karin Hallgren, Smedjebacken 03.55.19

Karin Kallman, Mora 02.51.06

Karin Larsson, Mora 03.05.31

Karin Lindblad, Falun 02.50.42

Karin Mattsson, Mockfjärd 03.29.38

Karin Niss-Blomqvist, Falun 02.29.38

Karin Norling, Svärdsjö 03.09.37

Karin Ohls, Falun 03.58.26

Karin Persson, Korsnäs IF Skidklubb 02.57.42

Karin Sjöberg, Borlänge 04.07.01

Katarina Ekman, Falun 03.27.12

Katarina Gustafsson, Borlänge 03.23.50

Katarina Igelström, IFK Hedemora Skidklubb 02.25.05

Katarina Kieksi, Borlänge 03.29.58

Katarina Klockar Wählby, Gagnef 03.28.41

Katarina Larsson, Mora Armatur SF 02.49.22

Katarina Odlind, Falun 03.44.26

Kathrin Rehnberg, Mora 03.33.09

Katrin Janeröd, IFK Falun 03.03.02

Kersti Åkerlund, Ludvika 03.14.00

Kerstin Argårds, IFK Mora OK 02.15.49

Kerstin Arvidsson, Borlänge 03.23.35

Kerstin Cernold, Falun 03.52.59

Kerstin Hanström, Mora 05.00.07

Kerstin Hedlund, Falun 02.32.04

Kerstin Karlsson, Orsa 03.09.41

Kerstin Lindblom, Älvdalen 02.53.21

Kerstin Lindskoog, Mora 03.01.21

Kerstin Nääs, Skidklubben Leksand 02.45.08

Kerstin Olsson, Leksand 03.27.45

Kerstin Resar Hinders, Mora Armatur SF 03.01.18

Kerstin Sjölander Johansson, Borlänge 03.45.28

Kerstin Timander Daniels, Leksand 02.57.41

Kerstin Tottie, Leksand 03.01.17

Kia Sverre, WM-data IF 03.32.10

Kicki Klintman-Bryngelsson, Borlänge 02.48.48

Kickie Ahlholm, Falun 03.43.22

Kristin Eriksson, IFK Mora AK 03.42.44

Kristin Nylund, Evertsbergs SK 03.43.31

Kristina Baars, Borlänge 02.36.53

Kristina Boström, Mora 02.44.11

Kristina Broberg, Evertsbergs SK 02.41.22

Kristina Estenberg, Älvdalen 03.01.31

Kristina Holmberg, OK Kåre 02.29.31

Kristina Holmberg, Skidklubben Leksand 02.35.33

Kristina Lisspers Qvicker, Rörbäcksnäs IS 02.09.00

Kristina Olsson, Åsens SK 02.55.32

Kristina Peltoniemi, Stjärnsund 02.52.15

Kristina Snäll, Folksamkamraterna 02.24.56

Kristina Söderström, Nusnäs 02.49.55

Laila Birgersson, Hedemora 04.02.26

Laila Danielsson, Garpenberg 02.14.16

Laila Jonsson, Borlänge 03.14.33

Laila Pollack, Dala-Järna IK 02.38.09

Lena Adolfsson, Mora Armatur SF 03.33.11

Lena Bergman, Leksand 02.47.29

Lena Bergsten, Leksand 02.49.25

Lena Björklund, Bjursås 03.04.27

Lena Engberg, Ludvika 03.00.00

Lena Fröberg, Rembo IK 02.41.41

Lena Garbergs, IFK Mora SK 02.29.22

Lena Gustavsson, Dalarnas Förs.Bolag IF 02.32.45

Lena Jemth, Falun 02.45.38

Lena Johansson, Falun 04.02.58

Lena Liljedal, Mora Armatur SF 02.41.49

Lena Matsson, Falun 02.58.00

Lena Montelius, Slätta Mountainbikeklub 03.34.19

Lena Norström, Falun 03.13.25

Lena Olsson, Transtrand 02.23.55

Lena Olsson, Transtrand 02.32.20

Lena Pettersson, IFK Mora SK 03.19.10

Lena Sköld, Krylbo 02.47.20

Lena Thorp, Borlänge 03.16.37

Lena Tängerfors, Mora 02.37.20

Lena Vestman, IF Frisk 02.35.09

Lena Wallensteen, Falun 04.07.06

Lena Wiklund, Falun 02.58.15

Lenie Bergman, Ludvika 03.14.02

Lilian Hellberg, Sunnansjö 04.26.10

Lillemor Montén, Domnarvets GoIF 02.49.53

Lillemor Rystedt, Stora Tuna IK 02.59.02

