Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Resultat Tjejvasan och Kortvasan

Annons

Resultat, Tjejvasan:

1 Nyström Susanne, Mora 01.30.48

2 Bleckur Sofia, Rättvik 01.30.49

3 Ek Elin, Mora 01.30.49

4 Venäläinen Kati, Helsinki 01.30.54

5 Persson Ulrica, Torsby 01.30.54

6 Hansson Jenny, Järpen 01.30.56

7 Pedersen Hilde G, Oslo 01.30.59

8 Rydqvist Maria, Östersund 01.31.08

9 Aasheim Agnetha, Oslo 01.33.31

10 Elden Marte, Oslo 01.33.31

11 Svendsen Sara, Oslo 01.33.33

12 Aas Ingvild, Reinsvoll 01.33.37

13 Sandbakken Ellen, Oslo 01.33.42

14 Aas Sigrid, Oslo 01.33.50

15 Vestlund Inger Lise, Ö-sund 01.34.01

16 Pedersen Lena, Oslo 01.34.41

17 Gräfnings Maria, Östersund 01.35.36

18 Tuovila Miia, Oslo 01.35.40

19 Mäkinen Anne, Helsinki 01.35.42

20 Jensen Lena, Harstad 01.35.44

21 Tyldum Ingri A, Olso 01.36.09

22 Löfström Annika, Årsunda 01.36.32

23 Suija Silja, Võru 01.36.34

24 Lundbäck Emma, Piteå 01.36.38

25 Björnås Kine Beate, Oslo 01.37.05

26 Tarvonen Silja, Helsinki 01.37.26

27 Bergman Emma, Östersund 01.39.22

28 Braathen Solfrid, Oslo 01.39.22

29 Haugen Stine, Oslo 01.39.22

30 Söderlund Helene, Färnäs 01.39.24

31 Broeto Anette, Oslo 01.39.25

32 Skei Kristin, Oslo 01.39.38

33 Andersson Carolin, Lerdala 01.39.40

34 Seppas Hanna, Mora 01.39.42

35 Kalev Jaanika, Jöelähtme 01.40.11

36 Nereng Silje, Oslo 01.40.38

37 Forsman Emilia, Forshaga 01.42.20

38 Buskqvist My, Rönnäng 01.43.11

39 Kasselstrand Ida, Torsby 01.43.36

40 Jansson Johanna, Mora 01.43.57

41 Lundgren Hanna, Vindeln 01.45.18

42 Isaksson Anna, Umeå 01.45.34

43 Nordenström Anita, Borlänge 01.45.42

44 Larsson Anna, Hagfors 01.45.50

45 Richardson Kajsa, Borlänge 01.46.06

46 Engström Josefine, Alfta 01.46.18

47 Malmin Maria, Mora 01.46.54

48 Engström Johanna, Sundsvall 01.47.03

49 Engström Sofia, Sundsvall 01.47.04

50 Ander Kristin, Landvetter 01.47.08

51 Wikström Maj-Lis, Bjuråker 01.47.22

52 Hawkins Maria, Banff, Alberta 01.47.24

53 Hansson Malin, Mora 01.47.26

54 Hallberg Lisa, Mora 01.47.27

55 Peterson Eva, Älvdalen 01.47.29

56 Granqvist Eva, Helsinki 01.47.32

57 Duvander Anna, Falun 01.48.27

58 Larsen Lisa, Täby 01.48.37

59 Richardson Jenny, Klässbol 01.49.00

60 Jakobsson Elin, Mantorp 01.49.26

61 Liljeberg Annika, Orsa 01.49.36

62 Koskinen Lena, Grycksbo 01.49.37

63 Larsen Märta, Täby 01.49.37

64 Svensson Hanna, Sävsjö 01.49.45

65 Hvittfeldt Karin, Mora 01.49.58

66 Lycke Kristina, Malung 01.50.23

67 Sätre Linn Iren, Hernes 01.50.33

68 Lindkvist Eva, Mora 01.51.10

69 Thomasson Petra, Borlänge 01.51.54

70 Engstrand Jennie, Uppsala 01.52.05

71 Eskilsson Sara, Västerhanigne 01.52.28

72 Hedin Cecilia, Eksjö 01.52.48

73 Snihs Kajsa, Vikarbyn 01.53.06

74 Forsberg Maria, Sandviken 01.54.03

75 Sievers Johanna, Mora 01.54.05

76 Blomfeldt Elin, Gävle 01.54.09

77 Espling Linnea, Helsingborg 01.54.11

78 Madsstuen Ulrika, Halmstad 01.54.16

79 Nauclér Karin, Umeå 01.54.28

80 Bachman Anna, Täby 01.54.34

81 Rognstad Johanne, Gjesåsen 01.54.38

82 Sepänmaa Sofia, Sundsvall 01.55.02

83 Mattes Magdalena, Alfta 01.55.03

84 Dahl Frida, Mora 01.55.04

85 Nordahl Sara, Mora 01.55.05

86 Johansson Celie, Mora 01.55.11

87 Ragnarsson Sandra, Kopparb. 01.55.15

88 Having Lena, Västra Frölunda 01.55.17

89 Gustafsson Anna, Eskilstuna 01.55.20

90 Andersson Maria, Borås 01.55.24

91 Andersson Anita, Borås 01.55.24

92 Häggblom Kicki, Götene 01.55.30

93 Jobs Sara, Sågmyra 01.55.43

94 Fosheim Baek UnnMari, Trysil 01.56.25

95 Nordin Elisabeth, Rättvik 01.56.27

96 Olsson Birgitta, Falun 01.56.50

97 Lundqvist Elin, Arvika 01.57.47

98 Edejern Stina, Söderhamn 01.57.50

99 Thelin Maria, Uppsala 01.57.51

100 Nilsson Johannah, Karlstad 01.57.53

101 Danielsson C., Hammerdal 01.58.17

102 Skoglund Lisa, Ilsbo 01.58.30

103 Åsander Christina, Näsviken 01.58.36

104 Ardell Annika, Östhammar 01.58.37

105 Ljung Lovisa, Vetlanda 01.58.47

106 Hagfalk Ingela, Borlänge 01.58.50

107 Eriksen Björg Anita, Jordet 01.58.50

108 Gummus Berit, Mora 01.58.53

109 Ähdel Maria, Borlänge 01.58.53

110 Öjeskog Elisabet, Orsa 01.59.00

111 Jansson Karin, Åmotfors 01.59.21

112 Rapp Sara, Mora 01.59.24

113 Åslund Irene, Sveg 01.59.51

114 Wånggren Ulrika, Motala 01.59.57

115 Rowa Lena, Bergshamra 01.59.59

116 Svahn Christina, Mora 02.00.01

117 Norén Carola, Landsbro 02.00.03

118 Edejern Ewa, Söderhamn 02.00.06

119 Eriksson Maria, Nusnäs 02.00.35

120 Lundemo Marie, Holter 02.00.39

121 Fors Anna, Åmotfors 02.00.47

122 Lundbäck Elin, Luleå 02.00.55

123 Gustavsson Maria, V:a Fröl. 02.01.01

124 Källqvist Anna, Falkenberg 02.01.02

125 Johansson Eva, Linköping 02.01.09

126 Byhlin Maria, Borlänge 02.01.10

127 Jakobsson Mia, Luleå 02.01.20

128 Melin Lotta, Malung 02.01.32

129 Nordström Anna, Karlstad 02.01.32

130 Jacobsson Malin, Hargsh. 02.01.38

131 Junes Mona-Lisa, Umeå 02.01.42

132 Ollèn Jeanette, Leksand 02.01.44

133 Vinsa Annelie, Gammelstad 02.02.03

134 Stenmark Gunilla, Röbäck 02.02.13

135 Lewholt Marie, Nälden 02.02.39

136 Råberg Ulrika, Uppsala 02.02.46

137 Evaldsson A-C, Malungsfors 02.02.50

138 Torvik Björg S., Meråker 02.03.07

139 Ström Caroline, Tierp 02.03.12

140 Fjellström Åsa, Örebro 02.03.15

141 Björklund Lena, Bjursås 02.03.16

142 Bergström Marcia, Stockh. 02.03.16

143 Lofur Judith Vilma, Vällingby 02.03.39

144 Fällgren L. Lotta, Anderstorp 02.03.42

145 Persson Inga-Lill, Umeå 02.03.48

146 Bergman Sofie, Tierp 02.03.56

147 Wikström Marie, Färnäs 02.04.00

148 Espling Elin, Helsingborg 02.04.30

149 Kristensson Stéphanie, Sth 02.04.36

150 Östensson Helen, Transtr. 02.04.46

151 Kolboholen Tina, Jessheim 02.04.48

152 Buchanan-Mappin, Canmore 02.05.06

153 Håkansson Carina, Mora 02.05.08

154 Oskarsson Linnéa, Sundsvall 02.05.28

155 Mikaelsson Viktoria, Ånge 02.05.35

156 Lännevall Johanna, Norrtälje 02.05.55

157 Henriksson Maria, Bengtsf. 02.06.05

158 Hedlund Gudrun, Falun 02.06.22

159 Lagerqvist Kia, Örebro 02.06.31

160 Almkvist Ingrid, Röbäck 02.06.36

161 Serra Höljer Marie, Västerås 02.06.41

162 Jonsson Kristin, Arvika 02.07.09

163 Fransson Ellinor, Lund 02.07.12

164 Eskilsson Malin, Tierp 02.07.31

165 Johansson Helén, Mora 02.07.38

166 Stuguby Gun-Marie, Ö-sund 02.07.40

167 Niss Isabella, Leksand 02.07.46

168 Billeson Pernilla, Linköping 02.07.55

169 Birkeholme Annelie, Sollerön 02.07.58

170 Hedlund Christina, Borås 02.08.00

171 Pehrson Christin, Rättvik 02.08.05

172 Rönnegård Erika, Mariefred 02.08.10

173 Litens Maria, Rättvik 02.08.14

174 Olsvik Bettina, Sperrebotn 02.08.16

175 Nilsson Birgitta, Södertälje 02.08.17

176 Ravakko Mia, Partille 02.08.20

177 Gruvris Anna, Östersund 02.08.47

178 Pettersson Birgitta, Älvdalen 02.08.50

179 Tuomi Maria, Uppsala 02.09.10

180 Richert Anna, Sälen 02.09.14

181 Öhman Isabell, Bjurholm 02.09.17

182 Tjärnås Ann-Margret, Vemh. 02.09.20

183 Persson Vanja, Munkfors 02.09.23

184 Davidsson Agneta, Torsby 02.09.25

185 Lukerstuen B. B., Austmarka 02.09.27

186 Eriksson Caroline, Ilsbo 02.09.36

187 Rylander Anna-Maria, Färnäs 02.09.44

188 Brink Ann-Sofie, Markaryd 02.10.16

189 Creutz Gunilla, Eksjö 02.10.16

190 Johansson Saadio, Transtr. 02.10.16

191 Gerdtman Ann, Vingåker 02.10.35

192 Nilsson Kristina, Umeå 02.10.37

193 Danielsson Pernilla, Leksand 02.10.52

194 Svensson Helena, Karlstad 02.10.56

195 Johansson Malin, Avesta 02.10.57

196 Nordvik-Hiller M., Kråkeröy 02.11.06

197 Martinsen Hild Perly, Trysil 02.11.07

198 Rotter Ingela, Forsa 02.11.13

199 Söderberg Agneta, Krokom 02.11.15

200 Bristedt Elisabet, Täby 02.11.19

201 Carlberg Lina, Storfors 02.11.19

202 Kjebon Jana, Ekerö 02.11.27

203 Nilsson Lena, Ö. Ämtervik 02.11.28

204 von Holst Susanna, Falun 02.11.34

205 Hårdén Anna Maria, Orsa 02.11.50

206 Ståhl Anna, Rydboholm 02.11.58

207 Wikström Petra, Vikarbyn 02.12.10

208 Olsson Anette, Harbo 02.12.13

209 Månsson Ebba, Göteborg 02.12.15

210 Lindgren Lovisa, Järfälla 02.12.17

211 Nilsson Anna, Ullared 02.12.20

212 Linde Marie, Gävle 02.12.21

213 Forsberg Åsa, Sundsvall 02.12.21

214 Smedman Marlene, Hudd. 02.12.24

215 Oredsson Jennie, Falun 02.12.24

216 Eriksson Elin, Klässbol 02.12.25

217 Rossi Elisabeth, Sandviken 02.12.35

218 Johansson Emelie, Mora 02.12.46

