Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Här är vi som åkte Tjejvasan

Annons

1 Ek Elin IFK Mora SK 01.20.33

2 Rydqvist Maria Östersunds Skidlöparekl 01.20.33

3 Öhrstig Emelie Piteå Elit SK 01.20.35

4 Bleckur Sofia IFK Mora SK 01.20.37

5 Björnås Kine Beate Norway 01.20.37

6 Hansson Jenny Östersunds Skidlöparekl 01.20.37

7 Lindborg Sara Östersunds Skidlöparekl 01.20.49

8 Engen Terese Norway 01.20.52

9 Lind Sofia Åsarna IK 01.21.45

10 Löfström Annika Årsunda IF 01.21.49

11 Persson Ulrica Vansbro AIK 01.22.56

12 Westlundh Inger Lise SK Bore 01.23.35

13 Fransson Kicki Östersunds Skidlöparekl 01.24.29

14 Pettersson Sofia IFK Sala 01.24.32

15 Limby Julia IFK Mora SK 01.24.32

16 Handler Mariana Åsarna IK 01.24.37

17 Limby Jenny IFK Mora SK 01.25.33

18 Bergman Emma Timrå SOK 01.25.34

19 Jonsson Marie Domnarvets GoIF 01.25.35

20 Forsman Emilia Finnskoga IF 01.27.04

21 Larsson Moa Tärna IK Fjällvinden 01.27.07

22 Isaksson Anna Täfteå IK 01.27.10

23 Larsson Emelie Finnskoga IF 01.27.12

24 Mikaelsson Anna-Maria Forsa IF 01.27.14

25 Rickardsson Kajsa Finnskoga IF 01.27.16

26 Bolstad Ranghild Norway 01.27.44

27 Lindgren Laike Wivika Björnstorps IF 01.27.45

28 Kasselstrand Ida SK Bore 01.27.48

29 Andersson Carolin Gellivare Skidall. IK 01.27.58

30 Sundbaum Mikaela Tierps IF 01.28.16

31 Nordenström Anita IFK Mora SK 01.28.34

32 Kallander Helena IFK Mora SK 01.29.14

33 Jansson Johanna IFK Mora SK 01.29.16

34 Nylander Lisa Stockviks Skidförening 01.29.19

35 Pettersson Lovisa IFK Sala 01.30.11

36 Steffansson Ida Vansbro AIK 01.30.15

37 Malmin Maria Kågedalens SK 01.30.59

38 Sievers Johanna IFK Grängesberg 01.31.01

39 Larsson Anna Hagfors SF 01.31.04

40 Andersson Anna Domnarvets GoIF 01.31.10

41 Svensson Hanna Landsbro IF 01.31.20

42 Jacobsson Elin Sya SK 01.31.43

43 Daabach Paula Hede SK 01.32.02

44 Wikström Maj-Lis Ängebo IK 01.32.02

45 Stav Hilde Norway 01.32.15

46 Gustavsson Maria Uddevalla SK 01.32.22

47 Dahl Frida IFK Mora SK 01.32.46

48 Henriksson Carina Arvika IS 01.32.47

49 Frisk Linda IFK Mora SK 01.33.05

50 Eriksson Emma Orsa SK 01.33.12

51 Thomas Sanders Kate USA 01.33.12

52 Ståhl Märit Hybo AIK 01.33.21

53 Engström Josefine Edsbyns SK 01.33.27

54 Örnberg Linnéa Filipstads SF 01.33.32

55 Andersson Malin Tranemo IF 01.33.45

56 Danielsson Anna Domnarvets GoIF 01.34.04

57 Ragnarsson Sandra Ställbergs IK 01.34.09

58 Liljeberg Annika Orsa SK 01.34.11

59 Eriksson Höjlind Lena IFK Mora SK 01.34.15

60 Lindkvist Eva IFK Mora SK 01.34.28

61 Ander Kristin OK Landehof 01.34.28

62 Seppas Hanna Eksjö SOK 01.34.33

63 Hansson Malin IFK Mora SK 01.35.05

64 Helmersson Elin Wedevågs IF 01.35.12

65 Axelsson Camilla Hedesunda IF 01.35.17

66 Larsen Märta Sundbybergs IK 01.36.03

67 Karlsson Madelene Ställbergs IK 01.36.34

68 Larsson Carola Hedesunda IF 01.37.03

69 Lamberg Nordin Elisabeth IK Jarl Rättvik 01.37.22

70 Fyhr Karin Hudiksvalls IF 01.37.23

71 Eriksson Madeleine Södertälje IF 01.37.33

72 Tuomi Maria Skogspojkarnas OK 01.37.44

73 Holmen Maria Sisu-Forshaga SK 01.37.45

74 Näsén Helén IFK Mora SK 01.37.46

75 Engström Jessica Borås GOIF 01.37.55

76 Persson Anneli IFK Mora SK 01.38.02

77 Having Lena Göteborgs Skidklubb 01.38.19

78 Hortlund Anna-Carin Stora Tuna IK 01.38.26

79 Gustafsson Anna Hällbybrunns IF 01.38.27

80 Johansson Emelie IFK Mora SK 01.38.31

81 Ruud Lia Christina Norway 01.38.39

82 Byhlin Maria Stora Tuna IK 01.39.14

83 Jansson Emma Sundbybergs IK 01.39.22

84 Ollén Jeanette Siljansnäs IF 01.39.24

85 Sätre Linn Iren Norway 01.39.38

86 Dittmer Susanne IK Hakarpspojkarna 01.39.40

87 Lorentzen Eline Norway 01.39.40

88 Jansson Karin Åmotfors IF 01.39.46

89 Kempel Kristina Södertälje IF 01.39.49

90 Hedin Cecilia Eksjö SOK 01.39.53

91 Elofsson Carina Dala-Järna IK 01.39.57

92 Koskinen Lena Sågmyra SK 01.39.58

93 Norén Carola Landsbro IF 01.40.00

94 Holme Cathrine Norway 01.40.03

95 Edejern Stina IFK Bergvik 01.40.10

96 Malm Linnea Almunge IK 01.40.19

97 Brodin Lena Hägersta GF 01.40.27

98 Lundemo Marie Norway 01.40.28

99 Norgren Anna Kvarnsvedens GoIF SK 01.40.29

100 Junes Mona-Lisa IFK Umeå 01.40.41

101 Thelin Maria Jönköpings OK 01.41.06

102 Sahlin Therese Ragunda IF 01.41.08

103 Jansson Karin IK Rex 01.41.19

