Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Malung Sälen gymnasieskolas alla studenter

Annons

Skid- och snowboardgymnasiet, ekonomisk inriktning: Anders Börjesgård, Finspång, Jonas Carlsson, Strängnäs, Charlotte Ceder, Hortlax, Stefan Ekberg, Lima, Ida Kjellberg, Bjursås, Robin Larsson, Bjursås, Andreas Park, Leksand, Pontus Sivertsen, Sälen, Tom Sörman, Trångsund, Joakim Tidstrand, Sörsjön, Jonas Vikberg, Malung, Malin Ångman, Siljansnäs, Johan Öhagen, Mora.

Skid- och snowboardgymnasiet, naturvetenskapling inriktning: Adam Åkesson, Örebro.

Skid- och snowboardgymnasiet, samhällsvetenskaplig inriktning: Joel Bergström, Leksand, Maria Hafsten, Kumla, Jonathan Nilsson, Luleå, Jesper Qvist, Leksand, Camilla Simonsson, Sälen, Tove Sundberg, Huddinge.

Byggprogrammet: Fredrik Dölhed, Yttermalung, Erik Eriksson, Malung, Mattias Eriksson, Dala-Järna, Simon Eriksson, Malung, Stefan Eriksson, Yttermalung, Mattias Gudmunds, Lima, Jimmy Gustafsson, Nås, Robin Nordin, Vansbro, Fredrik Öhrn, Malung.

Elprogrammet: Oskar Bengtlars, Malung, Mikael Fehrm, Malung, Marcus Johansson, Äppelbo, Mattias Renström, Lima, Jimmie Törnlind, Lima, Emil Wärmedal, Malung.

Samhällsvetenskapsprogrammet, ekonomisk inriktning: Sandra Jonsson, Malung, Hanna Olofsson, Malung, Rickard Ryen, Sälen, Mirjam Törner, Malung.

Samhällsvetenskapsprogrammet, språkinriktning: Jenny Höglund, Malung, Sofie Jonsson, Lima, Jessica Olsson, Malung.

Samhällsvetenskapsprogrammet, samhällsvetenskaplig inriktning: Helen Alfredsson, Malung, Per Eriksson, Malung, Emil Johansson, Malung, Sara Lundberg, Malung, Frida Perjos, Malungsfors, Patrik Sjökvist, Transtrand, Lars Sten, Sälen, Daniel Svalling, Malung, Elinor Tåli Melin, Malung, Markus Vestling, Transtrand.

Samhällsvetenskapsprogrammet, kulturinriktning: Elenor Bäckman, Malung, Ellinor Eriksson, Lima, Emelie Sandvad, Sälen, Sofia Skogmo, Transtrand.

Teknikprogrammet: Tobias Arntsson, Transtrand, Anders Bevring, Öje, Olle Eriksson, Malung, Krister Nilsson, Malungsfors, Rickard Nylén, Malung.

Naturvetenskapsprogrammet: Fredrik Bengtlars, Malung, Albert Cervin, Malung, Claudia Eichelkraut, Nås, Daniel Helgesson, Lima, Linda Kristiansson, Malung, Henrik Lissman, Malung, Jonas Nilsson, Transtrand, Josefine Sivertsen, Sälen.

Hotell- och restaurangprogrammet 3A: Dennis Adolfi, Sandviken, Christer Blad, Malungsfors, Niklas Bornstedt, Malung, Mikaela Honch, Äppelbo, Madeleine Johansson, Lima, Elin Olsson Qvist, Storvik, Sofia Persson Haga, Malung, Victor Persson, Onsala, Thom Rask, Stallarholmen, Emma Öfverstedt, Storvik.

Hotell- och restaurangprogrammet 3B: Erika Andersson, Malung, Kristin Andersson, Svärdsjö, Camilla Bergnér, Ludvika, Diana Fernando Bill, Gagnef, Sandra Karlsson, Malung, Charlotte Kuijper Roth, Nykvarn, Pierre Larsjos, Malung, Johanna Lindeborg, Grängesberg, Linn Rönning Bråten, Rörbäcksnäs, Niklas Strand, Torslanda, Olov Westberg, Malung.

Omvårdnadsprogrammet: Erika Andersson, Malung, Linda Bersten, Malung, Ida Haltorp, Malung, Louise Hanis, Malungsfors, Erika Lind, Sälen, Martina Skottheim, Lima, Lillemor Springfeldt, Lima, Maria Toivainen, Transtrand.

Handels- och administrationsprogrammet: Robin Bevring, Malung, Andreas Dahlqvist, Öje, Elin Eriksson, Malung, Jenny Göthberg, Malung, Frida Hansson, Malung, Anna Hellström, Malung, Maria Jonasson, Malung, Lisette Karlsson, Malung, Daniel Larsson, Malung, Patrik Lissjos, Malung, Hanna Olofsson, Malungsfors, Erik Olsson, Malung, Christian Persson, Malung, Jessica Thors, Öje, Marie Öhqvist, Malung.

Mer läsning

Annons