Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Vi tar studenten 2010

Annons

LUGNETGYMNASIET

Byggprogrammet 3, husbyggnad

Backer-Meurke Andreas, Berglund Pierre, de Blanche Viktor, Eriksson Johan, Eriksson Karl, Granados Kvarnström Matias, Gröning Viktor, Hagman Andreas, Hansols Björn, Hansols Oscar, Holmberg Tim, Israels Daniel, Janers Martin, Järnberg Andreas, Kättström Emil, Linde Lundblom Ewa-Maria, Lindström Joakim, Lund-Petersen Joakim, Matsson Jonathan, Pettersson Andreas, Renhuvud Ejvin, Rickardsson Tom, Roberg Jimmy, Rosensten Stefan, Sjöberg Markus, Strand Fredrik, Söderlund Mattias, Tynelius Petter, Wik Jesper.

Byggprogrammet 3, måleri

Bulai Annica, Engholm Amanda, Evensson Lisa, Gåhlin Niclas, Lindberg Erik, Nasser Rami, Salmons Sabina, Vitija Besart, Zetterström Sofia.

Byggprogrammet 3, plåtslageri

Backman Viktor, Björnlund Marc, Ersbjörs Jesper, Estenberg Anders, Franklin Patrik, Larsson Per, Lind Gustav, Lindqvist Tobias, Nyberg Måns

EC3ELA

Andersmats Arvid, Belin Johan, Berg Fredrik, Berg Tobias, Berglund Erik, Forssman Andreas, Hansols Emil, Hedman Fredrik, Häger Marcus, Häggblom Tobias, Larsson Eric, Morales De Gracia Melissa, Morell Nils, Ollas Fredrik, Ring Adam, Sundlöf Erik, Tärndal Johan.

EC3ELB

Antonsson Niklas, Flink Saha Stefan, Forsman Linus, Fredling Niklas, Hedenström Patrik, Holm Oliver, Johansen Erik, Karlberg Christoffer, Kindström Niklas, Larsson Magnus, Lindman Linus, Magnell Daniel, Nyström Christian, Sandberg Marcus, Sennebring Albin, Sonnerhed Pierre, Stedt Andrée, Wedelin Tobias.

EC3ELC

Ajling Patrik, Bergström Erik, Carlsson Pontus, Kareketo Cecilia, Källgren Victor, Lang Johan, Stenberg Jimmy, Westlund Johan, Öhlén Pontus.

GR3

Andersson Anne-Sofie, Carls Johan, Hanslofwa Joachim, Jernberg Erik, Nordin Jonas, Nykänen Anton, Nylund Robin, Sjögren Johan.

ID3A, Andersson Lina, Brinck Eric, Bäcklund Emma, Danielsson Simon, Gabrils Emma, Gradin Mattias, Hansson Camilla, Helin Emil, Hinders Anna, Hinders Josefin, Jarkell Mikael, Jedeberg Josefine, Jernberg Robert, Johansson Gustaf, Jonsson Jonas, Karlén Niklas, Karlsson Daniel, Krång Kristoffer, Larsson Carlgren Dan, Lindholm Rasmus, Löfgren Josefin, Magnusson Elin, Malmling Malin, Markus Rebecka, Mossberg Julia, Nyblom Pettersson Michael, Ståhlberg Erik, Wangel Per, Westberg Alexander.

ID3B

Ayoub Henrik, Bergman Robin, Dahle Pernilla, Eljans Lisa, Ericsson Karin, Fahlström Johanna, Forslund Kristin, Hansson Linus, Holmbom Johanna, Husberg Marcus, Johansson Per, Kjerrman Lindén Markus, Landenberg Kristin, Lund Ludwig, Meftah Mohammed, Olofsson David, Olsson Sebastian, Pulkkinen Sofia, Rasimus Ottilia, Sandberg Linn, Sundén Isabelle, Törngren Markus, Wallin Tobias, Wass Casper, Vestman Jenny, Williams Julie, Östlund Simon.

MP3A

Andersson Malin, Axelsson-Fisk Jonas, Bengts Sofie, Berglund Lina, Bergman Fanny, Björklund Johanna, Danielsdottir Liv, Ekstrand Cesar, Eriksson Victor, Fahlstedt Linda, Grind Olof, Kindlund Lotta, Larsson Johan, Larsson Signe, Litsesjö Pontus, Munters Isabella, Nieminen Marika, Norman Malin, Ohlsson Lisa, Olausson Rickard, Pettersson Fredrik, Sigmundsson Gabriella, Åberg Ida, Örnberg Brattén Linnéa.