104 Ericson Sarah OK Kroppefjäll 01.41.31

105 Westin Camilla Salsåker-Ullångers IF 01.41.33

106 Nyström Emma Ställbergs IK 01.41.35

107 Blennow Anki Falköpings AIK Skidor 01.41.35

108 Östensson Helen Sälens IF 01.41.36

109 Liljeberg Ulrika Orsa SK 01.41.40

110 Mikaelsson Viktoria Ånge SK 01.41.47

111 Rowa Lena Jumkils IF 01.41.49

112 Andersson Emma Ånge SK 01.41.51

113 Åslund Iréne Älvros IK 01.41.55

114 Nordahl Sara IFK Mora SK 01.41.58

115 Westblom Maria Hedesunda IF 01.42.06

116 Forsberg Maria Högbo AIK 01.42.06

117 Gummus Berit IFK Mora OK 01.42.09

118 Woxlin Elin Edsbyns SK 01.42.19

119 Holfve Ollars Lena Brudpiga RK 01.42.21

120 Petré Lindholm Viktoria Sya SK 01.42.25

121 Dahlroth Eva Älvdalens IF Skidklubb 01.42.30

122 Norgren Sofia Norrbärke SK 01.42.31

123 Book Partanen Cecilia Högbo GIF 01.42.42

124 Skoglund Lisa Hudiksvalls IF 01.42.48

125 Åkerman Gunilla Jukkasjärvi IF 01.42.51

126 Hagfalk Ingela Ålberga GoIF 01.42.51

127 Björklund Lena Sågmyra SK 01.43.19

128 Andersson Matilda Västerberg OL 01.43.23

129 Fossmellem Ingunn Norway 01.43.24

130 Spets Karin IFK Västerås Skidklubb 01.43.24

131 Höljer Serra Marie Ramnäs IF 01.43.27

132 Wikström Marie IFK Mora SK 01.43.31

133 Johansson Celie IFK Mora SK 01.43.31

134 Norberg Helena Stora Tuna IK 01.43.33

135 Baek Unn Mari Fosheim Norway 01.43.35

136 Eskilsson Malin Tierps IF 01.43.35

137 Melin Lotta Malungs IF 01.43.37

138 Persson Inga-Lill IFK Umeå 01.43.40

139 Bråten Wenche Svendby Norway 01.43.44

140 Petersson Malin OK Denseln 01.43.53

141 Gunnarsson Annika Östervåla IF 01.43.58

142 Nilsson Emma Venjans AIK 01.43.59

143 Börjegren Genbäck Birgit Åsele IK 01.44.13

144 Håkansson Carina IFK Mora SK 01.44.16

145 Forsman Britty Söderbärke GoIF 01.44.23

146 Kristensson Stephanie Boo IF 01.44.31

147 Dahlgren Inger Östersunds Skidlöparekl 01.44.33

148 Creutz Gunilla Eksjö SOK 01.44.34

149 Jonsson Kristin Arvika IS 01.44.38

150 Öhman Isabell Öredalens IK 01.44.38

1 Ek Elin IFK Mora SK 01.20.33

4 Bleckur Sofia IFK Mora SK 01.20.37

11 Persson Ulrica Vansbro AIK 01.22.56

15 Limby Julia IFK Mora SK 01.24.32

17 Limby Jenny IFK Mora SK 01.25.33

19 Jonsson Marie Domnarvets GoIF 01.25.35

31 Nordenström Anita IFK Mora SK 01.28.34

32 Kallander Helena IFK Mora SK 01.29.14

33 Jansson Johanna IFK Mora SK 01.29.16

36 Steffansson Ida Vansbro AIK 01.30.15

38 Sievers Johanna IFK Grängesberg 01.31.01

40 Andersson Anna Domnarvets GoIF 01.31.10

47 Dahl Frida IFK Mora SK 01.32.46

49 Frisk Linda IFK Mora SK 01.33.05

50 Eriksson Emma Orsa SK 01.33.12

56 Danielsson Anna Domnarvets GoIF 01.34.04

58 Liljeberg Annika Orsa SK 01.34.11

59 Eriksson Höjlind Lena IFK Mora SK 01.34.15

60 Lindkvist Eva IFK Mora SK 01.34.28

63 Hansson Malin IFK Mora SK 01.35.05

69 Lamberg Nordin Elisabeth IK Jarl Rättvik 01.37.22

74 Näsén Helén IFK Mora SK 01.37.46

76 Persson Anneli IFK Mora SK 01.38.02

78 Hortlund Anna-Carin Stora Tuna IK 01.38.26

80 Johansson Emelie IFK Mora SK 01.38.31

82 Byhlin Maria Stora Tuna IK 01.39.14

84 Ollén Jeanette Siljansnäs IF 01.39.24

91 Elofsson Carina Dala-Järna IK 01.39.57

92 Koskinen Lena Sågmyra SK 01.39.58

99 Norgren Anna Kvarnsvedens GoIF SK 01.40.29

108 Östensson Helen Sälens IF 01.41.36

109 Liljeberg Ulrika Orsa SK 01.41.40

114 Nordahl Sara IFK Mora SK 01.41.58

117 Gummus Berit IFK Mora OK 01.42.09

119 Holfve Ollars Lena Brudpiga RK 01.42.21

121 Dahlroth Eva Älvdalens IF Skidklubb 01.42.30

122 Norgren Sofia Norrbärke SK 01.42.31

127 Björklund Lena Sågmyra SK 01.43.19

128 Andersson Matilda Västerbergs OL 01.43.23

132 Wikström Marie IFK Mora SK 01.43.31

133 Johansson Celie IFK Mora SK 01.43.31

134 Norberg Helena Stora Tuna IK 01.43.33

137 Melin Lotta Malungs IF 01.43.37

142 Nilsson Emma Venjans AIK 01.43.59

144 Håkansson Carina IFK Mora SK 01.44.16

145 Forsman Britty Söderbärke GoIF 01.44.23

152 Stam Ström Gunilla IFK Mora SK 01.44.47

158 Bergqvist Berit Malungs IF 01.44.55

169 Dyvik Britt-Marie Skidklubben Leksand 01.46.09

172 Pettersson Birgitta Älvdalens IF Skidk 01.46.16

175 Karlsson Sara IFK Mora SK 01.46.36

178 Nordgren Marita Källbottens IK Ludvika 01.46.50

181 Bojort Helen Idre SK 01.46.54

185 Arvelius Karin Idre SK 01.47.15

191 Axelsson Ylva Nås IF 01.47.38

196 Olsson Mari Älvdalens IF Skidklubb 01.48.06