Lillemor Wilhelmsson, Siljansnäs 03.13.37

Lillkersti Clarhäll, Leksand 03.40.49

Lilly-Britt Hanses, IK Jarl Rättvik 02.40.55

Lina Hedlund, Älvdalens IF 02.38.22

Lina Wennberg, Leksand 03.27.13

Linda Algeborg, IFK Kättbo 03.52.03

Linda Carlsson, Orsa 03.44.45

Linda De Souza, Mora 04.51.12

Linda Forssell, Mora 03.18.54

Linda Tönnberg, Mora 02.45.49

Linn Bröms, Borlänge 03.03.30

Lisa Blom, Fors 02.38.25

Lisa Roslund, Dalahusby 03.12.41

Lisbet Lindholm, Falun 03.26.12

Lisbeth Andersson, Falun 03.24.25

Lisbeth Jäder, IFK Mora SK 03.05.52

Lisbeth Olsson, Nås 03.00.57

Lisbeth Uhlin, Grycksbo 02.52.00

Lisbeth Österberg, Procordias Vasaloppsför 02.42.05

Liselott Hedh, IFK Mora SK 03.01.23

Lotta Arnesson, Frösö IF 02.28.10

Lotta Gunnarsson, Leksand 03.33.08

Lotta Johansson, Falun 02.46.32

Lotta Nygren, IFK Mora SK 02.14.54

Lotta Näsén, Våmhus 02.54.28

Lotta Sjödén, Furudal 02.56.41

Lotta Ståbis, Orsa 03.13.08

Lotten Wahlström, Mora 03.34.26

Madeleine Drake, Rättvik 02.44.55

Madelene Nisén, Orsa 03.41.23

Magdalena Eriksson, Sälen 04.32.51

Maggan Dahl, Falun 03.11.52

Mailie Hedin, Falun 03.02.07

Mait Pollack, Dala-Järna IK 03.51.23

Maivor Fryksén, Falun 03.02.30

Maj Hed, IK Jarl Rättvik 02.21.10

Maj Persson, IFK Mora SK 02.46.18

Maj-Britt Westin, Mora Armatur SF 03.24.03

Maj-Lis Andersson, Ludvika 02.26.02

Maj-Lis Larsson, Malung 03.11.19

Malin Grimsell, Borlänge 02.16.10

Malin Häggström, Domnarvets GoIF 02.23.42

Malin Normark, Falun 03.13.05

Malin Wiklund, Horndal 03.48.19

Margareta Björs, Falun 03.33.09

Margareta Brus, Borlänge 02.37.41

Margareta Bäcke, Mora 03.06.28

Margareta Eriksson, IFK Mora SK 02.51.43

Margareta Eriksson, Transtrand 03.28.13

Margareta Gustafsson, Falun 03.37.27

Margareta Håll, Mora 03.11.15

Margareta Hårdén, Älvdalens IF 02.35.24

Margareta Johansson, Falun 02.54.03

Margareta Karlsson, Ludvika 03.35.02

Margareta Linder, Leksand 02.35.20

Margareta Liss, Leksand 02.51.04

Margareta Löfkvist, Bjursås OK 02.47.46

Margareta Malm-Andersson, Falun 02.35.53

Margareta Martinsson, Mora 03.36.47

Margareta Nilsson, Procordias Vasaloppsför 02.55.42

Margareta Palm, Avesta 04.06.25

Margareta Samuelsson, Falun 04.12.47

Margareta Skeri, Wibe IF 02.57.44

Margareta Älfblom, Leksand 03.19.28

Margaretha Eriksson, Dalarnas Förs.Bolag IF 02.48.54

Margot Jansson, Dalarnas Förs.Bolag IF 03.34.50

Mari-Ann Bergs, Sundborn 02.52.17

Mari-Louise Lundgren, Vägverket Fritidsför CF 02.31.31

Maria Andersson, Mora 03.39.37

Maria Boström, Bjursås 03.23.04

Maria Bälter, Mora 02.44.47

Maria Cervin, Gagnef 03.15.11

Maria Danmo, Domnarvets GoIF 02.48.20

Maria Eriksson, Norge 03.35.10

Maria Gustafsson, Grängesberg 02.54.05

Maria Gustavsson, Borlänge 02.37.53

Maria Hedlund, Falun 02.47.39

Maria Hemmingsson, Ludvika 04.00.03

Maria Hestner, Falun 02.56.58

Maria Hillström, Falun 03.12.11

Maria Jons, Falun 03.15.20

Maria Lilja, Vansbro 03.05.56

Maria Ljungberg, Borlänge 03.23.24