MP3B

Andersson Johan, Ekman Sebastian, Eriksson Ida, Eriksson Madeléne, Forsberg Anders, Forssell Anton, Fransson Ivan, Hellström Jessica, Henriksson Emanuel, Huisman Emma, Jansson Mathilda, Johansson Veronica, Jonsson Axel, Korkiasaari Heidi, Larsson Julia, Lindqvist Sebastian, Marcström-Kehrer Rebecka, Nogueira Rosén Markus, Olzon Amanda, Rixon Isabel, Schytt Winberg Carl, Sjögren Sofia, Sundén Veronica, Söderberg Amanda, Thunström Amanda, Wallace Catherine, Weiberth Sofia, Wik Loke, Wiklund Ida.

MPS4

Abdi Mohammed Idrus, Hedblom Daniel, Malm Ronnie, Nibigira Brice.

OMS4

Gabrils Anna, Jonsson Malin, Kaadi Carol, Nilsson Marcus, Persson Johan, Westgård Timmy.

Samhällsvetenskapsprogrammet, SP3A

Adan Dahir Naima, Ahmad Rania, Andersson Daniel, Andersson Paula, Bergström Erica, Björklund Andreas, Björklund Lind Emma, Björkqvist Emma, Daniels Julia, Eklund Sophia, Elf Amanda, Elia Jonny, Fetahovic Samra, Fredell Linda, Funk Amanda, Hansen Eriksson Sanna, Johansson Caroline, Johansson Mattias, Laurin Isabella, Lohe Gabriéla, Lundberg Tuva, Lundblad Josef, Nymark Carl-Johan, Rustas Sandra, Sundvall Stina, Trotzig Julia, Wadell Elin.

Samhällsvetenskapsprogrammet, SP3B

Akkurt Berivan, Backer-Meurke Anna, Bergsten Ida, Carlsson Ina, Cederberg Malin, Cristoffersson Marcus, Dagvall Gabriella, Forner Martin, Forsell Hanna, Hanses Hannah, Holm Johan, Högberg Ylva, Kjerrman Lindén Matilda, Kratschmer Sabina, Leksell Frida, Mattisson Emil, Moraiti Elin, Singdén Malin, Sjögren Johanna, Sjögren Marie, Sundström Helena, Tak Mazlum, Thoden Amanda, Wejmo Karin, Verf Anders, Åhlman Simon.

Samhällsvetenskapsprogrammet, SP3C

Anderses Rebecka, Andersson Louise, Bengtsson de Veen Lukas, Breznica Granit, Falk Emil, Forsgren Andrea, Haaranen Jessica, Hultberg Jana, Hössung Simon, Janbjer Wittgren Paula, Johanson Camilla, Johansson Björn, Kallur Martin, Karlsson Emilie, Kazi Remon, Kvarnström Grälls Johan, Lindqvist Malin, Lindqvist Mikaela, Melin Isabella, Mårtensson Martina, Neldemo Linnea, Norin Algerstam Patrik, Nääs Gustafsson Moa, Pedersen Jennifer, Rüdrich Joar, Shawali Jomana, Skyllbäck Elin, Skytt Amanda, Sundell Karin.

Teknikprogrammet TE3

Bengtsson Peter, Brus Henrik, Bywall Karl, Darth David, Engdahl Alexander, Eriksson Tobias, Halilovic Armin, Holm Niklas, Kajgård Emil, Kindström Tobias, Kronvall Olle, Lindblom Filip, Norling Fred, Nyberg Martin, Olesen Niels, Olsen Johan, Rönnqvist Sofia, Sjöstrand Jonas, Stjärne Linice, Talai Jonas, Tjernström Erik, Tysk Jonathan.

OP07

Al-Breihi Ayat, Appell Hampus, Brand Sofie, Emini Leonora, Hedvall Erika, Johansen Elin, Kelmendi Berat, Lithman Yasmina, Nordlund Linn, Nordström Zarah, Norman Josefin, Rydhult Hampus, Sandberg Emma, Sundström Caroline, 15, Sundström Sarah, Thörnberg Jenny.