201 Rylander Anna-Maria Ostnor Sport o FK 01.48.49

206 Buske Matilda Säterbygdens OK 01.48.55

210 Wikström Petra IK Jarl Rättvik 01.49.07

211 Eriksson Maria IFK Mora SK 01.49.18

216 Pollack Helena Dala-Järna IK 01.49.40

223 Grimsell Malin IFK Mora SK 01.50.02

231 Runesson Helena IFK Mora SK 01.50.33

232 Svensson Helena WM-data IF 01.50.34

233 Evaldsson Ann-Cristin Malungs IF 01.50.41

235 Olsson Birgitta Falu IK 01.50.49

236 Björn Julia Stora Tuna IK 01.50.55

238 Hedlund Gudrun Falu IK 01.51.02

242 Olander Gun IK Jarl Rättvik 01.51.18

245 Reyier Sofia Domnarvets GoIF 01.51.34

246 Pehrson Christin IK Jarl Rättvik 01.51.36

248 Öjeskog Elisabet Orsa SK 01.51.39

250 Hagman Tina Älvdalens IF Skidklubb 01.51.40

256 Hedlund Ann Skidklubben Leksand 01.52.12

257 Albåge Inger Älvdalens IF Skidklubb 01.52.15

261 Boman Daniels Anita Orsa SK 01.52.44

263 Bleckur-Jonsson Monica Korsnäs IF Skid 01.52.52

264 Oredsson Jennie IFK Mora SK 01.53.11

265 Liiv Frida Malungs IF 01.53.12

267 Karlsson Kristina IFK Mora SK 01.53.15

274 Jobs Marit Domnarvets GoIF 01.53.47

276 Takalo Maarit IFK Mora SK 01.53.54

282 Aronsson Kristina OK Kåre 01.54.18

285 Larson Kersti IFK Mora SK 01.54.26

286 Eriksson Åsa Älvdalens IF Skidklubb 01.54.28

287 Olsson Elisabet Älvdalens IF Skidklubb 01.54.30

288 Nisser Sophie Gagnefs IF 01.54.41

289 Stark Lisbeth Sälens IF 01.54.43

293 Hårdén Hermansson Ingalill Malungs IF 01.54.53

299 Mattsson Sara Sunnansjö IK 01.55.34

300 Andersson Margareta Dala-Järna IK 01.55.39

303 Bäck Ulrika Sunnansjö IK 01.55.45

307 Danielsson Pernilla Skidklubben Leksand 01.55.53

313 Hartmann Kerstin Stora Tuna IK 01.56.29

318 Limby Karin Orsa SK 01.56.34

324 Samuelsson Marina Dala-Järna IK 01.56.59

326 Mattsson Ing-Marie Venjans AIK 01.57.07

331 Nordanskog Anna Falu IK 01.57.37

336 Liljeberg Lenitha Orsa SK 01.57.50

342 Rystedt Madelene Stora Tuna IK 01.58.10

343 Lindh Britt Orsa SK 01.58.11

347 Pettersson Helén IFK Mora SK 01.58.44

351 Sahlander Anna Korsnäs IF Skidklubb 01.59.06

362 Liljedahl Lena Orsa SK 01.59.44

365 Bergstedt Therése IK Jarl Rättvik 02.00.06

377 Tjäder Linda Nusnäs IF 02.00.45

379 Hjertqvist Johansson Elisabeth IFK Mora 02.00.50

385 Lekskog Boggby Christina IFK Mora SK 02.01.07

389 Linnér Hanna IFK Mora SK 02.01.38

390 Kallin Elisabeth IFK Falun 02.01.40

406 Hedlund Åsa Långshyttans AIK 02.03.04

409 Wahlberg Barbro Horndals IF 02.03.11

418 Bjärkedal Tuula Åsens SK 02.03.43

421 Andersson Veronica IFK Mora SK 02.03.50

426 Hård Eva Wibe IF 02.04.03

434 Pers Britt-Marie IK Jarl Rättvik 02.04.33

435 Westerbäck Laila IFK Mora SK 02.04.34

436 Sandgren Marie Malungs IF 02.04.43

437 Argårds Kerstin IFK Mora OK 02.04.48

441 Snis-Gustafsson Karin IK Jarl Rättvik 02.05.01

444 Andersson Annethe IFK Mora SK 02.05.18

445 Vattulainen Carina Falu IK 02.05.18

451 Söderberg Birgit IK Jarl Rättvik 02.05.50

461 Östensson Margareta Sälens IF 02.07.17

470 Blanck Anna-Sara Garsås IF 02.07.41

478 Slars Lena IK Jarl Rättvik 02.08.12

481 Östholm Erika Söderbärke GoIF 02.08.26

484 Meyer Ruth IFK Mora SK 02.08.32

491 Larsson Anna IFK Mora SK 02.09.04

495 Bohs Johanna IFK Mora OK 02.09.17

503 Gustafsson Maria Äppelbo AIK 02.09.48

513 Hedlund Anna Söderbärke GoIF 02.10.16

520 Jansson Marja Evertsbergs SK 02.11.01

525 Svensson Margareta Orsa SK 02.11.18

527 Schmidt Marie Nyhammars IF 02.11.40

539 Lidell Kristina IK Jarl Rättvik 02.13.03

540 Åkerman Carina Sågmyra SK 02.13.16

546 Wielander Ulrika Älvdalens IF Skidklubb 02.13.47

551 Hed Maj IK Jarl Rättvik 02.14.11

561 Andersson Agneta Domnarvets GoIF 02.14.38

568 Persson Madelene Älvdalens IF Skidkl 02.15.08

581 Larsson Lisbeth Idre SK 02.16.02

583 Mörk Ann-Christine Särna SK 02.16.11

586 Ekman Annika IFK Mora SK 02.16.21

591 Larsson Irene Stora Tuna IK 02.17.01

594 Hagelberg Marika OK Kåre 02.17.09

604 Knutes Petersson Birgitta Karlsbyhede IK 02.17.46

605 Pettersson Stina Stora Tuna IK 02.17.49

611 Hanses Lilly-Britt IK Jarl Rättvik 02.18.13

615 Olsson Anna Sälens IF 02.18.44

625 Gustafsson Monica IK Jarl Rättvik 02.19.11

637 Lindh Mona Orsa SK 02.19.50

645 Johansson Kristina IFK Grängesberg 02.20.20

649 Olsson Therese Falu IK 02.20.34

652 Ilis Stina Skidklubben Leksand 02.20.42