Maria Losbjer, Mora 03.22.08

Maria Lövnäs, Falun 03.42.53

Maria Moborg, Mora 03.36.45

Maria Månsson, Orsa 02.41.17

Maria Näs, Intersport IF 03.11.47

Maria Sundberg, Svärdsjö 02.35.14

Maria Thelin, Fors 03.15.38

Maria Thorén Örnberg, Mora 02.36.53

Maria Wallin, Falun 02.24.27

Marianne Andersson, IFK Mora SK 02.39.29

Marianne Ekberg, Mora 02.40.11

Marianne Gustafsson, Nås 04.23.12

Marianne Nilsson, Rättvik 03.59.37

Marianne Spante, Korsnäs IF Skidklubb 02.46.51

Marianne Wallfelt, Karlsbyhedens IK 02.51.12

Marie Adolfsson, Mora 03.33.11

Marie Ahlholm Hanefors, Falun 03.33.11

Marie Andersson, Mora 03.00.24

Marie Brask, Dalarnas Förs.Bolag IF 02.30.28

Marie Hellsén, Borlänge 04.18.10

Marie Karlsson, Avesta 03.14.07

Marie Nyström, Gagnefs IF 02.55.01

Marie Sandgren, Malung 02.51.25

Marie Thunbom, Falun 03.34.22

Marie Wikström, Rättvik 02.46.27

Marit Björkman, Leksand 03.21.57

Marit Sundén, Malungs IF 02.36.21

Marita De Robelin, Mora 03.20.40

Marita Larsson Segerbäck, Ludvika Kommuns IF 04.20.51

Marita Mårthen, IFK Mora SK 02.42.02

Maritha Vestergård, Borlänge 02.48.47

Marja Johansson, Domnarvets GoIF 03.27.39

Marlene Rustas Danielsson, Rättvik 02.50.09

Maud Karlsson, Borlänge 03.03.00

May Hellberg, Sundborn 03.15.05

Mia Bäckström, Falun 02.30.34

Mia Karlsson, Avesta 03.33.16

Mona Anestedt, Falun 03.03.18

Mona Lundqvist, Borlänge 03.47.32

Mona Nilsson, Älvdalen 02.55.53

Mona Rooth, IFK Mockfjärd 02.40.25

Monica Fredriksson, Hedemora 03.25.20

Monica Hellegren, Svärdsjö 02.42.03

Monica Holm, IFK Mora OK 02.28.03

Monica Larsson, IFK Mora SK 02.47.49

Monica Nyfors, Falun 02.35.15

Monica Smids, Orsa 03.16.43

Monica Sundin, Krylbo 02.44.04

Monica Svärd, Älvdalens IF 02.49.47

Monica Wall, Venjan 03.33.23

Monika Larsson, Dala-Floda IF 02.26.02

Monika Lindström, Smedjebacken 03.54.22

Märit Nyqvist, Mora 03.45.25

Nancy Holton, Falun 03.05.11

Nina Marklund, Gagnef 02.55.33

Noodeng Hillgren, Vansbro 03.30.29

Nuria Hållestam, Mora 03.50.24

Pernilla Ersson, Siljansnäs 04.15.38

Pernilla Ståbis, Orsa 03.07.13

Petra Sundqvist, Sollerön 03.05.42

Pia Engström, Dala Kraft IF 03.04.37

Pia Liljeholm, Borlänge 03.37.15

Pia Wahlberg, Falun 03.58.43

Pipar Carina Martinsson, Siljansnäs IF 02.16.35

Pirjo Kinnunen, Rättvik 02.21.45

Pirkko Stenerhag, Norrbärke SK 02.29.01

Päivi Morelius, Långshyttans AIK 03.09.41

Päivi Turunen, Korsnäs IF Skidklubb 03.07.07

Raili Blomfjord, Smedjebacken 03.55.18

Rebecka Rubensson, Falun 03.52.14

Ros-Marie Klemo Karlsson, Säter 03.45.54

Ros-Marie Mattsson, Älvdalens IF 03.27.08

Rosé Lleonart Hållestam, Selja-Långlets IK 03.18.21

Rose-Marie Hedström, Borlänge 04.51.52

Rose-Marie Lagerqvist, Leksand 02.25.51

Sandra Sundkvist, Mockfjärd 04.18.18

Sara Holmén, Falun 03.04.35

Sara Landälv, Falun 02.42.08

Sara Lundgren, Brudpiga RK 03.57.26

Sidsel Hinders, Malungs IF 02.37.08

Signe Alm, Tällberg 05.58.14

Siri Andersen, Ludvika 03.19.08

Siv Jonsson, Borlänge 03.54.00