BF07

Appell Björn, Bergström Erika, Danielsson Emma, Emanuelsson Martina, Eriksson Malin, Forsell Madeleine, Gren Emil, Gräntz Eriksson Sanna, Hammar Cecilia, Hansson Camilla, Helghe Sandra, Jaanus Maja, Jansson Lovisa, Kalles Caroline, Kvernplassen Linn, Mårtensson Erika, Nilsson Sara, Olsson Malin, Peres Magdalena, Rantanen Filippa, Sandin Jesper, Skogkvist Ida, Stikå Maria, Sundberg Jerker, Udd Sara, Westblad Helena, Vesterberg Sandra.

FV07

Ahlin Paulina, Allansson Simon, Axelsson Malin, Backlund Linnéa,

Boberg Andersson Jonna, Borgström Kia, Börjesson Jennie, Enorsson Pauline, Eriksson Rebecka, Fransson Niklas, Gustafsson Emma, Gustafsson Tove, Jerksdotter Evelina, Johansson Malin, Karlsson Erika, Karlsson Lina, Källström Jonna, Linderoth Emma, Liss Madelene, Lysén Henrietta, Nilsdotter Marie, Nilsson Viktoria, Nordqvist Erik, Nordstedt Victoria, Persson Anna, Persson Kajsa, Roos Klara, Sundström Emelie.

KRISTINEGYMASIET

HV07

Ahlén Signe, Andersson Westring Amanda, Andersson Viktoria, Berglund Micaela, Björklund Sara, Carlsson Lisa, Eriksson Camilla, Eriksson Linnea, Frandsen Julia, Green Veronica, Hansson Sara, Hedin Klara, Hällberg Mimmi, Lagerstedt Karlsson Ana, Norberg Kevin, Palm Johanna, Persson Ramstedt Antonia, Rahlén Johanna, Risberg Anton, Silfwerplatz Thunström Måns, Sjöblom Elsa, Sollander Simon, Stenvall Marielle, Söderqvist Katrina, Turesson Sigrid, Ullberg Emilia, Wahlén Lovisa, Yttergård Anders.

HARALDSBOGYMNASIET

ES3BD

Aronson Gustav, Fransson Hanna, Fritzell Felix, Gyllsén Johanna, Helsén Robin, Hoffman Oskarsson Emma, Hyltén-Cavallius Crantz Mikaela, Isebrink Jessica, Kärvemo Sara, Mustonen Raisa, Persson Rebecka, Rådman Erik, Schedvin Frida, Stafås Matilda, Svensson Krantz Matilda.

ES3DN

Ekeroth Sara, Eriksson Beatrice, Evbjer Stina, Kjällquist Ida, Lysén Sebastian, Löfgren Charlotta, Mann Westman Jesper, Nyberg Keenan Isadora, Vennerström Weinestad Sarah, Viktorsson Anna.

ES3MU

Altahr-Cederberg Ebba, Andersson Johanna, Bengtsar Sellner Oliver, Berglund Jenny, Bergström Victor, Carlegård Norén Alexander, Enevoldsen Emma, Forsberg Elinor, Hellström Marcus, Holmdahl Ylva, Jensen Michaela, Karlsson Frej, Kihlström Maria, Larholm Nyberg Malvina, Larsson Karl, Nilsson Alexandra, Persson Sara, Thomas Matilde, Trägårdh Björn, Vester Jonathan, Vester Pernilla, Åslund Anders.

ES3TA

Andersson Isabelle, Andersson Sabina, Espinoza Berg Johanna, Fahlander Kajsa, Fahlén Emma, Farlblad Jaiem Sabrina, Grind Linnea, Gunnarsson Lisen, Hansson Sofia, Holmberg Beatrice, Johansson Moa, Lamminen Sara, Leksell Isabella, Meiton Karin, Sjödén Elin, Ståhl Patrik, Söderström Maja, Tröger Elvira, Åkesson Henrik.

ES3TX

Bengtsson Linda, Frost Mathilda, Hansson Emelie, Lindholm Kristina, Lundström Nadine, Naxe Rebecca, Nordqvist Hanna, Petersson Hanna, Troive Eva, Wilje Roxanne.

FP3KA

Backlund Erik, Dahlsten Niklas, Gustafsson Moa, Hasselkrans Fredric,

Karlsson Christoffer, Liljas Jimmy, Marcusson Max, Martinsson Petter, Stenberg Simon.

FP3LK

Andersson Gustaf, Andersson Marika, Dahlin Pontus, Enström Andreas, Fredling Simon, Gilberg Daniel, Halvarsson Kristoffer, Lindgren Jonas, Thoresson André.