660 Abrahamsson Caroline IK Jarl Rättvik 02.21.27

663 Solén Karin Venjans AIK 02.21.44

665 Karlsson Anna-Lena Stora Tuna IK 02.21.54

666 Nouvel Annika Öje IF 02.21.56

684 Flood Maj-Britt IFK Mora SK 02.23.26

690 Södersten Christina KFUM Ludvika 02.23.46

704 Krüger Ida Falu IK 02.25.14

707 Sacrédeus Birgitta IFK Mora SK 02.25.59

711 Cristoferson Emelie IFK Mora AK 02.26.06

712 Sandstål Britt Dala-Floda IF 02.26.14

714 Gummus Pia IFK Mora OK 02.26.34

716 Lindborg Johanna Korsnäs IF Skidklubb 02.26.50

746 Abrahamsson Madeleine IK Jarl Rättvik 02.30.43

762 Nilsson Anna Venjans AIK 02.32.00

764 Hansjons Udd Evy Insjöns IF OK 02.32.11

766 Björk Carina Rembo IK 02.32.31

788 Johansson Maj Lima IF 02.35.39

793 Voigt Jenny IFK Mora SK 02.36.55

799 Nilsson Lina Venjans AIK 02.37.37

810 Wallner Inga-Lill Stora Tuna IK 02.39.30

816 Scarin Fanny Stora Tuna IK 02.40.38

820 Eriksson Emma Venjans AIK 02.41.20

825 Persson Helena WM-data IF 02.42.18

828 Holmqvist Jennie Dala Kraft IK 02.42.40

840 Andersson Pernilla IFK Grängesberg 02.44.22

849 Elisson Gudrun Domnarvets GoIF 02.45.37

881 Persson Britt-Marie Älvdalens IF Skidklu 02.50.43

885 Kyhle-Kolsrud Gunilla Brudpiga RK 02.52.05

902 Wallin Marita Orsa SK 02.54.47

904 Medin Kristina WM-data IF 02.54.56

905 Berglund Åhman Anneli Ornäs IK 02.55.03

922 Martinsson Anette Brunnsbergs IF 02.58.36

938 Arenroth Inger Gagnefs IF 03.00.59

944 Alfjorden Viktoria IFK Mora SK 03.03.13

960 Strand Magdalena Idre SK 03.06.16

978 Hallgren Malin Bjursås OK 03.11.54

998 Elmér Annette WM-data IF 03.18.09

1002 Forstbach Elisabeth Rättviks SLK 03.21.52

1003 Uddén Dettner Frida Naturb IF Älvdalen 03.25.14

1004 Nylén Linn Naturbruksgym IF Älvdalen 03.25.14

1006 Carlsson Marie WM-data IF 03.28.12

1008 Berg Anna Rättviks SLK 03.28.41

1026 Lavin Katarina Älvdalens IF Skidklubb 03.49.39

1030 Andersson Stolperud Gunilla IFK Mora 03.52.23

1032 Stångberg Ida Naturbruksgym IF Älvda 03.53.31

1039 Frost Mona IK Jarl Rättvik 04.49.01

1041 Karlsson Stina Dalarnas Förs.Bolag IF 04.54.50

Losell Regina Mora 01.50.45

Ähdel Maria Äppelbo AIK 01.53.06

Johansson Lisa Sälens IF 01.56.27

Carlson Annika Borlänge 01.56.46

Byström Karin Oxbergs IF 01.57.18

Ahlenius Ann-Charlotte Avesta 01.59.05

Karlberg Monica Rättvik 01.59.26

Gustavsson Lena Dalarnas Förs.Bolag IF 02.00.10

Gaustad Elin Sälen 02.01.01

Andersson Marianne IFK Mora SK 02.01.36

Särström Åsa IFK Mora SK 02.01.50

Stolt Annica Siljansnäs IF 02.03.53

Levedahl Annette Borlänge 02.04.33

Holmer Helene Falun 02.05.13

Kröger Grå Marianne Orsa 02.05.19

Garbergs Lena Mora 02.05.46

Steinholtz Elisabeth Leksand 02.05.57

Eklund Marianne Saxdalen 02.06.08

Liljedal Lena Ostnor Sport o FK 02.06.09

Ingels Anna-Carin Leksand 02.06.29

Stenerhag Pirkko Västerbergslagens OL 02.06.40

Litens Maria IK Jarl Rättvik 02.06.55

Dahlström Sonja Idre SK 02.07.34

Petersson Gunvor Ostnor Sport o FK 02.08.07

Nordahl Lisbeth IFK Mora SK 02.08.22

Danielsson Jenny Falun 02.08.39

Mattsson Elsie Furudal 02.08.43

Goude Katarina Borlänge 02.08.51

Strandberg Susanne Horndals IF 02.09.27

Johansson Ann Dalarnas Förs.Bolag IF 02.10.00

Nyhlén-Johansson Gunilla Krylbo 02.10.29

Karlsson Birgitta IFK Hedemora Skidklubb 02.10.38

Björkman Emma Falun 02.10.45

Roselin Maria Färnäs 02.11.29

Ivarsdotter Christina Borlänge 02.12.07

Eriksson Carina Falun 02.12.11

Simonen Anna-Karin Borlänge 02.12.46

Leksell Majvor Leksand 02.13.09

Jansson Inger Procordia Food VL Fören 02.13.12

Johansson Lotta Falun 02.13.31

Arnesson Lotta Siljansnäs 02.13.34

von Krusenstierna Anna Falun 02.13.43

Malmgren Mari Falun 02.14.04

Johansson Anna Dala-Järna 02.14.45

Gummus Kerstin IFK Mora OK 02.15.06

Axelsson Elisabet Falu IK 02.15.10

Dahlström Annsofie Idre SK 02.15.34

Mozelius Ing-Marie Stora Tuna IK 02.15.34

Säfström Åsa Falun 02.16.17

Brännkärr Jessica Vansbro 02.16.20

Sander Marie-Louise Kopparbergs IF 02.16.34

Backlund Johanna Borlänge 02.16.58

Ersson Anna Orsa SK 02.17.03

Haga Mharie Borlänge 02.17.28

Wikström Tove Mora 02.17.40

Lindberg Iris Idre 02.18.08

Franzon Anita WM-data IF 02.18.50

Nyhlén Berit Avesta 02.18.58

Larsson Gunilla Krylbo OK 02.19.12

Thorsell Anna-Karin Stennäsets IF 02.19.26

Agerbjer Jacobsson Sara Tällberg 02.19.27

Björs Marlene Rättvik 02.19.28