219 Hårdén Hermansson, Mal. 02.13.00

220 Olsson Mari, Älvdalen 02.13.04

221 Bengtsson Ingrid, Skövde 02.13.14

222 Andersson Emma, Ånge 02.13.18

223 Vestergren Annelie, Link. 02.13.20

224 Jansson Maria, Visby 02.13.22

225 Kristiansen Anne-L, Elverum 02.13.23

226 Sundelin Rörvik Gisela, Oslo 02.13.38

227 Eriksson Åsa, Älvdalen 02.13.45

228 Persson Helena, Karlstad 02.13.47

229 Grimsell Malin, Mora 02.13.47

230 Nyström Emma, Kopparberg 02.13.53

231 Petersson Terese, Ljungbyh. 02.14.05

232 Svantesson Camilla, Sandar. 02.14.06

233 Limby Karin, Orsa 02.14.06

234 Sjöberg Asta, Lindesberg 02.14.10

235 Hammerlund Nina, Hvalstad 02.14.13

236 Lindberg Therese, Svärdsjö 02.14.22

237 Jonsson Emma, Östhammar 02.14.33

238 Schöldström Annelie, S-tuna 02.14.42

239 Lewholt Anna, Nälden 02.14.51

240 Holmseth Alvhild Å., Engerd. 02.14.52

241 Olsson Elisabet, Älvdalen 02.14.57

242 Andersen Anneli, Östersund 02.15.12

243 Eggen Laila, Lillhärdal 02.15.14

244 Norrman Pernille, Funäsdal. 02.15.14

245 Gustavsson Anna, Årjäng 02.15.23

246 Nordanskog Anna, S-tälje 02.15.53

247 Engholm Anna, Frösön 02.15.55

248 Linnér Hanna, Mora 02.16.11

249 Hoffsten Sundqvist K., Falun 02.16.12

250 Danielsson G., Hammerdal 02.16.17

251 From Mona, Storuman 02.16.24

252 Rask Gunnel, Enköping 02.16.25

253 Ljungqvist Kristin, Umeå 02.16.31

254 Wigg Sofia, Venjan 02.16.40

255 Gustafsson Anneli, Landsbr. 02.17.01

256 Johansson Eivor, Fjärås 02.17.02

257 Lindblom Kristina, Nacka 02.17.03

258 Back Helena, Mora 02.17.04

259 Bohlin Johanna, Åtvidaberg 02.17.07

260 Wilander S. Maria, Anderst. 02.17.15

261 Jonsson Annika, Östersund 02.17.21

262 Slotte Hanna, Enviken 02.17.23

263 Andersson Märta, Matfors 02.17.24

264 Stark Lisbeth, Falun 02.17.26

265 Junkala Hannele, Falun 02.17.33

266 Widén Petra, Norberg 02.17.36

267 Hjert Anneli, Ramsjö 02.17.37

268 Djupenström Eva, Avesta 02.17.43

269 Karlsson Kristina, Mora 02.17.43

270 Olsson Therese, Falun 02.17.49

271 Boman Daniels Anita, Orsa 02.17.51

272 Örback Tara Helena, Malung 02.17.56

273 Blomgren Marléne, Rydah. 02.17.57

274 Torstensson Karin, Falköping 02.18.13

275 Matsson Ing-Marie, Venjan 02.18.20

276 Vattulainen Carina, Grycksb. 02.18.22

277 Sommarin Charlotte, Stockh. 02.18.26

278 Calestam Evelina, Skövde 02.18.28

279 Forzelius Anna, Östersund 02.18.33

280 Forsberg Carina, Hammarö 02.18.49

281 Wärme Carina, Väddö 02.18.52

282 Öhman Julia, Bjurholm 02.18.52

283 Öhman Barbro, Bjurholm 02.18.59

284 Swegmark Maria, Sjömarken 02.19.04

285 Bonander-A. Katarina,Gällst. 02.19.10

286 Ramstedt Mariella, Pargas 02.19.11

287 Lembke Paula, Djursholm 02.19.17

288 Lindgren Lotta, Kopparberg 02.19.18

289 Blixt Elin, Bandhagen 02.19.21

290 Karlquist A-C, Södertälje 02.19.22

291 Wiklund Malin, Örebro 02.19.27

292 Olsson Karin, Åmotfors 02.19.31

293 Hagelberg Marika, Falun 02.19.44

294 Carlsson Annika, Falkenberg 02.19.52

295 Bjärkedal Tuula, Norsborg 02.19.55

296 Göransson Inga, Ellös 02.19.59

297 Kallin Elisabeth, Falun 02.20.03

298 Andersson Eva, Trollhättan 02.20.08

299 Blixt Karin, Älvsjö 02.20.12

300 Hjert Elina, Ramsjö 02.20.12

301 Lidell Kristina, Vikarbyn 02.20.18

302 Fransson Tove, Torsby 02.20.24

303 Olausson Anna, Skövde 02.20.25

304 From Lena, Göteborg 02.20.28

305 Olsson Maria, Bredbyn 02.20.28

306 Junes Anita, Umeå 02.20.29

307 Brefält Anna, Åmotfors 02.20.31

308 Jäderberg Carola, Lillhärdal 02.20.33

309 Thörnäs Louise, Färgelanda 02.20.38

310 Lunde May Helen, Slettås 02.20.46

311 Takalo Maarit, Mora 02.20.50

312 Hellman U., Dals Rostock 02.20.56

313 Berggren Stina, Linköping 02.21.00

314 Jacobsson Carina, Hargsh. 02.21.02

315 Lind Elin, Tierp 02.21.09

316 Roth Linda, Lenhovda 02.21.12

317 Kristiansson Helén, Fjällb. 02.21.14

318 Lindahl Helena, Stockholm 02.21.16

319 Åström Karin, Matfors 02.21.23

320 Lundin Agnes, Julita 02.21.26

321 Graneland Anna, Malung 02.21.28

322 Gunnarsson Lena, S-tuna 02.21.41

323 Eriksson Maria, Delsbo 02.21.48

324 Caap H. Kerstin, H-sand 02.21.50

325 Friman Monica, Härnösand 02.22.07

326 Nordin Anna-Karin, Ullånger 02.22.18

327 Ring Johanna, Hajom 02.22.25

328 Hammarstrand C, Ä-holm 02.22.27

329 Johansson Anita, Torshälla 02.22.35

330 Liljeberg Ulrika, Örnsköldsvik 02.22.36

331 Kleven Siri, Oslo 02.23.01

332 Alexandersson Lena, Jönk. 02.23.24

333 Jirhed Ing-Marie, Krokom 02.23.43

334 Holmqvist Eva, Eskilstuna 02.23.47

335 Norrby Camilla, Ljungskile 02.23.47

336 Lindström Katarina, Åby 02.23.52

337 Bylock Susanne, Hovås 02.23.53

338 Hård Eva, Mora 02.23.55

339 Persson A-K, Örbyhus 02.23.56

340 Hedman Malin, Sollefteå 02.24.00

341 Klingsmo M, Saltsjö-Boo 02.24.14

342 Lindholm Inger, Åsa 02.24.27

343 Högblad Desirée, Järbo 02.24.27

344 Jorild Ekholm Ulla, Rättvik 02.24.33

345 Back Ulrika, Umeå 02.24.33

346 Westerbäck Laila, Mora 02.24.35

347 Holm Ragnhild, Snaröya 02.24.55

348 Hagfalk Kristina, Jönåker 02.24.55

349 Schönfeldt Ida, Luleå 02.25.09

350 Hindriks Lans Maria, Lidk. 02.25.13

351 Pers Britt-Marie, Rättvik 02.25.15

352 Backlund Pernilla, Äspered 02.25.23

353 Braam Sofia, Vetlanda 02.25.27

354 Wängdahl Terese, Västerl. 02.25.33

355 Joons Maria, Göteborg 02.25.43

356 Slars Lena, Rättvik 02.25.48

357 Karlsson Stina, Borlänge 02.25.54

358 Lidslot Eva, Sandared 02.26.01

359 Kjemperud Aud, Drammen 02.26.06

360 Axelsson Camilla, Hedes. 02.26.13

361 Forsman Kristina, Sala 02.26.14

362 Wasström Christina, Gävle 02.26.24

363 Englund Annika, Linköping 02.26.25

364 Axelsson Marina, Kinna 02.26.36

365 Ståhl Mona, Enköping 02.26.38

366 Bogren Lena, Skövde 02.26.42

367 Hafström Ann, Saltsjö-Duvn. 02.27.03

368 Sipilä Helena, Skövde 02.27.03

369 Johansson Anneli, Brunflo 02.27.04

370 Söder Lena, Kopparberg 02.27.04

371 Fyhr Pernilla, Valbo 02.27.07

372 Fyhr Petra, Valbo 02.27.07

373 Bakke Kjersti, Järvsö 02.27.11

374 Wulff Lena, Trollhättan 02.27.15

375 Strandell Annika, Sävedalen 02.27.22

376 Östensson Sandra, Transtr.02.27.26

377 Adolfsson Anita, Mölnlycke 02.27.26

378 Skoog Elin, Årsunda 02.27.26

379 Berg Annika, Sala 02.27.38

380 Raak Towa, Kista 02.27.42

381 Lekskog Boggby C, Mora 02.27.45

382 Kammerland Lena, Nora 02.27.53

383 Rystedt Madelene, Uppsala 02.27.56

384 Trommestad G, Torestorp 02.28.04

385 Johansson Anna, Våmhus 02.28.09

386 Hellström Jennie, Uppsala 02.28.13

387 Bromö Anita, Västerås 02.28.18

388 Selling Johanna, Umeå 02.28.28

389 Mattsson Elsie, Mora 02.28.42

390 Nilsson Maria, Venjan 02.28.53

391 Odde Hilde Hagevik, Trysil 02.29.11

392 Vestlund Annica, Kil 02.29.12

393 Aubert Helene, G Fredrikst. 02.29.19

394 Brissman Jessica, S-tuna 02.29.22

395 Gustafsson Annika, Trollh. 02.29.24

396 Cecilia Bonander, Ulriceh. 02.29.41

397 Johansson Anna, Haninge 02.29.55

398 Edlund Sofia, Vimmerby 02.30.05

399 Rantaniemi Lisbeth, Ullånger 02.30.06

400 Törnkvist Åsa, Munkfors 02.30.09

401 Eriksson Maria, Klässbol 02.30.13

402 Bohs Johanna, Mora 02.30.27

403 Linde Anette, Gävle 02.30.34

404 Petersson Gunvor, Mora 02.30.35

405 Östensson Margareta, Falun 02.30.38

406 Berggren Louise, Herrljunga 02.30.50

407 Hellgren Eva-Brita, Strängn. 02.31.10

408 Winges Sarah, Torsåker 02.31.16

409 Profir Daniela, Bromma 02.31.22

410 Martinsson Hanne, Drevsjö 02.31.35

411 Nilsson Marita, Falkenberg 02.31.37

412 Bäckström Birgitta, Bjurholm 02.31.42

413 Larsson Elisabet, Göteborg 02.32.03

414 Ernst Ursina, August 02.32.07

415 Ellert Eva, Södra Sunderbyn 02.32.08

416 Carlén Monica, Mölnlycke 02.32.13

417 Ferrmark J Elisabeth, Filipst 02.32.16

418 Rehn Katarina, Tyresö 02.32.28

419 Ekman Annika, Stockholm 02.32.29

420 Andersson Marita, Kolsva 02.32.35

421 Öhman Helene, Billdal 02.32.38

422 Björnlinger Ann-Britt, Huskv. 02.32.38

423 Ryen Eva, Molkom 02.32.39

424 Fongen Camilla, Oslo 02.32.51

425 Bengtsson Camilla, Fagersta 02.32.53

426 Bengtsson Maria, Norberg 02.32.53

427 Sigurdh Karin, Korsberga 02.33.00

428 Hedlund Åsa, Dala-Husby 02.33.08

429 Ljusebråten Gunilla, Dingle 02.33.12

430 Odeblom Ida, Umeå 02.33.14

431 Själin Hanna, Örnsköldsvik 02.33.25

432 Lund Mona, Engerdal 02.33.27

433 Gladh Marianne, Billingsfors 02.33.39

434 Wigg Johanna, Venjan 02.33.41

435 Sandgren Marie, Karlstad 02.33.44