FP3PB

Björklund Norin Mattias, Brodén Jimmy, Danielsson Mattias, Hällström Jerry, Krig Fredrik, Sten Niklas, Sundström Sebastian, Thodén Tobias, Vestlund Björn.

HP3

Andersson Matilda, Berg Josefin, Berntsson Emma, Dahlstedt Jennie, Ekman Sara, Ernstsson Sandra, Höglund Anna, Jansson Anna, Kellander Malin, Lilja Johanna, Lindqvist Janina, Mäkiaho Kajsa, Nordin Malin, O Donnell Elizabeth, Persson Therese, Pettersson Dana, Pratiwi Dita, Shala Kosovare, Wahlman Therese, Vilhelmsson Mimmi.

HR3HO

Boman Mattias, Hellberg Malin, Hertzberg Mikaela, Larsson Josefine, Magnusson Denice, Nilsson Lindgren Hanna, Stenberg Tove.

HR3RA

Alm Helene, Andersson Johan, Boberg Sofia, Ehrenberg Fanny, Forsström Unni, Gezelius Amanda, Hagström Jennie, Hjerpe Pontus, Knutes Tobias, Loeffler Cassie, Lundblad Victoria, Sennebring Felix, Thomson Erik.

HR3RB

Andersson Johan, Fällborg Veronica, Granat Fredrika, Groth Amanda, Hansson Lina, Johansson-Parkkila Michaela, Kristoffers Therese, Lennmark-Appelbom Zarah, Norberg Martina, Rutström Markus, Skoglund Daniel, Strömvall Nathalie, von Wachenfeldt Fredrik,.

HR3RC

Adamsson Angelika, Andersson Josephine, Chaiphiban Bonn, Isborn Ida, Kässi Jenny, Lidwall Celina, Löfhaugen Christin, Norberg Jessica, Norlén Petter, Vadell Magnus.

HV3FA

Bergström Lisa, Björke Jolina, Gustafsson Ingrid, Hansdotter Amanda, Holt Robin Alexander London, Kärner Karin, Larsson Evelina, Nygårds Linnea, Sundberg Jenny, Sundström Matilda, Söderberg Madeleine, Söderberg Therese, Öijer Jessica, Österberg Anna-Karin, Österberg Caroline.

HV3FB

Andersson Tanja, Bengtsson Josefine, Beris Louise, Develius Amanda, Eklund Christin, Hasselbladh Bella, Lundberg Lisa, Lövstrand Belinda, Malmkvist Jessica, Nilsson Emilia, Nord Josefin, Persson Marica, Sjödén Lina, Sjögren Joanna, Söderstedt Johanna, Törnqvist Sanna, Älverud Långberg Michaela.

HV3T

Adan Liban, Ekenberg Johan, Gunnars Kristoffer, Jansson Ida, Johansson Fredrik, Larsson Nicklas, Lindgren Martin, Lindström Mattias, Lundqvist Joakim, Lyrberg Anna, Njie Eric.

NV3A

Ahlin Jacob, Bengtsson Andreas, Disby Josef, Eliasson Oskar, Engberg Lisa, Eriksson Röhnisch Kajsa, Gårdbro Erik, Hansson Vikström Nils , Hassani Kasreen, Henningsson Björn, Israelsson Anders, Jansson Amanda, Johansson Marcus, Lysén Linda, Mohammed Shirin, Nilsson Johan, Norman Kristoffer, Roboz Eriksson Sofia, Rönnow Lisa, Sarhatlic Nerim, Shnawah Bashar Shamel, Singkum Nariporn, Sydh Göransson Marcus, Säfström Ida, Thelin Ingrid, Wallin Johan, Wetterskog Annika, Zujovic Amir.

NV3B

Andersson Jessica, Bergvall Larsson Stina, Daniels Jonas, Dikman Wilhelm, Eklund Emilia, Engman Frida, Eriksson Erik, Erkisi Aligul, Hylén Astrid, Jalkenäs Karin, Janssen Matilda, Kastberg Maria, Konjusha Dardan, Kristinsdottir Anna, Lindblom Sara, Lindgren Sandra, Morén Jacob, Nilsson Johanna, Odevik Linnéa, Persson Max, Persson Mattsson Björn, Riazat Daniel, Rydén Hanna, Schönbeck Dennis, Ulin Sara, Westman Niklas.