Thörnqvist Jennifer Sälens IF 02.19.31

Johansson Lena WM-data IF 02.19.36

Arkåsen Martina Falun 02.19.36

Engman Yvonne Skidklubben Leksand 02.19.49

Holmgren Malin Idre 02.20.17

Andersson Linda Svärdsjö 02.20.37

Carlsson Ulrika Falun 02.21.04

Larsson Monika Dala-Floda IF 02.21.16

Thomsgård Elin Rättvik 02.21.24

Haglund Ing-Marie Vägverket Fritidsför CF 02.21.56

Rasmussen Gunilla ABB IF, Ludvika 02.22.26

Larsson Ingrid IFK Grängesberg 02.22.34

Hårdén Margareta Älvdalens IF Skidklubb 02.22.36

Garmo Anna Korsnäs IF Skidklubb 02.22.36

Eklund Christina Åsens SK 02.22.41

Nordenström Ingeborg Grängesberg 02.22.50

Vestergård Maritha Borlänge 02.23.07

Andersson Linda Färnäs 02.23.14

Engberg Lena Ludvika 02.23.28

Dahl Viktoria Mora 02.23.48

Izumi Kerstin IFK Hedemora Skidklubb 02.24.16

Spers Sara Borlänge 02.24.22

Danielsson Elisabet Krylbo 02.25.25

Löfkvist Margareta Bjursås OK 02.25.28

Danmo Maria Domnarvets GoIF 02.25.35

Johansson Susanna Söderbärke 02.25.36

Nygårds Elisabeth Leksand 02.25.39

Jansson Jenny Säter 02.25.42

Prosén Laila Borlänge 02.25.46

Danielsson Maria IFK Mora SK 02.25.55

Källarbo Pia Falun 02.26.20

Halvarsson Helena Mora 02.26.41

Wikström Marie Rättvik 02.26.48

Hansson Monica Sälen 02.26.52

Sehlin Elin Falun 02.27.05

Göransson Annika Karlsbyhedens IK 02.27.37

Roslund Lisa Dala Husby 02.27.44

Johansson Laila Vansbro 02.27.53

Axelsson Brandt Elisabet IFK Mora SK 02.28.12

Österberg Lisbeth Leksand 02.28.24

Eriksson Pia Ludvika 02.28.40

Skogs Barbro IFK Mora SK 02.28.46

Erlandsson Agerbjörk Ingrid Falun 02.28.54

Bäck Karin Dalregementets IF 02.29.00

Persson Sara Falun 02.29.14

Häggmar Lena Falun 02.29.15

Persson Birgitta Sundborn 02.29.16

Hedman Marie Saxdalen 02.29.28

Eriksson Jemt Anna Falun 02.29.29

Sjörs Yvonne Borlänge 02.29.32

Bäck Frida Gustafs 02.29.34

Wuopio Christina Falun 02.29.45

Hedlöf Lillemor Bjursås 02.29.57

Bergman Lena Leksand 02.29.58

Andersson Linda Leksand 02.30.16

Karlevill Susanna Falun 02.30.16

Hjorth Maria Borlänge 02.30.22

Sjögren Helena Falun 02.30.32

Karlsson Kaisa Falun 02.30.49

Fridman Katarina Korsnäs IF Skidklubb 02.31.22

Lilja Maria Vansbro 02.31.34

Bogg Ing-Britt IFK Mora SK 02.31.54

Granberg Helena Hässelby 02.31.57

Nicklasson Maria Falun 02.32.28

Gustafsson Emelie Nusnäs IF 02.32.35

Fredriksson Irmeli Ludvika 02.32.56

Söderqvist Tina Sälen 02.32.59

Bergman Krecs Helena Leksand 02.33.05

Lönn Iréne IFK Mora SK 02.33.18

Hornberg Gunhild Orsa SK 02.33.32

Grudin Anita Mora 02.33.34

Erkapers Maria Orsa 02.33.41

Carlsson Anna Mora 02.33.44

Hedmark Ann-Christin Grycksbo 02.33.45

Mårthen Marita IFK Mora SK 02.33.46

Söderström Kristina Nusnäs 02.33.46

Jark-Axelsson Karin Borlänge 02.33.50

Lindberg Therese Gustafs 02.33.58

Olsson Birgit Stora Tuna IK 02.34.06

Selerud Annika Karlsbyhedens IK 02.34.06

Eriksson Kerstin IFK Mora SK 02.34.10

Nord Elisabet Mora 02.34.10

Andersson Lena ScandBook IF 02.34.11

Olpers Veronica Orsa SK 02.34.29

Eriksson Eva Malung 02.34.34

Sundberg Maria Borlänge 02.34.54

Thång Birgitta Dala-Husby 02.34.56

Cayna Jessica Borlänge 02.35.01

Andersson Mainy Färnäs 02.35.02

Flodin Eva-Jill Mora 02.35.06

Skeri Maria IFK Mora SK 02.35.21

Grubb Anna-Lena Älvdalens IF Skidklubb 02.35.51

Persson Maj IFK Mora SK 02.35.55

Olsson Kristina Åsens SK 02.36.04

Eldh Julia IFK Mora SK 02.36.08

Gummus Eva Mora 02.36.17

Erlandsson Christina Borlänge 02.36.27

Malmström Ann Idre 02.36.28

Norberg Erika IFK Mora SK 02.36.54

Ahlén Ulrika Transtrand 02.36.54

Halfvars Irene Transtrand 02.37.54

Nylén Sara Säter 02.38.06

Larsson Anna Dala-Järna 02.38.33

Blixt Jennie Vansbro 02.38.37

Myhrman Monica Ludvika 02.38.46

Lind Barbara Ostnor Sport o FK 02.38.57

Beckman Nanna Mora 02.38.58

Dahl Erika Borlänge 02.38.59

Nilsson Margareta Vansbro 02.39.02

Hansson Ulrica Borlänge 02.39.23

Isaksson Ann-Sofie Falun 02.39.53

Rytter Elisabeth SK Vargarna 02.40.08

Gustafsson Lena Älvdalen 02.40.33

Evestedt Kerstin IFK Mora SK 02.40.37

Sessler Ann Sälens IF 02.40.38

Grudd Lena IFK Mora SK 02.40.41

Gjervaldsaeter Åsa Ostnor Sport o FK 02.40.46

Börjesson Malin Leksand 02.40.48

Näs Johanna Leksand 02.40.50

Axelby Inger IFK Mora SK 02.40.52

Hortlund Emelie Nusnäs IF 02.40.56

Mattsson Annette Nusnäs IF 02.40.56