436 Simonsson Carola, Landsbr 02.33.44

437 Selbekk Mette, Austmarka 02.33.50

438 Wilander Ann, Anderstorp 02.34.03

439 Blanck Anna-Sara, Umeå 02.34.14

440 Heinrup My, Johanneshov 02.34.14

441 Grund Sofia, Solna 02.34.30

442 Olsson Annica, Uddevalla 02.34.33

443 Christiansson Malin, Uddev. 02.34.33

444 Finsrud Runa, Skien 02.34.35

445 Emmoth Johanna, Falkenb. 02.34.53

446 Limberg Johanna, Lima 02.34.57

447 Danielsson Ann, Boxholm 02.35.16

448 Hasselkvist Irene, Edsbyn 02.35.25

449 Larsson Lisbeth, Dala-Järna 02.35.32

450 Inkinen Marie, Katrineholm 02.35.34

451 Norén Maja, Örebro 02.35.36

452 Krafft Ingrid, Bredared 02.35.45

453 Olofsson Elisabet, Ö-sund 02.35.57

454 Sörensen Linda, Skive 02.35.59

455 Stjernqvist M, Drottningholm 02.36.02

456 Gustafsson Karin, Bjurholm 02.36.13

457 Nyberg Marie, Mjällom 02.36.16

458 Hedlund Karin, Boliden 02.36.18

459 Kollin Christina, Bergsjö 02.36.18

460 Strömqvist Maria, Brunflo 02.36.22

461 Meyer Ruth, Djursholm 02.36.25

462 Helmersson Eva, Vänersb. 02.36.26

463 Jönsson Elisabeth, Staffanst. 02.36.28

464 Gustavsson Monica, Vikarb. 02.36.31

465 Karlsson Karolina, Örebro 02.36.33

466 Reinikainen Helena, Tullinge 02.36.47

467 Rönes Stensby Hilde, Jordet 02.36.48

468 Eriksson Agneta, Kolmården 02.36.53

469 Moritz Elisabeth, Täfteå 02.36.54

470 Fahlström Britt-Marie, Bålsta 02.36.56

471 Karnström Carina, Bullaren 02.37.07

472 Alm Mia, Sollentuna 02.37.18

473 Andersson Karin, Skövde 02.37.19

474 Otterdahl Linnéa, Varberg 02.37.21

475 Grunditz Camilla, Sollentuna 02.37.34

476 Svantesson Karin, Skene 02.37.38

477 Eklund Anette, Bjursås 02.37.40

478 Willbois Caroline, Uppsala 02.37.40

479 Hellström Christina, Borl. 02.37.44

480 Zetterlund Kristina, Järfälla 02.37.45

481 Hanses Lilly-Britt, Rättvik 02.37.47

482 Holm Carola, Norberg 02.38.13

483 Kvartsén Helena, Torshälla 02.38.14

484 Sterner Catrin, Skövde 02.38.19

485 Matsson Lina, Älvdalen 02.38.22

486 Dahl Håkans Mia, Karlstad 02.38.35

487 Berg Annika, Järfälla 02.38.45

488 Nelson Södersten C, Sollent 02.38.46

489 Wigg Maria, Venjan 02.38.55

490 Nyberg Åsa, Partille 02.38.57

491 Palm Karolina, Alingsås 02.39.05

492 Bruce Maria, Orsa 02.39.05

493 Henriksson Linn, Gräsmark 02.39.09

494 Kjellin Ingrid, Erikslund 02.39.20

495 Krogh Nina, Oslo 02.39.28

496 Humble Karoline, Östersund 02.39.28

497 Adriansson Helena, Falun 02.39.34

498 Adriansson Agneta, Falun 02.39.35

499 Hårdén Eva, Orsa 02.39.41

500 Johansson M-B, Kopparberg 02.39.42

501 Englund Maj-Louise, Sundsv 02.39.42

502 Svedberg Jonna, Alnö 02.39.50

503 Hallberg Lena, Nyköping 02.39.52

504 Gustafsson Märit, Ed 02.39.53

505 Östlund Ann-Sofie, Näshulta 02.39.55

506 Finstad Jeanette, Oslo 02.39.57

507 Mattsson Ingela, Sunne 02.40.10

508 Fällgren Lena, Burseryd 02.40.18

509 Sivertsson Ulrika, Lillhärdal 02.40.29

510 Kierkegaard Lena, Halmstad 02.40.33

511 Lundgren Carina, Säter 02.40.36

512 Oseth Grosvold, Krokstadelv 02.40.48

513 Kenne Ellinor, Bandhagen 02.40.48

514 Abrahamsson M, Rättvik 02.40.49

515 Abrahamsson C, Rättvik 02.40.50

516 Pehrson Anna C, Sollentuna 02.41.02

517 Hansen Åse, Kista 02.41.09

518 Lindberg Katrin, Skellefteå 02.41.10

519 Westlin Jenny, Stockholm 02.41.17

520 Evertsson Susann, Skene 02.41.24

521 Hall Elly, Trollhättan 02.41.28

522 Berglund Elsi, Nora 02.41.35

523 Petersson Birgitta, Sundborn 02.41.52

524 Gustavsson Lisbeth, Örebro 02.41.52

525 Eikeland Kerstin, Floda 02.41.57

526 Engström Gun, Skövde 02.42.05

527 Hult Lina, Linghem 02.42.09

528 Olsson Anna, Uppsala 02.42.16

529 Fredriksson Brittmarie, Gränna 02.42.19

530 Ullman Lena, Älvängen 02.42.20

531 Butler Emma, Almunge 02.42.21

532 Haglund Stina, Lindesberg 02.42.35

533 Junker Johanna, Skogstorp 02.42.37

534 Nyberg Linnea, Örnsköldsvik 02.42.40

535 Vult von Steyern, Saltsjö-D. 02.42.44

536 Holmgren Jenny, Gävle 02.42.51

537 Andersson Mainy, Färnäs 02.42.55

538 Larsson Anna, Mora 02.43.07

539 Andersson Monica, Kil 02.43.08

540 Wilander Lisa, Anderstorp 02.43.09

541 Flink Susanne, Örebro 02.43.20

542 Aschan Helene, Göteborg 02.43.40

543 Johansson Lotta, Falun 02.43.42

544 Karlsson Anna-Lena, Borl., 02.43.43

545 Andersen Martine, Halden 02.43.45

546 Liljeberg Evelina, Uppsala 02.43.49

547 Danielsson Ann-Sofie, Häss. 02.43.55

548 Mjölneröd Emeline, Halden 02.43.56

549 Carlsson Jenny, Brålanda 02.43.57

550 Hollsten Linn, Karlstad 02.43.58

551 Hoffsten Magdalena, Tull. 02.44.06

552 Ljungman Karen, Halmstad 02.44.08

553 Darle Margareta, Kil 02.44.08

554 Persson Ann-Britt, Borås 02.44.21

555 Laike Maj G, Kungsbacka 02.44.36

556 Eriksson Anne-Marie, Vingå. 02.44.52

557 Calestam A-L, Skövde 02.44.55

558 Selling Berit, Älandsbro 02.45.07

559 Thorn-Andersen Irene, Hult 02.45.08

560 Johansson Carina, Eskilst. 02.45.08

561 Petersson Brita, Linköping 02.45.20

562 Furendal Ulla, Örebro 02.45.22

563 Thielen Birgitta, Kärna 02.45.24

564 Myrholm Åsa, Domsjö 02.45.28

565 Wilhelmsen Åse, Austmarka 02.45.38

566 Thulin Karin, Vallda 02.45.44

567 Frisk Inger, Karlskoga 02.45.50

568 Vikman Martina, Karlstad 02.45.51

569 Vallin Marita, Orsa 02.45.51

570 Söderholm S, Strängnäs 02.45.57

571 Eklund Nina, Uppsala 02.46.20

572 Karmstig Sofia, Träslövsläge 02.46.26

573 Hellström Maria, Borlänge 02.46.41

574 Stockselius B-M, Uppsala 02.46.42

575 Johansson M, Bredared 02.47.06

576 Gustafsson Irene, Skåpafors 02.47.23

577 Andersson Emma, Valbo 02.47.25

578 Petersson Marie, Kalmar 02.47.29

579 Vikman Kerstin, Torsby 02.47.32

580 Karlsson Cecilia, Bohus 02.47.35

581 Lindström Heléne, Mölndal 02.47.38

582 Hallin Marie, Haninge 02.47.45

583 Pettersson Birgitta, Årsunda 02.47.54

584 Olsson Ida, Göteborg 02.47.55

585 Aspelin Lena, Borlänge 02.48.03

586 Andersson Lena, Sandared 02.48.26

587 Andersson Margareta, Orsa 02.48.26

588 Zachrisson Ylva, Sigtuna 02.48.31

589 Lindell Gunilla, Hedesunda 02.48.59

590 Lindh Yvonne, Uppsala 02.49.11

591 Golsäter Marie, Eksjö 02.49.15

592 Kristjansdottir Alda, Tyringe 02.49.35

593 Malm Majvor, Täby 02.49.49

594 Ederlöv Helene, Gamleby 02.49.49

595 Nordell Veronika, Göteborg 02.49.53

596 Lindgren Marianne, Huskv. 02.50.11

597 Fornstam S. Jessica, Ekerö 02.50.15

598 Nordnes Åse, Drevsjø 02.50.17

599 Flood Maj-Britt, Mora 02.50.27

600 Lundkvist Eva, Lövånger 02.50.36

601 Carlsson Sofia, Hägersten 02.50.46

602 Olsson Anette, Eksjö 02.50.55

603 Gråby Eija-Lisa, Nacka 02.50.58

604 Bringsäter Emelie, Västerh. 02.51.10

605 Faeste Lillian, Dröbak 02.51.12

606 Ivarsson Beatrice, Kinna 02.51.13

607 Karlsson Anna, Vänersborg 02.51.16

608 Lundh Helena, Härnösand 02.51.24

609 Festin Ylva, Älvdalen 02.51.24

610 Pettersson Karin, Sundborn 02.51.34

611 Johansson Maj, Lima 02.51.35

612 Nyhrén Susanna, Södertälje 02.51.50

613 Lindfors Åsa, Kåge 02.52.03

614 Lindström Maria, Mora 02.52.06

615 Kind Sonja, Vikarbyn 02.52.14

616 Bergquist Ulrika, Linköping 02.52.15

617 Nilsen Anette, Luleå 02.52.19

618 Gebart H. Karin, Sollefteå 02.52.48

619 Brodshaug Irene, Oslo 02.52.57

620 Hansson Maria, Trollhättan 02.53.05

621 Hübinette Marit, Stockholm 02.53.11

622 Adebratt Beatrice, Boxholm 02.53.17

623 Berntsson Annika, Kungsb. 02.53.26

624 Vottonen Paula, Luleå 02.53.32

625 Eriksson Sofia, Karlskoga 02.53.33

626 Ljungbergh Pernilla, Jönköp. 02.53.33

627 Andreasson Eva, Målsryd 02.53.34

628 Björnlinger Kirsten, Huskv. 02.53.38

629 Carlsson Carin, V:a Frölunda 02.53.40

630 Krona Ulrika, Alingsås 02.53.40

631 Malekian Alvan, Uppsala 02.53.50

632 Nyhuus Marit, Hamar 02.53.52

633 Karlsson Margareta, Bengtsf 02.54.10

634 Johansson Sara, Surah. 02.54.39

635 Junker Karin, Skogstorp 02.54.45

636 Karlsson Sofia, Brålanda 02.54.52

637 Godtlund A-B, Kongsvinger 02.54.56

638 Ähdel-Franzén Marie, Säter 02.55.01

639 Bregnac Anne-C, Hägersten 02.55.05

640 Johansson A-M, Strängnäs 02.55.09

641 Persson Camilla, Solna 02.55.21

642 Lindahl Inger, Katrineholm 02.55.31

643 Grudin Anita, Mora 02.55.32

644 Michlig Jacq., Samedan 02.55.51

645 Andersson Irene, Alingsås 02.55.54

646 Lundeberg A-M, Stocksund 02.55.56

647 Svensson Marie, Kungsb. 02.55.58

648 Nilsson Lina, Venjan 02.56.07

649 Blomkvist Anna, Johannesh. 02.56.10

650 Carlsson Anette, U. Väsby 02.56.14

