Annons
Vidare till dt.se
Vi använder cookies för att förbättra funktionaliteten på våra sajter, för att kunna rikta relevant innehåll och annonser till dig samt för att säkerställa att tjänsterna fungerar som de ska. ⇒ Läs mer om cookies

Kontakta DT Företagsmarknad

Vill du som företagare marknadsföra dig? Kontakta DTs Företagsmarknad.

Chef Företagsmarknad
Peter Karlsson, 023-935 92, peter.karlsson@dt.se

Försäljningschef
Daniel Magnusson, 023-935 10, daniel.magnusson@dt.se

Falun
Vxl: 023-936 00. Postadress: Box 265, 791 26 Falun. Fax: 023-935 96

Säljgrupp digitala medier – dt.se
Joakim Mårtensson, säljansvarig, 023-936 61, 070-269 23 46, joakim.martensson@dt.se
Sebastian Speles, säljare, 023-93687, sebastian.speles@dt.se
Johanna Fahlström, säljare, 023-93531, johanna.fahlstrom@dt.se

Säljgrupp radio - Mix Megapol/Rockklassiker
Joakim Wiberg, säljare, 023-935 78, 073-614 92 18, joakim.wiberg@sbsradio.se
Daniel Bergmark, säljare, 023-935 39, 073-804 50 50, daniel.bergmark@sbsradio.se

Säljgrupp Falun
Ingela Dahlqvist, säljansvarig, 023-935 87, ingela.dahlqvist@dt.se
Lars-Erik Lunå, säljare, 023-935 29, le.luna@dt.se
Tapio Ståhlberg, säljare, 023-935 35, tapio.stahlberg@dt.se

Säljgrupp storkund
Stefan Trum, 023-935 39, stefan.trum@dt.se
Sven Lindgren, kreativ motor, 023-936 17, sven.lindgren@dt.se

Innesälj-annonsmottagning-säljstöd
Anneli Cronlöf-Larsson, innesäljare, 023- 93561, anneli.cronlof@dt.se
Mari Andersson, säljstöd, 023-935 27, mari.andersson@dt.se

Borlänge
Vxl: 0243-644 00. Postadress: Box 29, 781 21 Borlänge. Fax:0243-644 62.

Säljgrupp Borlänge
Mats Tägt, säljansvarig, 0243-644 26, mats.tagt@dt.se
Anneli Biörs, säljare, 0243-644 25, anneli.biors@dt.se

Hedemora

Vxl: 0225-59 54 00. Postadress: Åsgatan 62, 776 31 Hedemora. Fax: 0225-59 54 30.

Säljgrupp Hedemora
Micael Vestlund, säljansvarig, 0225-59 54 03, micael.vestlund@dt.se
Karin Englund, säljare, 0225-59 54 04, karin.englund@dt.se
Gunnar Lenneskog, säljare, 0225-59 54 06, gunnar.lenneskog@dt.se

Ludvika
Vxl: 0240-882 00. Postadress: Box 263, 771 25 Ludvika. Fax: 0240-882 30.

Säljgrupp Ludvika
Patrik Wennström, säljansvarig, 0240-882 32, patrik.wennstrom@dt.se
Conny Lundström, säljare, 0240-882 33, conny.lundstrom@dt.se

Mora
Vxl: 0250-59 24 00. Postadress: Strandgatan 28, 792 30 Mora. Fax: 0250-59 24 40.

Säljgrupp Mora
PG Sjöberg, säljansvarig, 0250-59 24 14, pg.sjoberg@dt.se
Petra Sundqvist, säljare, 0250-59 24 12, petra.sundqvist@dt.se
Torbjörn Åhs, säljare, 0250-59 24 13, torbjorn.ahs@dt.se