Berglund Eva Sågmyra 02.41.02

Andersson Ann Orsa 02.41.03

Nilsson Susanna Borlänge 02.41.12

Ottosson Mari Rättvik 02.41.40

Persson Lena Ludvika 02.42.03

Nääs Kerstin Skidklubben Leksand 02.42.07

Askfjärden Inger Orsa 02.42.27

Jobs Sara Djura 02.42.30

Lindholm Elisabeth Domnarvets GoIF 02.42.37

Hansson Linda Björbo 02.42.37

Bergs Mari-Ann Sundborn 02.42.39

Jonsson Evelina Falun 02.42.42

Hägerfors Elisabeth ABB IF, Ludvika 02.42.51

Lindell Anna Falun 02.42.51

Wilhelmsson Lillemor Siljansnäs IF 02.43.00

Smeds Josefine Mora 02.43.04

Hagberg Kristina Borlänge 02.43.19

Lindström Eva-Lena Falun 02.43.35

Eklund Rose-Marie Falun 02.43.38

Estenberg Karin Mora 02.44.19

Lindblom Pernilla Storaskedvi 02.44.27

Kjellberg Anna-Carin Borlänge 02.44.30

Person Marit Borlänge 02.44.33

Halvarsson Anna Borlänge 02.44.43

Johansson Eva Nyhammars IF 02.44.44

Aminoff Madeleine Enebyberg 02.44.56

Rönkä Päivi Ludvika 02.45.02

Pettersson Karin Sundborn 02.45.19

Reyier-Ingman Lena Borlänge 02.45.32

Jacobsson Katrin Rembo IK 02.45.35

Mattsson Viveca Borlänge 02.45.44

Svedbo Engström Maria Säter 02.45.49

Braman Eriksson Annika Dala-Järna 02.46.11

Farth Maria Falun 02.46.17

Eriksson Ulla Bjursås 02.46.54

Andersson Karen Ludvika Kommuns IF 02.47.13

Stenvall Maria Borlänge 02.47.17

Aspelin Lena Borlänge 02.47.30

Tamm Jeanette Borlänge 02.47.40

Runeborg Emma IFK Mora SK 02.47.48

Strandberg Annika Malingsbo IF 02.47.48

Wigren Anette Insjöns IF OK 02.47.56

Hammar Kerstin Kvarnsvedens GoIF SK 02.47.56

Hedman Linda Mora 02.48.06

Andersson Jenny Smedjebacken 02.48.12

Estenberg-Heed Kristina Älvdalen 02.48.17

Wik Hege Säter 02.48.25

Riddersporre Karin Timrå SOK 02.48.32

Sunesson Helén Sellnäs IF 02.48.33

Söderlund Tove Dellner Couplers IK 02.48.38

Ädling Lisa Mora 02.48.42

Nordberg Marie Idre 02.48.47

Algotsson Martina Malung 02.48.56

Rosenström Anna Ludvika 02.49.15

Sjöblom Åsa WM-data IF 02.49.23

Honak Erica Mora 02.49.24

Karlsson Katharina Kopparbergs IF 02.49.33

Muotka Magdalena Gustafs 02.49.34

Eriksson Aina Stora Tuna IK 02.49.36

Sjödin Gunilla Borlänge 02.49.39

Eldblad Linda Falun 02.49.59

Johansson Annica Borlänge 02.50.03

Lindeberg Jessica Borlänge 02.50.07

Björlin Christina Falun 02.50.23

Söderholm Malin Idre 02.50.41

Pollack Laila Dala-Järna IK 02.50.49

Johansson Monika Transtrand 02.50.58

Eriksson Sara Mora 02.51.03

Berglund Ingegerd Falun 02.51.15

Björklund Britt Bjursås OK 02.51.17

Jarl Carina Domnarvets GoIF 02.51.20

Lehto Lotta Domnarvets GoIF 02.51.26

Paulsson Bim Sälen 02.51.32

Korssjön Lena Gröveldalens SK 02.51.33

Pettersson Doris Avesta 02.51.52

Sjölin Ann Falun 02.51.55

Bogg Elisabeth Falun 02.52.13

Lagestam Lena Bangalore SK 02.52.14

Lindroth Lilly Mora 02.52.18

Westman Ingegerd Falun 02.52.18

Westman Martina Falun 02.52.18

Larsson Linda Falun 02.52.24

Engström Sara Falun 02.52.59

Fagerli Anett Norway 02.53.10

Mårs Inga-Britt Rättvik 02.53.11

Olsson Jonna Selja-Långlets IK 02.53.19

Jaxgård Liselotte Stora Tuna IK 02.53.20

Hansson Heléne Falun 02.53.25

Kärvås Maria Borlänge 02.53.37

Pers Liselott IFK Mora SK 02.53.39

Sander Jenny Leksand 02.53.39

Lundell Bohlin Anna Bjursås 02.53.48

Andersson Margareta Dala-Järna 02.54.04

Gaustad Kjersti Norway 02.54.05

Lundgren Carina Säter 02.54.07

Jernhall Ingrid IFK Mora SK 02.54.28

Almqvist Eva-Maria Säter 02.54.28

Larsson Katarina Ostnor Sport o FK 02.54.29

Bergkvist Åsa Borlänge 02.54.38

Johansson Karin Söderbärke 02.54.45

Jobs Åsa Leksand 02.54.46

Linders Susanne Siljansnäs 02.54.57

Andersson Katarina Älvdalen 02.55.15

ElìN Matilda IFK Mora SK 02.55.17

Berglund Jenny Svärdsjö 02.55.40

Norling Eva Särna 02.55.41

Tornberg Sofia Borlänge 02.55.50

Björke Maud Borlänge 02.56.00

Erkgärds Maria IFK Mora OK 02.56.12

Ågren Sofia Falun 02.56.33

Pers Inger Mora 02.56.34

Säfström Fredrika Falun 02.56.37

Sjödén Monica Älvdalen 02.57.01

Lübeck Karin Mora 02.57.45

Törn Peggy Falun 02.58.15

Walfridsson Linn Nås 02.58.21

Örjes Karin Borlänge 02.58.31

Stam Gun IFK Mora SK 02.58.46

Böhlmark Marie Falun 02.58.55

Maxwell Anna Ludvika 02.59.11

Forsberg Grubb Ing-Mari Wibe IF 02.59.19

Johnzen Caroline IFK Mora SK 02.59.33

Nilsson Helene Mora 02.59.33

Edbom Carola Borlänge 02.59.42