651 Hansson Lisa, Oslo 02.56.31

652 Landergård Monica, Stockh. 02.56.38

653 Granlinger T, Malmbäck 02.56.56

654 Uglem Tåve, Hede 02.57.07

655 Forslund Cecilia, Vr. Kloster 02.57.11

656 Ruth Hofstetter, Biel/Bienne 02.57.16

657 Svensson Britt, Hjärnarp 02.57.17

658 Toftner Anita, Moss 02.57.26

659 Strandgren Berit, Getinge 02.57.28

660 Johansson Catrin, Sundsvall 02.57.29

661 Lindberg Catrin, Alnö 02.57.33

662 Wallinder Johanna, Öjersjö 02.57.34

663 Wallner Ingalill, Borlänge 02.57.41

664 Nyberg Anna, Falköping 02.57.58

665 Hellström Ulrica, Östersund 02.58.16

666 Rådström Siv-Inger, Munkf. 02.58.20

667 Fahlcrantz Maria, Rimbo 02.58.28

668 Hautamäki Pernilla, Hällefors 02.58.38

669 Solbergseter M, Austmarka 02.58.50

670 Ailasniemi Anita, Karlskoga 02.58.52

671 Hultberg Åsa, Norrköping 02.58.54

672 Hellman Jana, Bergsjö 02.59.01

673 Haglund Anette, Norrköping 02.59.03

674 Martinsen Elis., Gjerdrum 02.59.14

675 Paulander Kristiina, Mölnbo 02.59.29

676 Sigenstam Jeanette, Kinna 02.59.34

677 Rudmark Eva, Västervik 02.59.41

678 Martinsson Anette, Mora 02.59.44

679 Carlsson A-S, Alsterbro 02.59.48

680 Wall Maria, Hedesunda 02.59.50

681 Helgesson Terése, Mora 02.59.55

682 Engstrand Hanna, Lenhovda 03.00.07

683 Persson Maria, Göteborg 03.00.15

684 Spongberg Annette, Särö 03.00.19

685 Nytomt Annelie, Åmål 03.00.32

686 Andersson Sofie, Staffanst. 03.00.43

687 Pedersen Sara, Nödinge 03.00.45

688 Lindahl S. May-Britt, Västerv. 03.01.11

689 Persson Tina, Gräsmark 03.01.15

690 Mattsson C., Hammarland 03.01.16

691 Forsberg Gunilla, Bjurholm 03.01.20

692 Wilander Stina, Växjö 03.02.11

693 Blixt Ingela, Stockholm 03.02.11

694 Bengtsson Katarina, Halmst. 03.02.12

695 Hansjons-Udd Evy, Insjön 03.02.21

696 Persson Elin, Norberg 03.02.30

697 Finnskog Carina, Tranemo 03.02.36

698 Karlsson A, Landsbro 03.03.05

699 Erkgärds Maria, Mora 03.03.10

700 Eriksson Britt-Marie, Gällst. 03.03.14

701 Asplund Sofie, Linköping 03.03.24

702 Blom Jenny, Anneberg 03.03.43

703 Vik Jorun, Trysil 03.03.54

704 Svensson Camilla, Rönninge 03.03.59

705 Kyhle Kolsrud Gunilla, Sthlm 03.04.00

706 Frithiof Ulla, Segeltorp 03.04.04

707 Olsson Maria, Älvdalen 03.04.10

708 Fogelberg Lisa, Stockholm 03.04.14

709 Åqvist Katarina, Västerås 03.04.18

710 Petersson Annika, Burseryd 03.04.22

711 Bonér Katarina, Bålsta 03.04.36

712 Melitshenko Ann, Säffle 03.04.52

713 Brian Monica, Sundsvall 03.05.16

714 Wikstrand Lisbeth, Färnäs 03.05.17

715 Nordlander Tina, Lidingö 03.05.30

716 Äng Tove, Saltsjö-Boo 03.05.42

717 Stampe Mette, Virum 03.05.50

718 Wahlqvist Päivi, Borås 03.05.58

719 Rydqvist Marianne, Nacka 03.06.03

720 Nässén Elizabeth, Frösön 03.06.07

721 Norrhall Maria, Lindome 03.06.11

722 Eggefalk Kristin, Ekerö 03.06.12

723 Dahlstrand Elinor, Tösse 03.06.36

724 Andersson Linda, Karlstad 03.06.56

725 Holm Astrid, Lövånger 03.07.02

726 Karlsson Linda, Lund 03.07.07

727 Gussiås A-C, Bekkestua 03.07.20

728 Liderfelt Moa, Eksjö 03.07.49

729 Wiberg Jeanette, Mullsjö 03.07.51

730 Åkre Lotta, Sundsvall 03.08.10

731 Larsson Gun-Britt, Gråbo 03.09.01

732 Börke Asbjörg, Kongsvinger 03.09.05

733 Svantesson M, Skene 03.09.38

734 Lindström Anki, Karlstad 03.09.51

735 Devrér Anki, Sjömarken 03.09.51

736 Hed Erika, Göteborg 03.09.58

737 Nilsson Anette, Björketorp 03.10.08

738 Jonsson Anette, Getinge 03.10.10

739 Ottosson Frida, V-haninge 03.10.11

740 Winkelman Bodil, Filipstad 03.10.12

741 Söderholm Sofie, Strängnäs 03.10.26

742 Goeser Doris, Biel/Bienne 03.10.40

743 Råberg Monica, Järna 03.10.59

744 Olsson Cattis, Åre 03.11.11

745 Andersson Yvonne, Åmål 03.11.37

746 Eriksen Karen, Austmarka 03.11.39

747 Brandt Anna-Karin, Karlstad 03.11.55

748 Renklint Karin, Lycksele 03.11.58

749 Bjärkstrand Marlene, Vän-b. 03.12.10

750 Mattsson Helena, Östersund 03.12.14

751 Norberg Lena, Kovland 03.12.15

752 Nyman Brittmarie, Norberg 03.12.37

753 Axelsson Ing-Marie, Vän-b. 03.13.10

754 Lindmark Elisabeth, Skelleft. 03.13.11

755 Erlandsson Gun, Ö Frölunda 03.13.22

756 Persson Liz, Ekshärad 03.13.37

757 Brugge Annette, Njurunda 03.14.09

758 Linder Kristina, Lidingö 03.14.14

759 Henriksson Ulla, Hyssna 03.14.23

760 Ahlgren Peters Åsa, Gagnef 03.14.41

761 Johansson Ulrica, Nybro 03.14.46

762 Bang Janne, Klampenborg 03.15.10

763 Liderfelt Karin, Eksjö 03.15.14

764 Gustavsson Eva, Vetlanda 03.15.14

765 Barsk Marita, Övertorneå 03.15.17

766 Hansson Monica, Gävle 03.15.20

767 Gjerset Gunhild Maria, Oslo 03.15.35

768 Schoemaker Karin, Jonsered 03.16.08

769 Vanpee Mireille, Stockholm 03.16.26

770 Wiman Pirjo, Söderköping 03.16.28

771 Andersson Elisabeth, Fjärås 03.17.00

772 Viktorsson Susanna, Lidk. 03.17.01

773 Karlsson Malin, Umeå 03.17.06

774 Carlberg Marie, Uppsala 03.17.12

775 Welin Fogelberg I, Säffle 03.17.20

776 Bengtsson Ann, Karlstad 03.18.09

777 Braneby Kristine, Lindesberg 03.18.22

778 Ahnström Annica, Alby 03.18.38

779 Andersson B, Stenungsund 03.19.23

780 Hägg Lollo, Åmål 03.19.33

781 Norgren Veronica, Västerås 03.19.37

782 Fogelberg Anna, Nora 03.20.57

783 Viklund Helena, Odensback. 03.21.21

784 Gran Ingegerd, S:a Sundby 03.21.41

785 Kruhsberg Elisabeth, Julita 03.21.54

786 Reijer Lillemor, Leksand 03.22.08

787 Reijer Malin, Stockholm 03.22.08

788 Sehman A-C, Kungsbacka 03.22.22

789 Grönvall Petra, Huddinge 03.22.34

790 Johansson Anna, Falun 03.22.43

791 Helmestam A, Möklinta 03.22.47

792 Öhr Helén, Haninge 03.22.56

793 Carlsson Caroline, Göteborg 03.23.21

794 Axelsson Sandra, Karlstad 03.23.22

795 Braam Laila, Kimstad 03.23.23

796 Gabriels Tone, Örnsköldsvik 03.23.34

797 Broberg Susanne, Brålanda 03.23.38

798 Danvall Marie, Landsbro 03.23.46

799 Johansson Katarina, U-valla 03.23.55

800 Hedberg Kersti, Bromma 03.23.57

801 Edvardsson Eva, Bjurholm 03.24.05

802 Carlsson Linda, Hägersten 03.24.11

803 Hennebo Emma, Åsarna 03.24.11

804 Carlsson Britt-Marie, Istorp 03.24.14

805 Jakobsson Annette, Helsing. 03.24.26

806 Hansson Kerstin, Lur 03.24.32

807 Markussen Kristine, Sundsv. 03.25.02

808 Rang Annelie, Vara 03.25.05

809 Hjort Ulla, Forsa 03.25.31

810 Gylling Gabriella, Linköping 03.25.54

811 Lind Marie, Norrköping 03.27.09

812 Abenius Stina, Saltsjö Boo 03.28.09

813 Ulin Mia, Träslövsläge 03.28.19

814 Lundqvist K, Vassmolösa 03.29.10

815 Töpel Boel, Särö 03.30.01

816 Sundberg Annika, Skövde 03.30.15

817 Wenell Maria, Vingåker 03.30.15

818 Karlsson Ingegerd, Berghem 03.30.30

819 Bygård Ing-Marie, Fristad 03.30.36

820 Boberg Mari, Tibro 03.30.56

821 Vilsson Ann, Stenstorp 03.30.56

822 Engström-Dyvik A, Ljungbyh. 03.31.12

823 Lindberg Anbjörg, Grinder 03.31.15

824 Mikaelsson Anna, Uppsala 03.31.50

825 Eriksson Kerstin, Halmstad 03.31.58

826 Karlsson Stina, Linköping 03.34.13

827 Lien Cindy, Maple Grove 03.34.15

828 Karlsson Therese, Bohus 03.34.29

829 Fransson Annika, Säffle 03.35.11

830 Engström Maria, Björneborg 03.35.13

831 Johansson Anneli, Mariefred 03.35.18

832 Ottosson Jessica, Djursholm 03.35.22

833 Walther Nielsen L, Copenh. 03.35.28

834 Ingmar Sara, Uppsala 03.35.54

835 Halvarsson Maria, Sveg 03.37.55

836 Edlund Berit, Borås 03.38.01

837 Lundell Charlotte, Lindesb. 03.39.22

838 Dahlberg Eva, Brunflo 03.39.39

839 Zetterberg Camilla, Eksjö 03.40.08

840 Gustavsson Maria, Örebro 03.41.48

841 Sjöberg Christina, Nacka 03.41.48

842 Aldén Nina, Hägersten 03.42.37

843 Edgren Lina, Göteborg 03.43.37

844 Nilsson Gunn, Tvååker 03.47.34

845 Forsström Ingegerd, Fristad 03.49.19

846 Hjelm Agneta, Halmstad 03.49.51

847 Waara Berit, Järfällla 03.50.02

848 Andersson Stolperud, Ekerö 03.50.56

849 Sjöstedt Eva, Grästorp 03.52.12

850 Löfman Eva-Britt, Nossebro 03.52.24

851 HjartardóTtir BóEl, Oskarstr. 03.53.30

852 Eriksson Josefina, Nossebro 03.54.42

853 Andersen Lena W, Sofiemyr 03.55.17

854 Skjöldebrand H, Ekerö 03.58.43

855 Hedström Katarina, Hedes. 03.58.47

856 Rehnberg Pernilla, V:a Fröl. 03.59.36

857 Evensen Hanne Beate, Oslo 04.00.05

858 Guné Jennie, Tyresö 04.01.22

859 Esbjörnson Hanna, Stockh. 04.03.08

860 Karlsson Berit, Lerum 04.17.58

861 Efter Anmäld, Farsta 04.18.26

862 Josefsson C, Gånghester 04.20.24

863 Johansson Eva, Mårdaklev 04.23.22

Motionsklass, alla dalaåkare:

Sacredeus Birgitta, Mora 02.40.33

Leksell Majvor, Leksand 02.19.34

Nygårds Elisabeth, Leksand 02.44.48

Arnesson Lotta, Siljansnäs 02.43.19

Fagerland Sölvi, Siljansnäs 04.03.56

Beckman Nanna, Mora 02.45.20

Simonen Anna-Karin, Mora 02.30.14

Jark, Axelsson Karin, Borlänge 02.38.02

Stenerhag Pirkko, Falun 02.31.55

Wikström Marie, Rättvik 02.45.48

Norlander Yvonne, Borlänge 02.25.11

Bergman Lena, Leksand 02.38.33

Häggmar Lena, Falun 02.50.27

Gummus Kerstin, Mora 02.41.44

Fransson Anita, Borlänge 02.36.33

Johansson Lena, Borlänge 02.47.49

Bäck Helena, Falun 02.03.33

Larsson Ewa, Rättvik 02.45.45

Thorsell Anna-Karin, Falun 02.45.47

Agerbjer Sara, Tällberg 03.06.06

Johansson Kristina, Grängesberg 02.40.27

Skött Lena, Falun 02.32.49

Garbergs Lena, Mora 02.36.18

Niklasson Maria, Falun 03.08.09

Berglund Eva, Sågmyra 03.00.10

Nilsson Margareta, Vansbro 03.03.23

Olsson Jonna, Färnäs 03.00.52

Wilhelmsson Lillemor, Siljansnäs 03.02.16

Lövgren Malin, Falun 02.55.45

Bylander Linda, Falun 02.32.54

Nord Elisabet, Mora 02.53.18

Halfvars Irene, Transtrand 03.02.13

Börjesson Malin, Leksand 02.50.39

Lindroth Annette, Malung 02.48.43

Hägg Kristina, Leksand 03.09.34

Grubb Anna-Lena, Älvdalen 03.05.50

Nääs Kerstin, Leksand 03.03.21

Walfridsson Ingela, Nås 02.54.05

Lidström Mia, Mora 03.05.53

Olsson Birgit, Borlänge 03.06.07

Lundin Marie, Borlänge 02.44.52

Axelby Inger, Mora 03.18.33

Forsgren Eva-Jill, Falun 02.51.14

Hammar Kerstin, Borlänge 02.49.10

Sjöblom Åsa, Falun 02.59.21

Bihlar Ulrika, Färnäs 02.54.09

Larsson Kristina, Dala-Järna 02.49.17

Lindholm Elisabeth, Borlänge 03.03.47

Bergman Annelie, Gagnef 02.54.50

Reyier-Ingman Lena, Borlänge 03.04.29

Muotka Magdalena, Gustafs 02.49.24

Björlin Christina, Falun 02.52.21

Engström Anette, Mora 02.26.44

Faxö Elisabeth, Ludvika 03.11.51

Karlsson Pipar Lena, Siljansnäs 02.13.21

Böhlmark Marie, Falun 02.59.44

Wiborgh Östberg Ulrika, Borlänge 03.08.29

Calles Birgitta, Borlänge 03.52.26

Hansson Marie, Sälen 03.08.38

Hermansson Johanna, Borlänge 03.23.20

Örjes Karin, Borlänge 03.09.20

Stenström Lena, Söderbärke 02.39.31

Bergman Linda, Siljansnäs 02.43.39

Johansson Lisbeth, Siljansnäs 02.55.19

Tjernberg Jenny, Borlänge 03.07.04

Fredriksson Kristina, Borlänge 03.15.42

Karlsson Maria, Borlänge 03.08.16

Montén Lillemor, Borlänge 03.04.57

Antfolk Kirsi, Borlänge 03.02.46

Fernquist Anette, Svärdsjö 02.56.30

Eriksson Pernilla, Avesta 03.15.30

Tengzelius Monika, Grängesberg 03.22.03

Norström Carol, Vansbro 03.05.34

Johansson Gun, Stora Skedvi 03.27.55

Follin Catarina, Falun 03.14.55

Blomberg Quintino Birgitta, Orsa 03.12.13

Forsberg Ing-Mari, Mora 03.16.21

Strutzenblad Lena, Borlänge 03.01.59

Eriksson Yvonne, Mora 02.35.40

Johansson Rose-Marie, Mora 03.31.21

Lundqvist Petra, Mora 03.04.28

Lövgren Eva, Gagnef 03.19.28

Andersson Inger, Mora 03.00.51

Skått Jessica, Leksand 03.20.49

Liljeblad Sofia, Leksand 03.06.05

Berg Susanne, Mora 02.39.26

Bodare Carin, Grangärde 02.29.04

Svensson Siw, Tällberg 03.31.17

Limberg Barbro, Lima 02.52.00

Norsten Jenny, Sälen 04.24.41

Persson Linda, Ludvika 03.36.14

Hägg Cecilia, Borlänge 03.11.29

Evaldsdotter Beatrice, Mora 03.07.11

Jansson Tiina, Borlänge 03.00.37

Bergström Inger, Falun 03.21.15

Arnström Marianne, Ludvika 03.28.08

Persson Tanja, Smedjebacken 03.36.16

Haglund Eva, Gagnef 03.49.05

Bäckström Lisa, Leksand 02.47.25

Jonsson Annelie, Falun 02.27.53

Hallin Anna-Lena, Mora 02.34.51

Stenälv Berith, Borlänge 03.14.24

Thimerdal Johanna, Falun 03.35.50

Strömberg Maria, Avesta 03.14.41

Eriksson Ingrid, Orsa 03.14.57

Sandgren Elin, Malung 03.01.36

Siwerstam Wik Linnéa, Vansbro 03.28.20

Björling Elin, Mockfjärd 04.31.48

Karlsson Ann-Sofi, Vansbro 03.31.26

Karlsson Inger, Vikarbyn 04.19.16

Erkers Lena, Siljansnäs 03.38.12

Jobs Christina, Djura 02.48.10

Morell Jessica, Siljansnäs 02.56.10

Törnvall Erica, Falun 03.44.06

Bakker Marjan, Lima 03.58.05

Ojala Anna, Vansbro 03.52.18

Helmersson Gerd, Falun 03.25.04

Stolt Susanna, Siljansnäs 03.24.17

Eriksson Ulla, Dala-Järna 03.53.57

Myrvang Paula, Dala-Järna 03.35.15

Eriksson Ulrika, Vansbro 03.35.54

Ragnarsson Lena, Vansbro 04.06.57

Sellberg Yvonne, Borlänge 03.22.44

Qvarnström Jennifer, Mora 02.35.01

Eriksson Annika, Mora 03.48.28

Kans Susanna, Mora 03.17.00

Stam Ulla, Dala-Järna 03.05.40

Lundberg Susanne, Dala-Järna 02.35.36

Pollack Mait, Vansbro 03.07.52

Erixon Lena, Falun 03.03.10

Finn Åsa, Mora 03.28.06

Ahnberg Elisabeth, Falun 02.33.03

Bengtsson Tove, Falun 03.07.34

Svensson Therese, Falun 03.13.19

Dahlin Helena, Linghed 03.38.44

Dahlin Margita, Svärdsjö 03.38.17

Ohlin Maria, Mora 03.01.35

Hollsten Alexandra, Mora 03.20.13

Gustavsson Emma, Malungsfors 03.43.02

Skogberg Bodil, Falun 04.09.06

Borgert Isaks Lisa, Bjursås 03.14.48

Ljungberg Maria, Borlänge 03.09.55

Ericsson Johanna, Mora 02.15.19

Perers Dufmats Ingrid, Falun 03.20.11

Stenhols-Olsson Margareta, Tällb. 03.53.15

Jansson Lotta, Falun 02.36.36

Eriksson Åsa, Björbo 02.40.26

Säfström Ellinor, Falun 03.23.23

Nordhag Marit, Malung 03.56.29

Eljas Ann-Charlotte, Björbo 03.20.10

Backlund Birgitta, Borlänge 03.18.42

Snäll Anne-Marie, Borlänge 03.56.31

Persson Margareta, Hedemora 03.38.38

Lundin Sara, Falun 04.53.26

Persson Anna, Älvdalen 02.32.46

Norell Josefin, Idre 02.41.53

Söderkvist Birgitta, Horndal 03.14.30

Nyström Karin, Sundborn 03.21.54

Smeds Jessica, Mora 03.15.28

Domar Carina, Boda Kyrkby. 03.00.19

Norlander Kerstin, Falun 03.11.15

Haar Nordlander Karin, Malung 03.56.48

Bodare Ylva, Grangärde 03.14.15

Skoglund Eva, Leksand 03.17.14

Jones Inger, Falun 03.51.35

Kvist Moa, Fredriksberg 04.23.19

Kvist Åsa, Fredriksberg 04.23.19

Kristenson Kristin, Säter 03.30.05

Signal Ann, Mora 03.15.20

Karlin Katarina, Ludvika 02.42.18

Geschwind Monica, Mora 03.48.39

Geschwind Therese, Rättvik 03.48.39

Spante Marianne, Falun 03.11.16

Bredberg Lina, Sälen 03.23.29

Gustavsson Jenny, Sälen 03.23.29

Hermansson Iréne, Borlänge 03.53.13

Helmerson Lisa, Falun 03.37.23

Olsson Anna-Britt, Grycksbo 02.48.21

Eriksson Gadd Gudrun, Falun 03.09.08

Skoglund Maja, Leksand 03.08.13

Gustavsson Karin, Mora 03.07.44

Karlsson Cecilia, Falun 03.38.56

Eriksson Emelie, Falun 03.22.28

Andersson Inger, Söderbärke 03.20.25

Elfgren Birgitta, Gagnef 04.07.31

Johansson Maria, Sälen 03.31.44

Matsson Annelie, Falun 03.06.35

Oskarsson Maria, Falun 03.01.05

Normark Malin, Falun 03.13.18

Eklöf-Orjala Annelie, Långshyttan 03.52.02

Sandström L. Liv-Grete, Borlänge 03.09.49

Helvinsson Maria, Borlänge 02.46.17

Bogg Rose-Mari, Mora 03.20.54

Orsbo Helene, Falun 04.04.36

Olander Jenny, Mora 03.25.44

Svensson Yasmin, Borlänge 04.06.21

Dobrota Duska, Ludvika 03.37.50

Holm Inga-Lill, Falun 03.34.18

Ravid Anne-Lie, Falun 03.51.25

Nilsson Rose-Marie, Ludvika 03.19.24

Lassar Anna, Orsa 03.00.40

Skårud Hanna, Sälen 03.20.53

Lindroth Erica, Borlänge 04.06.22

Ljung Vilén Annika, Säter 03.35.14

Andersson Lotta, Falun 03.01.58

Jensen Lena, Falun 02.55.09

Karlsson Ida, Borlänge 03.42.39

Pettersson Jessica, Idre 03.25.29

Wångmar Anna, Borlänge 03.34.29

Andersson Louise, Falun 02.57.29

Jernberg Lena, Borlänge 02.59.19

Asp Kristiansson Elisabet, Rättvik 02.57.28

Bergkvist Maria, Mora 03.06.29

Salomonsson Moa, Sälen 03.17.04

Grannas Anna, Mora 02.31.25

Markusson Ann-Catrin, Falun 03.26.13

Arvidsson Anki, Gustafs 03.05.41

Bergeå Maria, Stora Skedvi 03.04.21

Perhagen S. Kristina, Vikarbyn 02.58.04

Askert Mia, Leksand 03.11.52

Bond Johanna, Rättvik 03.37.25

Löfstedt Milla, Gagnef 03.56.33

Bringegård Anna, Mora 03.38.56

Fors Ulrika, Sundborn 03.26.38

Gudmundson A-M, Leksand 03.34.44

Sandy Camilla, Leksand 03.24.27

Larsson Petra, Gagnef 03.37.23

Daniels Karin, Falun 03.26.03

Opel Anne, Säter 03.13.50

Zetterlund Karin, Våmhus 03.52.00

Wänn Mimmi, Falun 03.58.08

Daniels Gunilla, Sollerön 03.55.25

Eklund Josefin, Rättvik 03.02.35

Arenroth Inger, Gagnef 03.37.46

Persebo Kristin, Sälen 03.23.30

Blom Inger, Borlänge 03.39.47

Östregård Therese, Sälen 03.31.17

Grönberg Stina, Vikarbyn 03.49.00

Eriksson Malin, Mora 03.51.27

Trawén Maria, Falun 03.10.17

Dalin Johanna, Falun 03.27.19

Gudmundsson Jenny, Falun 04.01.00

Kortvasan, dalaåkare:

Östblom Adam, Bjursås 02.39.06

Wiklander Anna, Mora 03.02.45

Evbjer Björn, Rättvik 01.53.15

Pettersson Lars, Tällberg 02.53.48

Jacobsson Lisa, Borlänge 03.14.50

Nyvall Kristina, Rättvik 02.47.00

Johansson Nicklas, Avesta 01.40.05

Eriksson Rolf, Orsa 02.24.19

Persson Karin, Malungsfors 03.06.32

Nilsson Bror, Orsa 02.09.13

Ström Niklas, Mora 01.44.05

Lindkvist Jan, Mora 01.52.15

Wedin Ronny, Fors 01.52.40

Wedin Ann-Christin, Fors 03.16.35

Boggby Kjell, Mora 02.18.19

Danielsson Lovisa, Dala-Järna 02.49.27

Danielsson Linn, Dala-Järna 02.24.27

Danielsson Jonny, Dala-Järna 02.49.27

Helander Eva, Mora 02.50.30

Skottheim Arne, Transtrand 03.44.34

Olsson Anna-Karin, Transtrand 03.44.35

Algotsson Helene, Lima 03.03.08

Stengårds Lars, Lima 02.05.04

Göstasson Jessica, Lima 03.03.07

Sjöberg Staffan, Lima 03.05.04

Eriksson Louise, Lima 03.04.35

Sarenmark Johanna, Leksand 02.18.44

Nilsson Kurt, Mora 02.14.53

Gunnarsson Lars, Malung 02.05.25

Gunnarsson Lars-Enar, Malung 02.44.31

Johansson Margareta, Dala-Järna 02.28.39

Forsberg Anders, Sälen 03.39.08

Matsson Jonas, Mora 02.40.27

Nilsson Anna, Transtrand 02.51.46

Jacobsson Hans, Borlänge 03.14.55

Hansson Emelie, Falun 02.46.48

Hansson Anders, Falun 02.46.49

Bois Maria, Malung 02.06.04

Karlsson Henrik, Idre 01.35.14

Karlsson Niklas, Idre 03.02.59

Björnell Owe, Lima 03.16.15

Thunell Stefan, Insjön 02.40.05

Anger Fredrik, Hedemora 01.53.27

Lissars Jacob, Hedemora 01.51.19

Sannervik Torsten, Gagnef 03.26.16

Eriksson Marina, Gagnef 02.30.47

Granath Fredrik, Gagnef 01.49.23

Ekström Anna, Avesta 03.18.45

Johnston Ella, Gagnef 03.47.08

Johnston Nellie, Gagnef 03.08.53

Johnston Gunilla, Gagnef 03.47.08

Annelund Karl-Erik, Stora Skedvi 02.08.56

Forsén Linnéa, Gagnef 02.51.55

Forsén Björn, Gagnef 02.51.56

Björklund Per-Erik, Bjursås 03.33.07

Ekström Yvonne, Avesta 02.44.26

Jansson Kjell-Åke, Rättvik 02.13.35

Wiklund Liza, Gagnef 02.37.04

Wiklund Harri, Gagnef 02.28.42

Mickelson Erika, Avesta 02.25.44

Rooth Mikael, Mockfjärd 03.03.58

Karlsson Peter, Älvdalen 02.16.17

Björk Richard, Lima 01.58.03

Gezelius Anneli, Dala-Järna 02.06.03

Disby EvaMarie, Falun 03.11.24

Dyvik Karl-Johan, Leksand 02.05.13

Sundström Anders, Rättvik 02.30.53

Spik Hilma, Djura 02.38.49

Spik Torbjörn, Djura 01.57.44

Björk Patricia, Lima 03.08.00

Emanuelsson Karin, Vikarbyn 03.24.32

Groth Tina, Linghed 02.02.53

Nilsson Kurt, Grycksbo 02.19.54

Glad Stefan, Färnäs 02.34.25

Stumsner Sofi, Falun 02.36.17

Hedlund Mia, Leksand 03.09.03

Hedlund Mats, Leksand 03.09.04

Nordkvist Göran, Gagnef 02.18.35

Karlsson Ulrika, Mora 02.21.14

Sönsteby Peder, Lima 02.57.55

Nygårds Lizette, Lima 03.08.00

Eriksson Hanna, Mora 02.38.56

Eld Kristina, Mora 02.59.16

Pettersson Tobias, Älvdalen 03.01.09

Pettersson Tommy, Älvdalen 03.01.10

Nermark Torgils Cecilia, Falun 02.51.48

Price Christer, Falun 02.46.01

Unosson Johanna, Gagnef 03.08.53

Unosson Maria, Gagnef 02.35.12

Proos Margith, Leksand 03.29.49

Olsson Kjell, Leksand 03.15.58

Olsson Emil, Leksand 02.37.59

Emanuelsson Lena, Mora 02.20.42

Danielsson Magnus, Leksand 02.21.35

Danielsson Sandra, Leksand 02.21.35

Engblom Rikard, Bjursås 02.50.49

Nordlund Joakim, Grycksbo 02.29.06

Nilsson Per, Grycksbo 03.10.36

Vähäjylkkä Kirsi, Gagnef 04.04.46

Bogren Hans-Olof, Leksand 02.41.09

Sparr Thomas, Orsa 01.47.17

Melin Thomas, Mora 02.49.08

Hanser Thomas, Orsa 02.46.42

Granath Ola, Gagnef 03.05.42

Toresson Anna, Falun 03.18.48

Andersson Irené, Mora 02.59.24

Trum Dan, Leksand 03.36.55

Sandin Anna, Gagnef 03.27.49

Björklund Henrik, Mora 03.04.45

Heéns Lisa, Dala-Järna 02.31.39

Lederud Torolf, Fors 02.15.23

Gummeson Hans, Hedemora 02.19.04

Hedlund Markus, Falun 02.24.50

Gustafsson Lena, Malung 03.16.24

Haraldsson Malin, Ludvika 03.12.53

Wiklund Bosse, Leksand 02.20.47

Kransholm Henrik, Falun 03.03.36

Svensson Åke, Falun 02.16.13

Svensson Oskar, Falun 02.16.12

Ryberg Tobias, Djura 01.58.26

Back Mattias, Mora 03.45.34

Hellström Niklas, Nusnäs 03.45.33

Montén Henrik, Borlänge 02.22.52

Suther Ann, Falun 02.37.21

Lenkei Zsolt, Mora 02.50.32

Andersson Benny, Vansbro 03.52.30

Ryttar Leif, Leksand 02.46.54

Sandberg-Nilsson Marie, Falun 02.14.48

Larsson Anna, Dala-Floda 02.59.01

Nilsson Alf, Falun 02.13.16

Eriksson Mats, Borlänge 01.42.52

Bolander Peter, Leksand 02.29.17

Magnusson Lars, Lima 02.31.24

Oscarsson Martin, Lima 02.33.38

Hed Karin, Linghed 03.22.04

Holmberg Sören, Leksand 02.19.31

Rusten Jonas, Leksand 02.51.29

Boggby Per, Mora 03.12.19

Erlandsson Maria, Mora 03.29.25

Bolander Åke, Leksand 02.14.06

Eriksson Charlotte, Mora 04.04.28

Mattssson Birgitta, Falun 03.02.54

Van Kints Björn, Tällberg 02.55.15

Hedlund Veronica, Krylbo 02.51.21

Stark Nils-Erik, Dala-Järna 02.36.17

Stark Viktor, Dala-Järna 02.48.23

Stark Johan, Dala-Järna 02.34.25

Jansson Ture, Dala-Järna 03.09.16

Jansson Mats, Vansbro 02.36.12

Jansson Anna-Lena, Vansbro 02.42.13

Oscarsson Henrik, Lima 02.43.10

Oskarsson Per Arne, Lima 03.13.50

Uhr Anna-Karin, Dala-Järna 03.26.41

Törnqvist Törnqvist, Mora 03.21.29

Blixt Anna, Transtrand 03.44.12

Mattsson Lina, Falun 02.33.43

Eriksson Tobias, Svärdsjö 02.27.03

Callmar Marika, Tällberg 03.47.38

Johansson Lena, Falun 04.12.59

Persson Roger, Dala-Järna 02.13.58

Olsson Tilde, Borlänge 03.27.38

Olsson Conny, Borlänge 03.27.39

Johansson Bengt, Borlänge 03.27.39

Stolt Josefin, Siljansnäs 02.21.57

Stolt Håkan, Siljansnäs 02.21.57

Collin Victoria, Mora 03.48.41

Håll Herman, Dala-Järna 02.11.48

Back Erik, Mora 03.00.51

Hofvander Marcus, Mora 03.12.21

Garbergs Peter, Mora 03.45.19

Forsberg Gun, Falun 03.18.18

Karlsson Göran, Borlänge 02.21.25

Angeria Kristina, Falun 03.54.43

Wuopio Petri, Tällberg 03.01.25

Andersson Emil, Borlänge 02.32.58

Wuopio Gustav, Tällberg 02.34.51

Wuopio Anton, Tällberg 03.01.24

Skoglund Sven-Olov, Borlänge 04.03.55

Gånors Gunnel, Lima 02.16.50

Eliasson Torbjörn, Falun 01.51.37

Österlund Kjell, Grycksbo 03.13.49

Eriksson Bertil, Mora 02.12.31

Larsson Karin, Borlänge 02.40.41

Momqvist Kenneth, Falun 02.41.35

Larsson Sven-Erik, Mora 02.44.55

Jansson Catarina, Mora 03.02.43

Helander Peter, Mora 02.28.44

Vikström Jonas, Mora 02.31.40

Holmberg Emma, Mora 03.48.05

Nilsson Martin, Mora 03.45.12

Walfridsson Sofia, Mora 03.48.02

Östmna Emanuel, Mora 02.43.33

Eriksson Emil, Älvdalen 03.14.26

Eriksson Tomas, Älvdalen 02.44.12

Larsson Patrik, Färnäs 03.36.05

Larsson Joakim, Färnäs 03.21.23

Forslund Cecilia, Älvdalen 03.25.09

Andersson Johan, Älvdalen 02.58.02

Thorildsson Peter, Mora 02.39.18

Elin Maria, Mora 03.37.16

Olsson Tysk Lena, Våmhus 03.37.05

Johansson Mats, Mora 04.00.03

Axelsson Johanna, Mora 03.54.11

Grima Alex, Sollerön 03.47.37

Danielsson Isac, Mora 04.06.53

Nordlund Tim, Mora 05.09.27

Frykberg Emil, Mora 02.40.13

Hassa Madelene, Mora 03.48.24

Eriksson Sandra, Mora 03.27.04

Spansk Lisa, Mora 03.03.32

Hedh Marika, Mora 03.10.52

Ahlenbäck Veronica, Mora 06.36.54

Karlsson Emma, Mora 04.04.50

Gatu André, Mora 03.12.12

Kärrbom Jakob, Mora 03.02.21

Backman Daniel, Mora 03.19.02

Roos Frida, Mora 03.18.16

Knutsby Gustav, Mora 03.30.50

Zander Olle, Mora 02.29.51

Smångs Kristin, Mora 03.42.26

Svedgård Anna, Mora 04.19.53

Eriksson Sven-Bertil, Mora 02.42.37

Melin Anton, Mora 03.15.13

Fehrnström David, Mora 03.47.01

Håmås Niklas, Mora 03.23.36

Albinsson Emma, Mora 03.18.19

Axelsson Allice, Mora 04.21.21

Gran Joel, Mora 04.45.28

Grannas Jonas, Mora 04.00.02

Hanspers Olivia, Mora 04.25.10

Johansson Martin, Mora 04.00.02

Engman Eva, Mora 02.53.40

Höglund Björn, Mora 02.14.19

Jernberg Stina, Sollerön 05.25.12

Björkman Maria, Mora 03.48.00

Danielsson Kisti, Sollerön 02.48.58

Lantz Magnus, Mora 01.59.41

Nyström Linda, Mora 03.30.52

Smeds Eva, Mora 02.35.12

Hillblom Mats, Mora 02.06.14

Sedin Jan, Mora 02.39.18

Larsson Eva, Färnäs 03.01.49

Henriksen Inger, Mora 03.28.09

Karlsson Marianne, Mora 03.41.34

Vikström Tove, Mora 02.39.04

Härdin Joséphine, Orsa 03.07.57

Kustus Göran, Våmhus 02.56.25

Fernström Mats, Mora 03.47.00

Svensson Börje, Mora 02.40.53

Johansson Anki, Våmhus 03.30.17

Karelid Linda, Mora 03.23.15

Holmin Anna, Mora 03.46.57

Leibig Annika, Sollerön 05.19.40

Leibig Jean-Pierre, Sollerön 05.19.53

Sacredeus Hulda, Mora 02.13.03

Sacrédeus John, Mora 02.53.44

Österström Stina, Mora 02.58.01

Larsson Micke, Malung 02.18.44

Johansson Annki, Malung 03.13.43

Gunnarsson Grete, Transtrand 03.27.07

Branäs Ulla, Lima 03.27.10

Pedersen Roger, Malung 03.20.18

Eriksson Sten-Inge, Malung 02.07.37

Davidsson Kristina, Lima 02.46.30

Johansson Madelene, Lima 02.45.30

Reuterwall Ulrika, Malung 02.52.08

Gustafsson Malin, Malung 02.52.09

Örjas Birgitta, Malung 03.47.23

Axelsson Ann-Sofie, Malung 03.36.28