NV3MU

Björklund Hanna, Boriani Elisa, Ekeroth Malin, Ekspong Malin, Eriksson Isabell, Forsblom Sofia, Frid Emil, Ganters Gustaf, Gillblom Sofia, Granar Max, Kelmendi Majlinda, Korpås Nils, Lindgren Klas, Perta Lisa Minolla, Rodhe Ebba, Sahlin Axel, Scott Esther, Söderqvist Kerstin, Toivonen Viktor, Wedin Signe, Verf Erik, Östblom Erik.

TE3DE

Börjesson Elina, Eriksson Maria, Fallström Robin, Hällberg Sanna, Kihlström Madeleine , Olsson Joel, Olsson Martin, Trusler William, Wikman Torbjörn.

TE3IT

Al-Siyamer Akram, Haraldsson Alexander, Hedgren Erik, Larsson Daniel, Lindén Markus, Lindholm Viktor, Lundin Erik, Nygren Johan, Sundström Oskar, Wernberg Daniel, Wiklöf Peter.

TE3NÄ

Bengtsson Johan, Blomqvist Tobias, Brusén Niklas, Buic Filip, Cederberg Emil, Danielsen Carl, Eriksson Joakim , Järn Johan, Larsson Robert, Norman Galles Filip, Relefors Axel, Rosendahl Erik, Selin Philip, Wemyss Stuart, Wiklund Joakim,

Wiklundh Engqvist Mattias, Winninge Joel.

TE3PR

Appell Viktor, Backeus Gustav, Bojort Tobias, Ernstsson Niklas, Gradstock Elin, Kvacanovic Slobodan, Lundberg Fredrik, Thuresson Sofia, Viklund Robert.

Gymnasiesärskolan

Amanda Nydén, Amanda Melin, Sandra Fritz.

FALU FRIGYMNASIUM

Samhällsvetenskapliga programmet, SP3a

Josephine Alm, Linn Brosche, Agnes Dahlström, Adam Eberhag, Martin Florin, Niklas Helsingen, Frida Lorenzon, Anna Nordahl, Tove Norén, Lina Norman, Kajsa Olsson Pantzar, Anton Sjögren, Moa Stenback, Anna Strand, Marika Stynsberg,

Daniel Svensson, Vida Zolgharnian.

Samhällsvetenskapliga programmet, SP3b

Anja Anteskog, Andreas Berg, Elsa Deckner, Sara Engdahl Nilsson, Johanna Hansen, Alexandra Hedman, Julia Isberg, Matilda Johanson, Erik Karlsson, Sanna Lodén, Therese Lundkvist, Elin Morén, Johanna Ohlsson, Anna Petersson, Linette Stjärne, Axel Västermark, Melanie Wenedikter.

Samhällsvetenskapliga programmet, SP3c

Anna-Karin Alm, Julia Aspelin, Kristian Carlehäll, Johanna Espegren Lindberg, Sara Karlsson Bogg, Nils Kempe, Carolina Kånåhols, Björn Linder, Pegah Meidanipour, Ylva Norén, Marica Renheim, Kajsa Sidhage, Lina Söderbom, Camilla Tunmats, Sofia Wåhlstedt.

Samhällsvetenskapliga programmet, SP3d

Lovisa Alfredsson, Lisa Bengtsson, Carolina Bergquist, Tova Eriksson Asp, Karin Eriksson, Agnes Fäldt, Frida Karner, Jennifer Klasson, Alexandra Lovelock, Helena Nilser, Elin Nyåkers, Matilda Olsson, Tarlan Oskooei, Klara Pettersson, Martina Roos Holmborg, Zanna Rosén, Karin Sjögren.

Naturvetenskapliga programmet, NV3a

Simon Berglund, Johanna Björk, Linnéa Bäck, Kerstin Ersson, Olle Ferling, David Hedlund, Emma Hellström, Per Johannesson, Simon Johansson, Emmy Kungsman, Nora Lundblad, Axel Medefelt, Frida Nordenberg, Emma Nygårds, Emelie Skröder, Ylva Sköndal, Rebecca Stenberg, Oscar Stenman, Erik Vikström.