Jonsson Margareta Falun 02.59.53

Olsson Maria Älvdalen 02.59.55

Tengzelius Monika IFK Grängesberg 03.00.09

Långberg Tina Insjön 03.00.19

Danielsson Malin Falun 03.00.31

Lindholm Annika ScandBook IF 03.00.32

Enberg Anna Falun 03.00.34

Sandén Emelie Falun 03.01.19

Bengtsson Elisabet Mora 03.01.23

Bergkvist Alvy Ludvika 03.01.32

Van Bruggen Linn Falun 03.01.43

Follin Catarina Falun 03.02.07

Tjärnberg Josefine Särna 03.02.08

Rudh Sara Avesta OK 03.02.12

Nohrstedt Laila Norrbärke SK 03.02.18

Persson Jessica Idre SK 03.02.42

Norlin Anneli Ostnor Sport o FK 03.02.47

Eriksson Monica Borlänge 03.02.57

Rudh Titti Avesta OK 03.03.01

Fredriksson Kristina Borlänge 03.03.07

Dahl Lisa Falun 03.03.09

Brang Gun-Lis Borlänge 03.03.10

Rusback Marie Dala-Järna 03.03.14

Norberg Monica Mora 03.03.15

Gustafsson Ingmarie Dala-Järna 03.03.24

Carlsson Evalena Borlänge 03.03.28

Björ Aina Boda Kyrkby 03.03.49

Lindeberg Karolina Gagnef 03.03.53

Holmbäck Lovisa Borlänge 03.03.58

Andersson Annika Dala-Järna 03.04.00

Köping-Höggård Ulrika Falun 03.04.13

Skoglund Lisa Björbo 03.04.18

Lundkvist Inga-Lill Mora 03.04.39

Ekeroth Reijm Kerstin ABB IF, Ludvika 03.05.09

Wedin Sara Falun 03.05.20

Jonsson Laila Borlänge 03.05.21

Wallerstein Carina Borlänge 03.05.32

Calles Birgitta Borlänge 03.05.40

Hedin Lisa Borlänge 03.05.45

Olsson Anna-Lena Älvdalens IF Skidklubb 03.06.15

Anette Petterson -Nilsson Våmhus 03.06.20

Eriksson Susanna Falun 03.06.21

Edström Kerstin Falun 03.06.28

Andersson Christine Dala-Järna 03.06.37

Berg Eivor Krylbo OK 03.06.43

Reijer Malin Leksand 03.06.43

Reijer Lillemor Leksand 03.06.43

Olsson Kerstin Mora 03.06.46

Koskelainen Karin Smedjebacken 03.06.47

Sjöström Marianne Borlänge 03.07.40

Berger Annica Borlänge 03.07.46

Kyhle Kicki Säters IF:s Skidklubb 03.08.07

Karlsson Christin Idre SK 03.08.20

Johansson Lisbeth Siljansnäs 03.08.20

Kans Bitte Sollerö IF 03.08.26

Nilsson-Axelsson Eva Sollerö IF 03.08.30

Sundin Agneta Falun 03.08.42

Liss-Palmborg Ulrika Gagnef 03.08.43

Lindén Sanna Falun 03.08.50

Eriksson Carina IFK Mora SK 03.08.56

Haag Caroline Ludvika 03.09.05

Faxö Elisabeth ABB IF, Ludvika 03.09.25

Hedqvist Helena Ludvika 03.09.40

Weber Annmarie Orsa 03.09.47

Valtanen Elin Mora 03.09.52

Wallin Eleonor Ludvika 03.09.53

Krenn Sylvia Borlänge 03.10.00

Dahlström Kerstin Vansbro AIK 03.10.16

Fohlin Agneta Falun 03.10.17

Janzén Birgit Rättvik 03.10.22

Léman Ingela Siljansnäs IF 03.10.48

Olsson Tina Borlänge 03.11.01

Hansjons Marie Falun 03.11.10

Boström-Fors Angelica Ludvika 03.11.15

Willman Cecilia Borlänge 03.11.18

Martinsson Margareta Mora 03.11.31

Strömberg Maria Avesta 03.11.48

Hammarsten Åsa ABB IF, Ludvika 03.12.05

Rytter Emma SK Vargarna 03.12.23

Swartling Margareta Borlänge 03.12.24

Fredriksson Elisabet ABB IF, Ludvika 03.12.33

Lindblå Sandra Borlänge 03.12.34

Brus Christina Falun 03.12.34

Björck Else-Britt Orsa 03.12.37

Holmström May Ludvika 03.13.14

Wilhelmsson Ingela Falun 03.13.19

Walfridsson Ingela Nås 03.13.21

Bäck Lena Vansbro 03.13.25

Johansson Maria Falun 03.13.32

Hagström Sofia WM-data IF 03.13.33

Arnström Marianne Ludvika Kommuns IF 03.13.36

Melin Kerstin Leksand 03.13.42

Adolfsson Elin Borlänge 03.13.46

Westblad Eva Idre SK 03.13.52

Sjölander Johansson Kerstin Borlänge 03.14.15

Olsson Johanna Borlänge 03.14.19

Altzar Britt-Marie Ludvika 03.14.29

Sahlander Maria Falun 03.14.47

Varghav Marina Falun 03.14.47

Jufvas Maria Leksand 03.16.19

Adolfsson Ida Borlänge 03.16.49

Eriksson Kristina Borlänge 03.16.56

Spännar Kristina Oxbergs IF 03.17.48

Backlund Lena Idre 03.18.03

Bergström Ann-Britt Rättvik 03.18.05

Svensson Åsa Falun 03.18.15

Larsson Maria Ludvika 03.18.28

Larsson Brittmarie Falun 03.18.53

Gille Lotta Falun 03.19.34

Gråhns Linn Hedemora 03.19.41

Röjbro Britha Vallerås Gymnastikklubb 03.19.53

Sundberg Maria Borlänge 03.19.58

LemòN Josefine Ludvika 03.20.06

Helmersson Stina Falun 03.20.13

Rosell Anna Stadium IF 03.21.02

Herbst Elke Falun 03.21.27

Dalman Jenny Stadium IF 03.21.31

Lissarp-Friberg Åsa Gagnefs IF 03.21.56

Ekmark Eva Sollerön 03.22.23

Frieberg Agneta Sundborn 03.22.39

Nilsson Monica Ludvika 03.22.46

Eggens Marit Falun 03.23.04

Carlsson Christina Avesta 03.23.31

Borgström Malin Borlänge 03.24.00