Siv Lövnäs, Falun 02.55.33

Sofia Fröidstedt, Mora 02.35.23

Sofia Janérs, Falun 03.34.18

Sofia Lawner, IFK Kättbo 03.52.03

Sofia Norström Larsson, Insjön 03.31.15

Sofie Krångh, Falun 02.56.13

Solveig Almroth, Fors 03.27.37

Solveig Bodare, Nyhammars IF 03.07.06

Sonja Dahlström, Idre SK 02.26.59

Sonja Johansson, Falun 02.55.35

Susan Törne Henningson, Gagnef 03.40.31

Susanna Haglöf, Mora 02.56.18

Susanne Dahlin, Ludvika 03.01.21

Susanne Hjerpe, Leksand 03.51.56

Susanne Pettersson, Falun 03.15.00

Susanne Sigfridsson, IFK Mora SK 02.42.17

Susanne Sjöberg, Ludvika 03.19.56

Susanne Svantesson, Falun 02.42.52

Susanne Thorsén, Falun 04.16.36

Sylvia Hars, Malung 03.31.44

Sylvia Krenn, Borlänge 03.29.37

Sylvia Måsan, Sollerön 03.09.09

Taina Huusko, Finland 04.12.25

Tellervo Ekenberg, Avesta 03.48.18

Therese Funk, Tällberg 02.42.47

Therese Fällborg, Vansbro 03.45.45

Therese Jonasson, Älvdalen 02.54.19

Therese Westerhagen, Orsa IF 02.25.23

Tina Larsson, Falun 03.36.00

Tina Olsson, Borlänge 03.26.00

Tina Samuelsson, Ludvika 03.04.34

Tina Svärd, Älvdalens IF 02.28.09

Tove Wikström, Mora 02.47.38

Ulla Britt Rull, Mora 03.41.47

Ulla Eriksson, Bjursås 02.40.53

Ulla Eriksson, Falun 03.47.06

Ulla Hansjons Gustafsson, Falun 02.57.27

Ulla Håkansson, Grängesberg 03.03.51

Ulla Mårtensson, IF Frisk 02.32.39

Ulla Persson, Mora 03.07.19

Ulla Runbäck, IK Jarl Rättvik 03.11.15

Ulla Östlund, Borlänge 04.12.28

Ulrica Forsmark, Krylbo 02.13.05

Ulrica Sonefors, Avesta 03.30.10

Ulrica Östlund, Svärdsjö 02.40.20

Ulrika Bengts, Sundborn 03.02.21

Ulrika Hellberg, Sundborn 02.53.38

Ulrika Hellsing, Ludvika 03.37.44

Ulrika Larsson, Grycksbo 02.49.15

Ulrika Markusson, Leksand 03.12.06

Ulrika Mas, Falun 02.46.16

Ulrika Persson, Älvdalen 03.36.41

Veronica Holmberg, Selja-Långlets IK 02.48.09

Viola Björkman, Mora 04.03.37

Viveca Mattsson, Borlänge 02.52.46

Ylva Bodare, Nyhammars IF 03.16.25

Ylva Festin, Älvdalen 02.36.59

Ylva Hammarlund, Falun 02.49.03

Yvonne Engman, Skidklubben Leksand 02.29.48

Yvonne Henniger, Sundborn 02.46.36

Yvonne Videll, Våmhus 03.39.45

Åsa Aniliadis, Falun 04.02.09

Åsa Berggren, Ludvika 03.07.20

Åsa Berglund, Falun 02.13.33

Åsa Burström, Falun 02.56.27

Åsa Engström, Falun 02.32.31

Åsa Gjervaldsaeter, Mora Armatur SF 03.04.54

Åsa Goop, Vikarbyn 02.45.49

Åsa Grans, Borlänge 03.46.59

Åsa Hansson, Sälens IF 02.29.19

Åsa Hedbom, Dalafloda 03.09.04

Åsa Hedlund, Dalahusby 03.01.34

Åsa Johansson, Siljansnäs IF 02.35.16

Åsa Kvist, Fredriksberg 03.33.54

Åsa Laine-Nilsson, Dalajärna 03.33.11

Åsa Lindh, Falun 02.45.22

Åsa Martinsson, Leksand 02.32.49

Åsa Merritt, Djura 03.07.17

Åsa Mårtensson, IF Frisk 03.28.59

Åsa Nylind Sundin, Falun 02.46.32

Åsa Rensberg, Mora 02.40.23

Åsa Sparr, IFK Mora SK 02.26.35

Åsa Särström, IFK Mora SK 02.11.28

Åsa Söderberg, Ludvika 03.59.14

Åsa Thenander, Mora 02.48.38

Åsa Wahrén, Borlänge 03.01.24

Åsa Yngvesson, IFK Mora SK 02.35.33

Mer läsning

Annons