Levin Birgitta, Malung 03.37.46

Herlin Robert, Malung 02.37.30

Danielsson Bitte, Malung 03.25.17

Ljungberg Barbro, Malung 03.38.39

Hampus Per, Malung 03.11.54

Jonsson Anna, Malung 02.22.06

Larsson Maj-Lis, Malung 03.11.13

Hallqvist Marita, Lima 03.03.51

Turesson Leif, Lima 02.38.58

Åslund Joakim, Malung 02.31.36

Turesson Eva, Lima 03.12.17

Engström Per, Mora 02.45.20

Jonsson Elisabeth, Malungsfors 02.29.19

Clarke Darren, Malung 02.41.32

Ernstsson Bengt-Åke, Malung 02.10.08

Johansson Ove, Malung 02.58.19

Johansson Pär, Malung 02.40.49

Tjernberg Anneli, Mora 03.28.39

Helander Anna, Mora 02.28.43

Wikberg Daniel, Mora 02.09.17

Wikberg Fredrik, Mora 02.49.39

Williams Santeri, Mora 03.20.16

Hilmersson Johannes, Mora 03.30.56

Hårdén Ruth, Mora 03.17.25

Käller Daniel, Mora 02.36.41

Birkeholme Magnus, Sollerön 02.26.46

Martinsson Maria, Älvdalen 04.27.39

Eriksson Sofia, Älvdalen 04.27.39

Soler Munoz Alejandra, Älvdalen 03.30.26

Larsson Emma, Älvdalen 03.22.56

Estenberg Monica, Älvdalen 03.04.07

Brus Anna, Älvdalen 03.20.08

Karlsson Björn, Älvdalen 03.00.37

Eriksson Annakarin, Idre 03.46.28

Andersson Chatarina, Älvdalen 02.27.07

Eriksson Barbro, Älvdalen 02.42.16

Karlsson Mary-Anne, Älvdalen 03.00.37

Back Kjell, Ludvika 03.28.35

Skålander Mats, Sälen 03.28.35

Widell Maja, Mora 03.18.19

Ivarsson Mikael, Falun 02.48.59

Widell Sten, Mora 03.18.25

Andersson Lars, Orsa 02.58.02

Nilsson Åsa, Mora 03.48.37

Lindgren Magnus, Mora 02.34.21

Stärner Viktoria, Mora 03.38.20

Svahn Ola, Färnäs 02.28.14

Svahn Katarina, Färnäs 02.28.14

Levin Therese, Malung 03.18.34

Andersson Siv, Sollerön 03.43.27

Hellqvist Joacim, Ludvika 03.08.58

Graniti Anders, Ludvika 03.36.18

Johansson Lena, Smedjebacken 02.55.42

Johansson Gunnar, Smedjeb. 02.55.39

Kringstad Sidsel, Falun 03.44.19

Stenback Moa, Falun 03.18.18

Stenback Sara, Falun 03.18.17

Stenback Hanne, Falun 03.44.19

Cerneka Vjekoslav, Mora 03.27.19

Broman Pähr, Mora 03.31.37

Olsson Anna, Mora 03.18.22

Åhl Sven, Ludvika 03.16.09

Åhl Jenny, Ludvika 04.03.37

Jangebom Anders, Ludvika 04.03.37

Fahlén Anders, Nusnäs 03.26.44

Wikström Linnéa, Älvdalen 04.14.08

Wikström Bengt, Älvdalen 04.14.09

Norberg Dan, Grycksbo 02.21.05

Ilis Per-Olov, Leksand 02.52.45

Ilis Stina, Leksand 02.56.22

Nyqvist Inger, Enviken 03.46.29

Jernberg Göran, Krylbo 03.05.43

Vikström Anna Lena, Falun 03.16.17

Vikström Bertil, Falun 02.39.05

Vikström Erik, Falun 02.17.05

Vikström Karin, Falun 03.16.14

Ahlström Bert, Krylbo 03.49.41

Andersson Bo, Krylbo 02.32.48

Andersson Hans-Olov, Krylbo 02.01.38

Andersson Jan, Avesta 02.48.09

F.Andersson Susanne, Fors 03.45.58

Andersson Thomas, By Kyrkby 02.12.25

Dickfors Mats, Fors 01.58.41

Elfström Peter, Fors 02.40.23

Ericsson Birger, Avesta 03.18.08

Eriksson Åke, Hedemora 04.44.34

Forsberg Anna-Lena, Horndal 02.45.22

Färnström Caroline, Avesta 02.54.07

Gussén Mikael, Krylbo 02.47.57

Gustavsson Jenny, Avesta 03.11.20

Jägers Anders, Avesta 02.47.05

Kraus Hansi, Avesta 02.23.01

Larsson Mattias, Krylbo 04.06.47

Lundkvist Marie, Krylbo 02.40.18

Marcus Mats, Horndal 03.03.35

Nilsson Jerker, Horndal 03.07.19

Nohr Greger, Fors 02.46.38

Nohr Marie, Fors 02.56.02

Norberg Gunilla, Fors 03.32.34

Olsbacka Stefan, Avesta 02.49.56

Olsson Henrik, Avesta 02.17.49

Sivars John, Krylbo 02.03.46

Sivars Thomas, Fors 02.17.25

Sjöberg Ronny, Avesta 02.27.24

Skoglund Magnus, Avesta 02.17.47

Strandberg Peter, Horndal 02.45.56

Svensson Lis, Hedemora 04.45.33

Åhman Anita, Fors 02.53.07

Danielsson Laila, Garpenberg 02.20.24

Gustavsson Inger, Horndal 03.32.50

Almroth Conny, Fors 03.26.47

Thuresson Patrik, Lima 02.53.11

Holmberg Bernt, Lima 02.34.23

Holmberg Karolina, Lima 02.33.33

Holmberg ?, Lima 02.34.22

Eriksson Fredrik, Lima 04.35.21

Thuresson Linnéa, Lima 02.53.10

Henriksson Emma, Lima 02.49.57

Turesson Viktor, Lima 02.32.23

Svenningsson Rasmus, Lima 02.54.44

Hurtig Pernilla, Lima 02.57.40

Josefsson Elin, Säter 03.13.56

Järudd Linda, Borlänge 03.30.58

Holm Sven-Erik, Avesta 03.43.19

Holm Siv, Avesta 03.43.18

Johansson Marina, Avesta 02.22.17

Johansson Göran, Avesta 02.59.55

Gustavsson Catharina, Fors 03.17.43

Albertsson Bengt, Horndal 02.42.43

Larsson Rolf, Avesta 02.34.34

Dickfors Lars-Åke, Fors 02.21.44

Jernberg Åke, Krylbo 03.24.43

Blomqvist Monica, Avesta 04.04.14

Dickfors Staffan, Avesta 01.52.28

Elovsson Anette, Krylbo 02.48.50

Svensson Berit, Avesta 04.04.14

Andersson Lotta, Avesta 03.49.26

Eriksson Anna, Avesta 03.43.16

Lif Birgitta, Horndal 03.06.57

Birgersson Eva, Krylbo 03.49.25

Westman Birgitta, Krylbo 02.47.09

Gustafsson Helene, Avesta 02.17.56

Ågren Ethel, Krylbo 03.36.38

Andersson Carina, Krylbo 03.23.37

Jansson Petra, Avesta 03.51.05

Sjögren Camilla, Avesta 02.40.18

Elmertoft Carina, Krylbo 03.22.45

Berglöf Anna-Karin, Fors 03.12.55

Jungar Ulrika, Krylbo 04.07.30

Bäckebo Olle, By Kyrkby 04.29.09

Lundin Johan, By Kyrkby 02.51.04

Ögren Evy, Fors 03.32.21

Ljung Helena, Fors 03.37.11

Johansson Annica, Avesta 02.33.13

Persson Johan, Avesta 02.29.09

Birath Ulrica, Krylbo 03.06.56

Vennesjö Ulf, Krylbo 03.33.56

Wennesjö Marie, Krylbo 03.33.57

Avelin Helené, Avesta 03.26.02

Wesström Marianne, By Kyrkby 03.32.37

Kuylenstierna Anna, Avesta 03.31.28

Björklin Irene, Avesta 03.26.09

Åman Åsa, Krylbo 03.09.11

Anderstedt Monica, Avesta 03.16.29

Engholm Åsa, Fors 04.08.55

Carlsson Berit, Horndal 03.55.32

Ulander Anette, Fors 03.50.56

Palm Solveig, Avesta 02.31.21

Dahllöv Anders, Avesta 03.08.09

Leijonberg Susanne, Avesta 04.03.53

Jansson Anna, Avesta 04.04.37

Pant Agneta, Avesta 03.24.52

Storm Marie, Avesta 02.59.12

Ljunge Birgitta, Avesta 03.40.03

Westerfors Lars, Avesta 02.30.29

Strandberg Maria, By Kyrkby 02.44.30

Kåberg Erik, By Kyrkby 02.27.49

Kammarbo Ann, Horndal 02.43.18

Dahlberg Karl-Erik, Avesta 02.58.17

Åberg Maria, Fors 03.16.29

Eriksson Ingrid, By Kyrkby 03.14.57

Forsling Ninni, Krylbo 03.18.46

Ivarsson Birger, Avesta 02.22.55

Blomqvist Christer, Avesta 02.38.31

Igelström Katarina, Hedemora 02.48.10

Ehn Lena, Avesta 03.04.52

Ericsson Monica, By Kyrkby 02.56.16

Söderström Birgitta, Krylbo 04.21.05

Söderström Bo, Krylbo 04.21.02

Söderström Nathalie, Avesta 03.45.43

Slagbrand Nicklas, Avesta 02.55.03

Olsson Alexandra, Avesta 03.45.44

Stornils Henrik, Dala-Järna 02.37.27

Eriksson Maria, Gagnef 03.39.13

Ericsson Gunnar, Mora 04.24.35

Ähdel Olivia, Äppelbo 03.33.23

Spansk Inga-Lena, Mora 02.48.33

Skog Krister, Krylbo 03.09.32

Holm Kristina, Gagnef 03.27.09

Andersson Kjell, Mora 02.51.56

Andersson Ola, Mora 02.51.55

Skogs Lisa, Leksand 03.26.06

Bergs Sune, Sundborn 03.13.28

Nordqvist Simone, Mora 03.50.39

Olsson Helen, Mora 03.50.46

Nordlöf Amanda, Avesta 03.15.12

Blomqvist Sofia, Avesta 03.15.12

Svedlund Filip, Avesta 04.19.06

Ahlin Jennifer, By Kyrkby 05.40.19

Berg Marcus, Avesta 02.44.38

Berglund Jessica, Avesta 05.40.19

Jonsson Ellinor, Tällberg 02.55.22

Kallman Bengt, Leksand 03.12.56

Kallman Margareta, Leksand 03.21.40

Kallman Susanne, Leksand 03.54.39

Bond Staffan, Sollerön 04.16.29

Bond Lars, Sollerön 04.16.28

Forsman Anders, Vikarbyn 03.25.40

Thulin Mimmi, Vikarbyn 03.39.16

Sarring Gunnar, Rättvik 03.15.25

Lindh Catrin, Grängesberg 03.10.16

Rönn Marie, Leksand 03.13.37

Ryttar Per, Leksand 03.00.47

Ryttar Anders, Leksand 03.01.13

Ryttar Linda, Leksand 03.54.27

Lök Erik, Leksand 03.04.57

Tulin Mats, Vikarbyn 03.00.32

Lundberg Peter, Hedemora 02.21.54

Johansson Mats, Hedemora 02.53.03

Godlund Stig, Hedemora 02.53.52

Norman Peter, Säter 03.32.37

Johansson Alexander, St. Skedvi 02.53.52

Sandberg Anna Karin, Fors 03.30.23

Fredriksson Åsa, Sollerön 03.54.57

Fredriksson Alf, Älvdalen 03.54.59

Hellquist Ninna, Gagnef 03.27.13

Tejde Lisa, Falun 02.59.27

Svan Julia, Vansbro 02.29.06

Svan Marie, Vansbro 02.29.06

Nilsson Anna, Borlänge 03.25.57

Andersson Jan-Olov, Krylbo 02.38.46

Skoglund Yvonne, Krylbo 03.58.59

Frost Björn, Bjursås 02.24.06

Hallberg Bengt, By Kyrkby 03.21.38

Henning Birgitta, Avesta 03.30.45

Larsson Ann-Sofi, Nås 03.26.51

Finn Göran, Grycksbo 02.53.14

Ullman Clas-Göran, Leksand 03.15.38

Hessling Fransson Monica, Säter 03.21.33

Andersson Annika, Insjön 03.15.11

Andersson Hans, Insjön 02.33.53

Björklund Hanna, Falun 02.38.54

Lindberg Jeanette, Falun 02.43.15

Wårheden Cathrine, Avesta 02.56.02

Torstensson Johan, Mora 02.55.25

Persson Karin, Avesta 04.18.37

Enochsson Magnus, Borlänge 04.00.13

Wiklund Liz, Säter 04.02.23

Björklund Emil, Avesta 04.09.27

Björklund Kenneth, Avesta 04.09.54

Nordström Jennie, Horndal 03.57.54

Almroth Mathias, Säter 02.53.06

Sahlin Rickard, Horndal 03.57.42

Lantz Peter, Avesta 02.54.50

Björklund Ola, Bjursås 03.33.10

Björklund Daniel, Bjursås 03.33.10

Larsson Byns Stina, Nås 02.51.58