Svanebjär Malin Insjön 03.24.26

Ljung Gerd Mora 03.24.40

Klemo Karlsson Ros-Marie Säter 03.25.14

Edström Eva Falun 03.25.18

Öberg Inga-Britt Avesta 03.25.33

Pollack Mait Vansbro 03.25.59

Lindblom Agneta Ludvika 03.26.04

Borgert Isaks Lisa Bjursås 03.26.15

Dorg Helena Smedjebacken 03.27.01

Gustafsson Ann Margreth Gagnefs IF 03.27.07

Sundin Annica Idre SK 03.27.09

Bylund Gunvor Krylbo OK 03.27.13

Rudberg Ruth Ludika 03.28.12

Holm Kristina Gagnef 03.28.36

Vikar Sofia Borlänge 03.28.43

Berntsson Karin Ludvika 03.28.56

Liljedahl Anneli Orsa 03.29.01

Persson Inga Boda Kyrkby 03.29.06

Larsson Anna Britta Grycksbo 03.29.12

Höglin Cecilia Borlänge 03.29.16

Boström-Fors Lena Mora 03.29.26

Tynelius Anna Ludvika 03.29.40

Helgesson Helena Lima 03.29.54

Sandqvist Helena Avesta 03.29.55

Hellquist Ninna Gagnef 03.30.01

Perers-Dufmats Ingrid Falun 03.30.15

Nyström Annica Borlänge 03.30.37

Groth Anette Sundborn 03.30.41

Solin Elisabeth Sollerö IF 03.30.43

Berg Anette Ludvika 03.30.53

Eriksson Louise Lima IF 03.31.03

Norell Inger Gagnef 03.31.35

Back Monika Leksand 03.31.40

Giliusson Helena Ludvika 03.31.50

Skoglund Barbro Ludvika 03.32.13

Engvall Else-Marie Saxdalen 03.32.15

Broback Ingela IK Jarl Rättvik 03.32.54

Magnusson Therese Borlänge 03.33.27

Sjögren Lena Hedemora 03.33.47

Lindström Marie Borlänge 03.34.07

Kilström Anna Smedjebacken 03.34.20

Carlsson Anna-Karin Falun 03.34.43

Jonsson Anna-Karin Mora 03.34.49

Jonsson Anna-Britta Mora 03.34.51

Bing Camilla IFK Mockfjärd 03.35.43

Löfstedt Monica Borlänge 03.36.17

Bustad Anna Borlänge 03.36.47

Lindberg Britt Hedemora 03.37.25

Carlsson Kristina Borlänge 03.38.26

Norrby Christine Borlänge 03.38.26

Arvidsson Sara St Skedvi 03.40.20

Åberg Ann-Kristina Hedemora 03.40.31

Söderlund Inger Säter 03.40.34

Aalhuizen Marie Vansbro 03.40.58

Israels Birgit Vansbro 03.41.08

Wallin Christina Leksand 03.41.15

Stenhols-Olsson Margareta Tällberg 03.41.48

Johannesson Helen Ludvika 03.42.14

Nyqvist Inger Enviken 03.43.05

Hedin Anna Säter 03.44.09

Aronsson Josefin Hedemora 03.45.13

Åberg Ylva Falun 03.45.19

Hultén Fredrika Sundborn 03.45.20

Nylen Christina Borlänge 03.45.21

Geschwind Therese Rättvik 03.45.47

Geschwind Monica Mora 03.45.47

Ljung Maria Hestra Skid-Sportklubb 03.46.44

Andersson Iréne Grängesberg 03.49.56

Danielsson Ann-Lis Fors 03.50.59

Af Geijerstam Elisabeth Falun 03.51.09

Gustafsson Nissa Martina Orsa 03.51.31

Björling Virginia Borlänge 03.51.33

Danielsson Birgitta Ludvika 03.51.33

Thidé Lili Ludvika 03.51.36

Smith Hellström Therese Borlänge 03.51.56

Bülow Ilse Dalregementets IF 03.52.05

Nylund Mia Borlänge 03.53.00

Andersson Christina Borlänge 03.53.09

Gustafsson Isabella Färnäs 03.53.19

Häglund Monica Borlänge 03.53.25

Hill Malin Borlänge 03.53.33

Muliqi Servete Ostnor Sport o FK 03.53.34

Blomfjord Raili Smedjebacken 03.53.38

Andersson Monica Mora 03.55.39

Svensson Maria ScandBook IF 03.56.35

Hallor Britt-Marie Grangärde 03.56.47

Andersson Christina Grycksbo 03.58.04

Eriksson Marie Smedjebacken 03.58.11

Ström Veronica Ludvika 03.58.14

Eriksson Lena Smedjebacken 03.58.21

Janers Maria Mora 03.58.48

Wiklund Anna ScandBook IF 04.01.52

Mårtensson Mariell Mora 04.03.32

Lekskog Maria Mora 04.03.32

Lindfors Anna Mora 04.03.59

Danfors Eva Leksand 04.04.03

Berg Pia Mora 04.05.57

Skarin Carina Mora 04.06.11

Hardenby Sysse Ludvika 04.07.02

Långbacka Ida Söderbärke 04.12.03

Långbacka Ulla Söderbärke 04.12.04

Lundqvist Mona Borlänge 04.12.07

Toresteinsrud Anna ScandBook IF 04.12.34

Norén Anna-Maria Mora 04.12.48

Anåker Sara Säter 04.13.19

Kax Anna-Carin Mora 04.13.28

Wiman Lena Idkerberget 04.14.24

Andersson Berit Borlänge 04.18.17

Jones Kristina Idre 04.18.41

Linden Anna-Lena Falun 04.19.50

Hedblom Elisabeth ABB IF, Ludvika 04.21.08

Graaf Karin Mora 04.23.24

Nordstrand Britt-Inger ScandBook IF 04.24.22

Jernlås Kristina Ludvika 04.24.48

Dismats Anna-Karin Sälens IF 04.32.07

Bength Lila Våmhus 04.39.54

Leksell Janeth Falun 04.45.38

Forsgran Karin Våmhus 04.46.37

Lissåker Ingela Ostnor Sport o FK 04.47.46

Johansson Gunilla Avesta 04.48.24

Weslien Helena IFK Mora SK 04.59.13

Grannas Eva Mora 05.10.09

Bergström Annsofie Sälen 05.55.49

Gustavsson Linda Sollerön 05.57.27

Mer läsning

Annons