Naturvetenskapliga programmet, NV3b

Britta Björklund, Johanna Brodin, Linus Calles, Rebecca Dahl, Moa Holmsved, Rebecca Johansson, Per Kåks, Erik Köhler, Martin Lydebrant, Matilda Mörsell, Jacob Persson, Joakim Pettersson, Diana Röning, Patrik Severin, Felicia Sundberg, Kerstin Thungström, Malin Tosteby, Paula Vestlund, Simon Winter. Omvårdnadsprogrammet, OP3

Reham Ahmed, Ashti Azrafshan, Theresia Backlund, Anna Blomqvist Hansson, Nadja Brandt, Arzu Ebrahimi, Kjerstin Evertsson, Nathalie Gröhn, Felicia Haglöf, Sandra Kalliokoski, Oskar Kämpe, Christoffer Larshans, Liza Mitz Langton, Natalie Norberg, Christopher Nordlund, Malin Persson, Julia Rapp, Nathalie Sandström, Mikaela Sjöberg, Bjursås.

NTI Gymnasiet Falun

MP3A, Medieprogrammet

Altner Moa, Axelsson Sandra, Blom Madelene, Ericson Linus, Fix Julius, Forsman Viktor, Fridström Anna, Färlin Elin, Halvarsson Karin, Hilbrands Marcus, Hägg Josefine, Ivars Kristian, Karlsson Matilda, Kling Sandra, Lundberg Holm Sara, Markus Clara, Moen Josefin, Nielsen Jennifer, Persson Emil, Pettersson Rasmus, Typpö Madelene, Törnfeldt Jonathan, Wadell Sofia, Wiklund Alexander, Wilund Jon.

EC3A, Elprogrammet, datorteknik

Alderberg Marie-Rose, Bergström Adam, Bergström Rickard, Bodin Robin, Brådner Emelie, Engvall Andreas, Finnman Fabian, Hurtig Didrik, Håll Dennis, Ivarsson Robin, Karlmats Robin, Rådström Sebastian.

EC3B, Elprogrammet, datorteknik

Ahl Martin, Almqvist Jacob, Bergvall Daniel, Boman Kristoffer, Borgström Rickard, Bååth Kim, Börjesson Joachim, Carlsson Marcus, Dahlman Frida, Eid Adam, Forsberg Gustav, Hansen Mathias, Hassan Gelle, Henriksson Anton, Jansson Emil, Karlsson Jimmie, Knutsson Mikael, Krigh Joel, Lindberg Peter, Mogren John, Nordin Markus, Nyberg Jonas, Persson Robin, Ragnelind Gustav, Sandström Jonathan, Ställberg Jesper, Wennberg Gustafsson Jerry.

FALUNS PRAKTISKA GYMNASIUM

BP07 Byggprogrammet, måleri

Berglund Helen, Roos Linda.

BPPLA07 Byggprogrammet, plattsättning

Gustavsson Fredrik.

EC07 Elprogrammet, elinstallation

Hedlund Tobias, Hevosmaa Olle, Nybings Arnberg Jesper, Torsgården Niklas, Wester Joel.

ENVVS07 Energiprogrammet VVS

Klar Robin.

FP07 Fordonsprogrammet

Elmqvist Robin, Harström Daniel, Hilmers Markus, Johansson Janne, Lindström Emma, Ljungstedt Christopher, Nygårds Mikaela, Azrafshan Hemin.

HVFR07 Hantverksprogrammet, frisör

Bergqvist Emma, Sjans Emelie, Skogsby Sanna, Berglund Olivia, Gil Redman Antonia, Gren Johanna, Linder Emilia, Olsen Vestling Alexandra,.

IP07 låssmed

Erlandsson Robin, Gabrils Kalle.

NPHOV07 hov

Westberg Emma.

NPHÄ07 häst

Eriksson Bauer Sofia, Bergman Elin, Contreras Miarai, Jörgensen Rebecka, Matsson Isabella, Ottesen Maja.

Musikkonservatoriet Falun

SMR 03

Carlsson Jonas, kontrabas, Erlandsdotter Charlotta, piano, Fagerberg Axel, slagverk, Gachkova Tatiana, violin, Hjertén Ida, cello, Karlsson Johanna, violin, Lif Hanna, komposition, Mejerblad Adam, gitarr, Moschini Olivia, cello, Nilsson Lina, sång, Nyberg Karl, altsaxofon jazz, Prodani Andy, violin, Rystedt Axel, orgel, Spegel-Nääs Erika, violin, Thorsell Paulin, piano, Vikenadler Lovisa, klarinett, Jimmy Lindgren och Sofia Östling.

Annons