Gruving Liselotte, Hedemora 02.59.07

Rydén Marianne, Gagnef 03.34.28

Rydén Anna, Borlänge 03.34.27

Rydén Sara, Gagnef 03.34.26

Persson Bengta, Avesta 04.18.34

Lindvall Tillman Berit, Gagnef 03.42.24

Snibb Kristin, Gagnef 03.39.28

Tillman Anders, Gagnef 03.34.15

Nygårds Jan, Hedemora 03.25.59

Nygårds Annika, Hedemora 03.25.59

Stigsmark Barbro, Borlänge 03.47.44

Wallin Fredrik, Borlänge 03.19.41

Wallin Camilla, Borlänge 03.19.41

Urdh Roger, Mora 02.03.12

Stigsmark Ingrid, Borlänge 03.47.42

Stigsmark David, Borlänge 03.21.45

Stigsmark Erik, Borlänge 03.21.46

Högberg Sigge, Borlänge 03.00.58

Lundqvist Erik, Borlänge 03.00.57

Osbeck Anita, Ludvika 03.48.09

Theander Åsa, Ludvika 04.07.47

Lundholm Hanna, Falun 04.00.46

Lundholm Emma, Falun 04.15.00

Lundholm Jerk, Falun 04.15.01

Wallin Henry, Säter 03.19.42

Söderbäck Arne, Malung 03.52.20

Lispa Tore, Lima 03.25.04

Widing Catarina, Transtrand 02.56.24

Häglund Monica, Borlänge 03.59.53

Holén Hanna, Leksand 03.20.49

Rosendahl Marie, Boda Kyrkby 03.21.41

Bengtsson Maria, Ludvika 03.04.42

Johansson Andreas, Leksand 02.28.30

Willman Helena, Falun 02.28.03

Persson Göran, Rättvik 03.56.07

Malmsten Johan, Smedjebacken 03.30.17

Wilhelmsson Lars, Falun 03.33.03

Ahlgren Ingemar, Rättvik 03.06.36

Haglund Åsa, Mora 03.56.06

Elfving Agnes, Rättvik 03.02.03

Elfving Håkan, Rättvik 03.02.30

Karlborg Sören, Säter 03.12.26

Pettersson Måns, Falun 03.05.35

Nilsson Britt-Marie, Insjön 03.39.26

Jacobsson Susanna, Falun 03.38.12

Jakobsson Lennart, Falun 03.08.23

Persson Terje, Orsa 03.07.18

Wrahme Tommy, Mockfjärd 02.51.59

Claesson Anders, Orsa 01.58.20

Svensson Ove, Transtrand 03.11.38

Falk-Larsson Anki, Enviken 03.39.43

Svedberg Karlsson V, Borlänge 04.02.08

Svensson Anders, Transtrand 03.11.37

Gustavsson Kjell-Åke, St. Skedvi 04.02.09

Gruving Anders, Hedemora 02.59.08

Danmo Stig, Svärdsjö 04.02.18

Willman Kristian, Dala-Järna 03.15.46

Olsson Ida, Vansbro 03.32.34

Granberg Ann, Vansbro 03.32.34

Öfeldt Britt-Sofie, Leksand 03.45.21

Bysell Per-Olof, Mora 03.09.15

Edström Barbro, Falun 04.10.44

Johansson Niklas, Avesta 03.38.45

Johansson Tommy, Avesta 03.04.49

Evertsson Viktoria, Avesta 04.03.54

Ivares Torbjörn, Färnäs 03.15.10

Bäckman Lena, Mora 03.30.07

Delbom Calle, Borlänge 02.53.57

Delbom Jan, Borlänge 02.53.58

Eggens Inga-Lena, Rättvik 03.35.33

Brodén Karl-Einar, Malung 04.01.43

Lövgren Mats, Krylbo 02.02.24

Lövgren Josefine, Krylbo 03.05.00

Löfgren Jessica, Krylbo 02.40.13

Bjernulf Marie, Rättvik 02.50.56

Bjernulf Alfred, Rättvik 02.50.48

Edlund Leif, Borlänge 02.34.00

Danmo Bo, Borlänge 02.52.11

Gustafsson Lisa, Borlänge 03.03.57

Holmsved Lars, Stjärnsund 03.01.12

Holmsved Lowe, Stjärnsund 03.01.11

Jans Ia, Borlänge 04.12.37

Jans Agneta, Borlänge 04.12.38

Lövgren Katarina, Mora 05.27.22

Pers Anna, Orsa 03.57.27

Torung Cajsa, Horndal 03.38.51

Torung David, Horndal 03.24.43

Birgersson Arvid, Gagnef 03.06.09

Johansson Kristina, Borlänge 03.15.14

Johansson Håkan, Borlänge 03.16.39

Eliasson Jaana, Tällberg 04.00.43

Eliasson Henrik, Tällberg 03.48.04

Spange Jan, Sundborn 03.05.14

Andersson Ulf, Orsa 02.41.49

Vikström Kersti, Mora 05.02.15

Vikström Max, Mora 04.21.41

Vikström Tove, Mora 05.02.14

Ingesson Kennet, Borlänge 02.32.06

Berglund Anders, Älvdalen 02.45.10

Howe Martin, Borlänge 03.23.40

Saxvall Hanna, Bjursås 03.32.30

Klintman Thure, Borlänge 02.53.03

Lindgren Ann-Sofie, Älvdalen 03.02.46

Frank Anette, Falun 02.53.32

Gärdsback Ulrika, Gagnef 03.00.30

Groth Maria, Gagnef 03.19.44

Aretorn Ingetora, Dala-Husby 03.54.09

Rusten Marcus, Leksand 02.42.08

Sandström Vivi, Mora 03.50.28

Hahne Linnea, Insjön 03.31.27

Hane Thomas, Insjön 02.36.01

Hane Eva-Lena, Insjön 03.31.26

Hjorth Jörgen, Säter 02.07.07

Ragnarsson Rasmus, Ludvika 03.30.41

Ragnarsson Rolf, Ludvika 04.08.00

Dahlberg Margaretha, Rättvik 03.17.45

Andersson Siv, Borlänge 03.32.22

Graniti Sara, Ludvika 02.51.18

Nunez Jorge, Ludvika 03.23.28

Andersson Jonny, Borlänge 02.37.15

Uddenberg Lars, Falun 02.42.31

Sund Ola, Leksand 03.11.05

Sund Malin, Gagnef 03.51.12

Stikå Anders, Svärdsjö 03.43.44

Stikå Maria, Svärdsjö 03.43.44

Eriksson Mats, Falun 03.52.11

Eriksson Johan, Falun 03.52.12

Kinell Erik, Orsa 02.40.26

Backman Hillevi, Orsa 02.29.41

Brandt Andreas, Furudal 02.46.40

Hansson Per, Säter 03.49.51

Claesson Jörgen, Säter 03.50.51

Nedar Lotta, Avesta 04.31.06

Korssjön Lena, Idre 03.06.22

Carlsson Thomas, Idre 02.34.26

Gustafsson Arne, Mora 03.31.49

Johansson Elisabet, Mora 03.43.23

Baeckström Charlotta, Falun 03.30.03

Ohlsson Kenneth, Våmhus 02.52.29

Eriksson Mats, Mora 03.05.39

Ohlsson Bo, Våmhus 03.27.26

Nyström Tommy, Mora 03.32.24

Rytting Jerker, Venjan 02.42.24

Mattsson Mats, Venjan 03.02.14

Wigg Anders, Venjan 02.14.46

Torung Ola, Avesta 03.10.20

Matsson Gustaf, Avesta 03.22.28

Edling Eva-Lotta, Avesta 02.49.37

Evertsson Elisabeth, Avesta 04.20.32

Ahlin Emelie, Avesta 04.20.32

Thorén Jessica, Avesta 03.38.55

Lundin Hanna, Avesta 03.00.29

Eriksson Martin, Avesta 03.10.20

Elfström Johan, Avesta 02.45.05

Johansson David, Avesta 03.07.25

Nilsson Hanna, Avesta 03.36.50

Carrington Eva, Falun 04.29.39

Nordenberg Erik, Mora 02.59.09

Hedberg Marianne, Falun 04.29.39

Eriksson Ingvar, Falun 02.22.55

Karlsson Rolf, Lima 02.28.06

Karlsson Ylva, Insjön 02.41.34

Fredriksson Andreas, Sundborn 03.07.55

Jonsson Peter, Falun 02.41.26

Frost Thomas, Mora 02.57.58

Jipemo Håkan, Hedemora 03.09.43

Wik Karin, Ludvika 03.20.44

Gummesson Anna, Hedemora 03.39.41

Bergkvist Anna, Ludvika 02.50.19

Johansson Annika, Mora 04.10.10

Persson Ulf, Ludvika 02.07.43

Nygårds Inger, Vikarbyn 03.15.55

Morency Nathalie, Vikarbyn 03.44.27

Larsson Leif, Sundborn 03.32.03

Damm David, Orsa 02.57.00

Jonsson Fredrik, Avesta 02.46.39

Myhrman Monica, Ludvika 03.20.14

Andersson Nils, Horndal 02.51.05

Persson Jan, Falun 02.29.47

Eriksson Torbjörn, Mora 03.26.34

Eriksson Emma, Lima 04.56.32

Bois Peter, Lima 04.34.05

Magnusson Lennart, Hedemora 02.49.26

Hilding Magnus, Mora 03.26.33

Juhlin Johan, Mora 03.36.16

Smångs Yvonne, Mora 03.18.23

Mangs Camilla, Mora 03.23.13

Selgeryd Pär, Stora Skedvi 03.50.47

Selgeryd Erik, Stora Skedvi 03.50.41

Larsson Evelina, Borlänge 02.39.43

Edgren Mårtegård A, Svärdsjö 04.08.09

Jahr Catarina, Krylbo 03.50.39

Ehn Elina, Avesta 03.50.40

Gleimar Daniel, Ludvika 02.28.28

Gleimar Hans, Ludvika 03.09.46

Back Monika, Leksand 05.15.51

Kvicker Kerstin, Leksand 05.16.11

Wigert Leif, Ludvika 02.18.10

Mårtegård Linnea, Svärdsjö 04.07.53

Engström Jenny, Mora 03.17.59

Wikstrand Hans, Mora 03.13.50

Smids Daniel, Mora 03.13.50

Adolfi Ingegerd, Hedemora 03.27.06

Ekblom Bengt, Sundborn 03.21.46

Abrahamsson Jerker, Falun 03.21.47

Baltzar Kerstin, Falun 03.55.07

Johansson Carina, Falun 03.55.08

Nilsson-Lindgren Lisa, Borlänge 02.15.18

Eriksson Bo, Älvdalen 02.26.54

Blomgren Harriet, Falun 03.37.57

Hammar Anders, Ludvika 03.06.12

Hammar Emil, Ludvika 03.06.05

Hammar Filip, Ludvika 03.06.12

Ferner Felicia, Borlänge 03.03.28

Ferner Skymning Anna, Borlänge 03.03.28

Forsmark Julia, Krylbo 02.15.02

Lundemo-Stenhols A, Rättvik 03.37.01

Österström Lars-Olof, Mora 02.16.51

Sundell Jens, Fredriksberg 03.40.12

Svensson Elsa, Fredriksberg 04.32.43

Persson Maria, Älvdalen 03.55.42

Peltoniemi Kristina, Stjärnsund 02.52.35

Peltoniemi Daniel, Stjärnsund 02.52.44

Jonsson Roland, Vikarbyn 03.20.47

Sjölander Gustav, Borlänge 03.12.00

Sjölander Per-Olof, Borlänge 03.12.02

Enberg Lena, Borlänge 04.44.30

Råberg Alf, Sälen 03.14.27

Jönsson Irene, Mora 03.26.24

Nilsson Olle, Falun 03.05.37

Gunnarsson Göran, Malung 03.11.25

Bäckman Max, Transtrand 03.11.24

Lövgren Frida, Mora 05.12.12

Olsson Martin, Falun 02.47.01

Olsson Leif, Falun 02.52.57

Eriksson Eva, Smedjebacken 03.22.12

Melin Marie, Ludvika 03.22.12

Bjerre Bo, Falun 03.05.37

Johansson Pär, Falun 02.27.34

Broberg Nicklas, Älvdalen 02.38.05

Matson Anna, Falun 03.13.03

Brolin Eva, Falun 03.13.04

Grundström Cecilia, Ludvika 03.06.03

Mundt Philip, Falun 03.53.10

Mundt Fredrik, Falun 03.14.44

Mundt Henrik, Falun 03.53.11

Andersson Oskar, Avesta 03.59.10

Morsing Peter, Avesta 03.59.08

Bäckebo Markus, Gagnef 03.31.18

Bäckebo Jakob, Gagnef 03.43.57

Höök Maja, Tällberg 02.57.27

Patten Anette, Falun 03.43.28

Persson Madeleine, Fors 03.20.22

Asplund Eva, Falun 03.55.46

Asplund Emma, Sundborn 03.46.21

Halvars Mia, Falun 03.55.46

Signal Andreas, Mora 03.00.37

Zakrisson Marina, Älvdalen 03.18.16

Lundin Björn, Dala-Järna 03.17.47

Danielsson Kerstin, Dala-Järna 03.21.03

Lundin Josefin, Dala-Järna 02.28.05

Danielsson-Lundin M, Dala-Järna 02.51.40

Östberg Michael, Orsa 03.00.57

Malmstedt Jenny, Falun 02.54.58

Jansson Per, Älvdalen 02.07.06

Mer läsning

Annons